Question Policijas narkotiku testa neveiksmes

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Vai kāds zina, kāpēc daži narkotiku testi norāda 4mmc, 3mmc utt. kā metamfetamīnu?
Es zinu, ka, iespējams, tie ir uzlauzti narkotiku testi, bet varbūt ir arī kāds cits iemesls.
Un kādus "trikus" jūs, puiši, izmantojat, lai izietu nejaušo narkotiku testu, kad esat aiz restēm?
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nav īsti viltība kā tāda, bet es pirms iekāpšanas transportlīdzeklī pāris reižu uzlādētu ūdeni un apčurātu vai turētu tur tīru urīnu, ja viņi jūs pārāk uzmanīgi neuzrauga. Protams, ar nosacījumu, ka tas ir urīna tests.

Atrodiet arī kādu vietni/forumu/grupu, kas seko līdzi un ziņo par to, kur policisti organizē testus jūsu reģionā.

Es zinu, ka ir diezgan daudz medikamentu, piemēram, ritalīns, kas var dot viltus pozitīvus rezultātus. Iespējams, jums izdosies pārliecināt policistu, ka jums ir adhd, vienkārši nedaudz pasmaidiet un izrēķinieties, ka novēršat garām braucošo automašīnu uzmanību.
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Es dzirdēju, ka ir daži "ķermeņa higiēnas" aerosoli, kas var palīdzēt siekalu testā (to viņi izmanto), tikai tad, ja jūs izsmidzināsiet pirms spitālisma. tie nenorāda nekādas produkta sastāvdaļas, tāpēc es īsti nezinu, vai tie darbojas, kā reklamēts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ja aplūkojat šo aizvietoto katinonu struktūru, tie ir fenietilamīns, tāpat kā metamfetamīns. Amfetamīns un 100 narkotikas ir. Tas nemaz nav pārsteidzoši, ka viņi norāda uz amfetamīniem. Testa pārvarēšana ir ļoti atkarīga no tā testēšanas protokola. Dzerot daudz ūdens, parasti tests neizdodas, jo viņi pārbauda kreatīna līmeni, un tas būs zems, ja jūsu čurāšana ir atšķaidīta. Sintētiskais urīns veikalā ir labāks, bet, ja viņi to nosūtīs uz laboratoriju, jūs saņemsiet "neatbilst cilvēka urīnam" (tā notika ar manu sievu), un labākā izvēle ir iegūt tīru urīnu no kāda cilvēka. Vajadzīgas vismaz 2 unces, un turiet to siltu. Kontaktlēcu šķīduma pudelīte vai fizioloģiskā šķīduma deguna aerosola pudelīte ir piemērots izmērs, pielīmējiet to starp bumbām un augšstilbu, lai tas būtu silts. Sievietēm ir paveicies. Jums ir ideāla vieta šai 3" garajai 1" diametra pudelei.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Aplūkojiet visas šīs zāles. Tām visām ir fenils (cikloheksāns ar dubultsaitēm) un ogļūdeņraža ķēde ar 2-4 ogļhidrātiem (etils, metils, propils, butils, visi ar dažāda garuma oglekļa ķēdēm) un aizmugurē ir amīns ( N slāpeklis. Tas ir metils (ch³), kam aiz N ir savienojums.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tuvojas pārbaudījums? Jums ir nepieciešams kaut kas, kas, manuprāt, var izraisīt viltus pozitīvu rezultātu un izmantot to kā attaisnojumu? Kādi citi ikdienā lietojami produkti var radīt viltus pozitīvu rezultātu? Es dzirdēju, ka Ibuprofēns to var darīt, bet neesmu to pētījis.

Es nedomāju, ka kādi detoksikācijas līdzekļi patiešām darbojas.
 
Top