Looking for a vendor Polijas nitroetāns/nitrometāns

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tāpēc iv tagad no dažiem cilvēkiem ir dzirdēts, ka viņi iegādājas patiešām lētas ķimikālijas no Polijas.
Ar pēdējo puisi, ar kuru runāju, es biju gatavs samaksāt par ķīmijas pudeli, un tad viņš man atsūtīja pusi no tās, bet pēc tam viņš klusēja.....
Iv arī tika teikts no kāda cita, ka Polijā ir lēti ķimikālijas.
Es konkrēti meklēju nitroetānu vai nitrometānu - es varu atrast tikai 25 l mucas, un kā mājas ķīmiķis es nevaru atļauties, nedz arī gribu tik daudz!
Būtu labi, ja iespējams, pa litram no katras vielas, kā arī tikai dažas no pamatvielām - tīrs vai pat azeotrops H2SO4.
Ja man nav atļauts to jautāt vai tas varētu būt labākā vietā, lūdzu, lūdzu, neaizmirstiet.
no kurienes cilvēki iegūst ķimikālijas nelielos daudzumos kādam, kas gatavo personīgos daudzumos psihedēliju, lai palīdzētu savai garīgajai veselībai. Es esmu Apvienotajā Karalistē
paldies!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
lol kaitinoši, vai ne? Īsāk par braucienu uz Poliju vai 25 l pirkumu no Ķīnas es esmu iestrēdzis...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Jūs varat viegli atrast poļu niteroetānu, kas ir lēts, vai itāļu niteroetānu, kas ir dārgs, tie abi ir viegli atrodami Google.
 
Last edited:

SkinnyChef

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Nitrometānu jūs varat viegli iegūt organicchemistrypoland.pl - Bez jautājumiem, bet Apvienotās Karalistes muita var būt problēma, es nezinu, cik radošs viņš būs šajos gadījumos.
Attiecībā uz nitroetānu... Es nezinu likumus Apvienotajā Karalistē, bet ES tas ir normāls legāls reaģents. Kaut kādu lētu var dabūt brumer.com vai mazākos daudzumos S3 chemicals Vācijā.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Taisnības labad jāatzīst, ka ir diezgan viegli panākt, lai sūdi tiktu nosūtīti uz Apvienoto Karalisti. Tā es līdz šim esmu saņēmis VISUS savus reaģentus un šķīdinātājus. Šī tīmekļa vietne ir mainījusi manu pasauli...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Nitroethan - nitrochemis ir skaidras tīkla pārdevējs ar lieliskām atsauksmēm
 

Kingship

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
to šeit lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ko jūs domājat? Valstī ir nitro? Jā, ir, ja jūs vai nu strādājat reģistrētā uzņēmumā, VAI jums ir saite - tieši par to es jautāju apkārt! Ak, ak, ar cilvēkiem man ir daudz grūtāk tikt galā nekā ar ķīmiju. Atvainojos, ja izklausos kā dūrējs, kas bļaustās, bet katram ir kaut kur jāsāk, pirms var publicēt tādas pašapmierinātas atbildes kā jūs!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ah jā, es tiešām skatījos nitrochemis - es tikai pazaudēju saiti! Liels paldies par to! Es zinu, ka tā ir saišu sadaļā, bet es, iespējams, to palaidu garām, kad skatījos otro un trešo reizi - atceros, ka šajā vietnē redzēju P2NP.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dang - nitrochemis nevēlas piegādāt nitroetānu uz manu valsti... cik kaitinoši. Ar šīm vielām man tā gadās bieži - es domāju, ka tās nevar nogādāt kravas lidmašīnā...
Es domāju, ka es varētu nopirkt kādu P2NP, bet tas īsti nebija mērķis...
Šķiet, ka katrs "avots", ar ko es sastopos, nesūta uz Lielbritāniju.
Ķimikāliju iegāde kļūst grūtāka nekā faktiskais ķīmisko vielu rxn's, ko es daru.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Patiesībā es atradu lielisku produktu, kas tiek pārdots Apvienotajā Karalistē, un man pat nav neparasts produkts, ko pasūtīt. Es esmu mākslas students, un ir akrila līme, kas ir izgatavota no DCM un nitroetāna. Tas tikko atnāca, un gaidīju metanolu, lai es varētu turpināt DMT/DET sintēzes, bet nope....lol
es uzskatu, ka ir noderīgi, ja vienlaicīgi ir vairāki projekti, kad jūs nodarbojaties ar šīm lietām, tikai attiecībā uz ķīmijas apgūšanu - es, iespējams, nestrādātu pie diviem projektiem vienlaicīgi, tas ir neprāts, bet jā, iegādes fāzē es vienmēr esmu uzmeklēju mūsdienās!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Atvainojiet ķēniņiene, sirsnīgi. Tas bija nevietā, to sakot. Mani vienkārši samulsināja tava atbilde, un šobrīd es nodarbojos ar benzo detoksikāciju. Ļoti snapīgi - es patiešām atvainojos par tik augstprātīgu atbildi...
 
Top