Piperonu ceļi?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Es mēģinu noskaidrot, vai ir kādi citi veidi, kā no piperonāla nokļūt uz mdp2p.

Acīmredzot ir nitroetāns. To ir grūti iegūt, tāpēc tas nav labākais variants.

Es nedomāju, ka ceļš caur MEK darbojas uz piperonālu, nekad neesmu redzējis, ka tas tiktu apgalvots. Tomēr tas varētu būt labs risinājums.

Tad mums ir darzens. Nav slikti, lietām jābūt sausām acīmredzot, un auksts, bet citādi lietas ir pārāk grūti.

Vai ir vēl kādi citi, ko es palaidu garām?
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
500 ml rb trīs kaklu kolbai ar termometru un maisīšanas stieni pievienoja 16,6 g (100 mmol) 2,5-dimetoksibenzaldehīda un 18,3 g (150 mmol) metil 2-hlorpropionāta. Pievienoja 100 ml MeOH, lai benzaldehīds nonāktu šķīdumā. Uzturot reakcijas maisījumu 15 °C temperatūrā, 40 min. laikā pa pilieniem pievienoja 8,1 g (150 mmol) nātrija metoksīda 50 ml MeOH. Kad viss alkoksīds bija pievienots, reakcijas maisījumam ļāva sasniegt istabas temperatūru un maisīja vēl stundu. Pēc tam reakcijas maisījumam pievienoja 10 g (250 mmol) NaOH 40 ml ūdens, saglabājot 20 °C temperatūru, pēc tam visu maisījumu maisīja istabas temperatūrā visu nakti. Nākamajā rītā šķīdumā bija biezas baltas nogulsnes. Tam pievienoja 15 % aq HCl, līdz tika sasniegts pH 3,5. Rezultātā izdalījās dzeltena dzidra eļļa. Šķīdumu divas stundas karsēja uz ūdens vannas 65 °C temperatūrā, lai pabeigtu dekarboksilēšanu. Metanolu atdalīja, destilējot rotovapā, un ketonu izdalīja, destilējot ar tvaiku. Destilātu ekstrahēja ar 3x75 ml toluola un savāktās toluola fāzes žāvēja virs MgSO4. Toluolu atdalīja, destilējot rotovapā, atstājot dzeltenu dzidru eļļu.

Iegūts: 14,94 g (76,9 mmol) 2,5-dimetoksifenilacetona
Tīrība: 96 % pēc HPLC



Es uzskatu, ka mdp2p var sintezēt, 2,5-dimetoksibenzaldehīda vietā izmantojot piperonālu.
 

arundo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
4
Points
3
Es pirms dažām dienām domāju par to pašu, par piperonālu+mek, lai veiktu aldolkondensāciju, pēc tam oksidētu starpproduktu ar H2O2 vai klasisko twodogs.

Es mēģināju veikt simulāciju ar dažiem reakciju brīvajiem dzinējiem, un teica, ka tas būtu iespējams, ar ticamību 0,41
 
Top