Pregabalīns Kā es varu sintezēt

lamer

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 19, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pregabalīns Kā es varu sintezēt
Nevarēju atrast nekādus resursus, vai varat man palīdzēt?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1

lamer

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 19, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es meklēju sintēzi
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Lētāk ir nopirkt, nekā reāli izgatavot
 

lamer

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 19, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es atradu šādu avotu, bet neesmu pārliecināts, vai tas ir precīzs, un man nav nepieciešamo mērījumu.















  1. Pregabalīns, pazīstams arī kā β-izobutil-γ-aminosviestskābe jeb Lyrica, ir medikaments, ko lieto epilepsijas, neiropātisku sāpju, trauksmes traucējumu un fibromialģijas ārstēšanai.


  2. Pregabalīna sintēze ietver vairākus posmus, sākot no 4-metil-2-pentanona. Šeit sniegts īss pārskats par sintēzes procesu:


  3. 4-metil-2-pentanona pārvēršana 4-metil-2-pentanonā par 4-metilvalerofenonu: šajā posmā 4-metil-2-pentanonu apstrādā ar etilmagnija bromīdu, lai iegūtu 4-metilvalerofenonu.
  4. Enamīna veidošanās: 4-metilvalerofenons reaģē ar cikloheksanonu bāzes klātbūtnē, veidojot starpproduktu enamīnu.
  5. Alkilēšana: Starpproduktu enamīnu alkilē ar bromoetiķskābi bāzes klātbūtnē, veidojot galveno starpproduktu 3-(2-bromoacetil)-4-metilvalerofenonu.
  6. Ciklizācija: Galvenais starpprodukts tiek ciklizēts ar amonjaku, veidojot 3-(aminometil)-5-metil-heksānskābi, ko pēc tam pārveido par pregabalīnu, veicot turpmākus posmus, kas ietver aminoskābju aizsardzību un deprotektēšanu.

  7. Pilnu sintēzes reakciju var attēlot šādi:


  8. 1. solis: 4-metil-2-pentanons + etilmagnija bromīds → 4-metilvalerofenons


  9. posms: 4-metilvalerofenons + cikloheksanons + bāze → starpprodukts enamīns


  10. 3. posms: Enamīna starpprodukts + bromoetiķskābe + bāze → galvenais starpprodukts (3-(2-bromoacetil)-4-metilvalerofenons)


  11. Step 4: Galvenais starpprodukts + amonjaks + aizsardzības/deprotehinācijas posmi → pregabalīns
 

bigrob

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
daži no tiem materiāli ir diezgan dārgi u var paņemt kg šeit par ļoti lētu es meklētu citus ceļus, nevis sintezēt šo
 
Top