Question No magoņu uz morfiju uz heroīnu - skaidra metode un pārbaudīta, lūdzu!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pašlaik es savā pagrabā audzēju daudz magoņu kā iekštelpu darbību.. mēs tikai cenšamies pagatavot pietiekami daudz heroīna sev, mēs gadiem ilgi bijām šāvēji un esam noguruši no metadona klīnikas, bet neesam ieinteresēti iegādāties, jo uz ielām ir liels fentanila daudzums.

Mans vīrs jau gadiem audzē marihuānu, tāpēc, protams, viņš gribēja izmēģināt magones... mēs gūstam lieliskus rezultātus, un raža ir jau aiz stūra.

Mums ir sulu ekstraktors, vakuuma attīrīšanas iekārta, daudz aprīkojuma un visas nepieciešamās ķimikālijas: saraksts ir publicēts zemāk, lūdzu, dodiet man zināt, ko es izlaižu?

Manam vīram ir liela pieredze THC ekstraktu gatavošanā...

Mēs galvenokārt interesējāmies, vai tas ir līdzīgi ekstraktu gatavošanai, vai kādam ir pieejama vienkārša recepte?
vai mēs to varam darīt ar 99 % ledus etiķskābi, vai arī mēs varam pagatavot etiķskābes anhidrīdu? Ja jā, tad kā?

Sālsskābe
sērskābe
benzoskābe
Ledus etiķskābe
Amonija hlorīds
Nātrija hidroksīds
Un, protams, dzeramā soda

Es meklēju skaidru recepti, mēs audzējam p. somniferum Tazzies vai Tasmānijas variantu, kā arī mamutu magones un melno Betty.

Mēs meklējām variantus ar augstu alkaloīdu saturu, mums ir vairāki milzīgi podi, un vienā podā jau ir apmēram 30 pākstis un daudzas uzplaukst un zied, un mūsu 5 pārējie ir tikai nedaudz atpalikuši, mēs stādījām apmēram 100 podos...

Tie ir ļoti spēcīgi, mēs ļoti lepojamies ar savu iekštelpu dārzu!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Interesē arī. Lai gan šķiet, ka tas ir patiešām liela lieta.
 
Top