Ārējās laboratorijas smaržas novēršana?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Es daudz plānoju uz priekšu un cenšos iztēloties jebkuru un visu jautājumu novēršanu piemājas laboratorijai, ko es ar laiku vēlētos izveidot. Tas nebūtu plaša mēroga, tikai personiskai lietošanai.

Man, visticamāk, būtu 10 pēdu augsts šķūnis, apmēram 100 kvadrātmetru liels. Kaimiņi ir tuvu, bet ne turpat blakus, tikai netālu, varbūt 20 pēdu attālumā no abām pusēm, aizmugures kaimiņš nerada bažas. Šķūnī būs elektrības vadi, bet nebūs iespējams nodrošināt tekošu ūdeni, bet to vēl pēta.

Es domāju, ka kaimiņu tuvuma dēļ man vajadzētu uzbūvēt oglekļa filtru uz dūmu nosūcēja, ko būvēšu. Mani uztrauc konstrukcija.

Ja nojume ir 10 metru gara, tad, manuprāt, ar to pietiks vietas tvaika nosūcējam, bet, iespējams, ogles filtram nepietiks? Es gribētu, lai tas būtu tieši pie tvaika nosūcēja, bet, iespējams, vietas trūkuma dēļ tā nevajadzētu darīt. Būtu patīkami, ja par to padomātu.

Arī jautājums par to, kā izveidot caurumu, no kura izplūst tvaika nosūcējs, ir grūts. Es gribētu, lai tas nebūtu pamanāms, slēpts vai neredzams. Nezinu, kā to risināt.

Būs arī skaņas slāpēšana, aa es gribētu, lai cilvēki mazāk dzirdētu tvaika nosūcēju un brīnītos, kam tas ir paredzēts.

Būtu jauki izteikt savas domas par šo jautājumu.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
f
kādu zāļu u vēlaties izgatavot ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Nekas mežonīgs, tikai saraksts ar tiem, kurus es vēlētos.

Mets, MDMA, 2cb, ghb, mefedrons, noteikti. Varbūt, kad iegūsim pieredzi, kādi barbiturāti, metakvalons un daži specifiski opiāti, dekstromoramīds vai ketobemidons.

Bet noteikti pirmie 5. Nekas īsti grūts, un es pārzinu visus iespējamos ceļus, nepieciešamos prekursorus, šķīdinātājus, reaģentus utt. visiem šiem produktiem.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Lielākā problēma, ko neesat minējis, ir smarža. ( un tās ir ļoti asas smakas, etiķa, skābes, spirti).
Izmantojot tikai ogles filtru, lielākā daļa smakas joprojām izplūdīs ārā.
Vajadzīgas 2 sistēmas/duck sistēmas.
1, kas iesūc dūmus (no reakcijām), ir īsts DIY izgatavots gaisa attīrītājs, un 1, kas iesūc attīrītu gaisu no DIY kabineta uz ārpusi.
u varētu iet kā oglekļa filtrs-kanāla motors-DIY DIY-motors-papildu filtrs-ārpuse.
Atcerieties, ka jo vairāk filtru, attīrītāju, piekļuves ierīču... ir pievienoti vienam motoram, jo vairāk jaudas zaudēsiet (jo lielāka pretestība).
DIY: ūdens tvertne, kur gaiss iet, kaste ar kokogli,...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Man šķiet, ka es saprotu, ko jūs sakāt.

Būtībā ventilatoram jābūt pietiekami spēcīgam, lai izvilktu cauri tik daudz cauruļvadu, cik nepieciešams. Un ka ir nepieciešams divpakāpju filtrs, viens ogles filtrs un viens, kas ieplūst ūdenī.

Vai es to pareizi sapratu?
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
nē , bet es domāju, ka jūs saprotat ideju .(u vajag 2 ventilatorus.)
Kā jūs minējāt: 2 pakāpju filtrēšana ( oglekļa filtra ieplūdes atvere nonāk ventilatorā, ventilators ir tāds, kas iet uz kastes ar ūdeni/ apakšā, lai gaiss nonāktu ūdenī, tas ir 1 ventilators).
+ papildu ventilators: ieplūdes atveri veido attīrīts gaiss no ūdens kastes (tātad no kastes virs ūdens līmeņa) un izplūdes atveri veido ārā ( + var pievienot papildu filtru, kas izgatavots no oglekļa plāksnēm, tieši pirms gaiss izplūst ārā).
var spēlēties ar iestatījumiem un pievienot papildu aprīkojumu, bet šis iestatījums man ir minimums, kam jābūt, lai smaka būtu pieņemama. ( tas radīs smaku, kas nav tik aizdomīga, cilvēki domās, ka es daru kaut ko, kas saistīts ar metināšanu vai kaut ko tamlīdzīgu, jo es metinu/slīpēju ārā).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Jūs varat novilkt šļūteni un pagarinātāju līdz ēkai, viņi nevar jums to viegli aizliegt. 20 pēdas?! Ir velnišķīgi tuvu, tur noteikti būs trokšņi. Ja jūs varētu pieslēgties kanalizācijas sistēmai vai septiskajai tvertnei, palaist cauruļvadu caur ūdens uztvērēju, visas jūsu smakas problēmas uzreiz izzustu. Vēl viena ideja ir smaku sadedzināšanas krāsns, cauruļvads, kas izvada gaisu caur krāsni un izvada caur jumtu.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Es esmu pārliecināts, ka, tā kā man būs neliels mērogs (visticamāk, lielākā kolba būs 2 litri), es varu izdomāt veidu, kā būtībā izgarojumus palaist caur ūdens uztvērēju sēriju, esmu lasījis, ka tas ir darīts. Iespējams, ka tā ir labākā ideja, vienkārši palaist visu cauri dažiem slazdiem.

Trokšņa ziņā es esmu uz augšu, kopumā. Lai slāpētu skaņu, es skatos uz biezām, smagām segām, kas, visticamāk, pārklās putuplasta paneļus, kas paredzēti skaņas slāpēšanai. Iespējams, ka montāža būs milzīgas sāpes pakaļā, bet cietums ir sliktāk.

Es arī domāju, ka laba ideja būtu izdomāt, kā tur glabāt ķimikālijas, un vispār par uzglabāšanu. Domāju iegādāties vienu vai divus krūšu dzesētājus un uzstādīt tajos kaut ko tādu, kas ieslēgs kompresoru pie noteiktiem diapazoniem, tādējādi tas būtībā uzturēs ķimikālijas istabas temperatūrā. Cilvēki dara to pašu, bet ledusskapja temperatūrai, jo saldētavas krūtīs ir daudz labāk izolētas. Tad, kad reakcijai nepieciešama dzesēšana, ieslēdzu pieslēdzamo aukstumiekārtu vai, iespējams, lielāko daļu sintēžu veicu maigākā laikā, piemēram, vēlu pavasarī vai agrā rudenī, vai arī ziemā, piemēram, smilšu gabas reakciju, lai tā paliktu vēsā vietā.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
ZIEDI, ko varat samazināt ar olu kastītēm vai piramīdas formas paklājiņiem. Stell jums ir nepieciešams vairāk nekā oglekļa filtrs un redzamība jums ir jāplāno ar savu ēku.🤷‍♂️ Un mēģiniet iegūt refridgerator vai saldētava rund apmēram zem kondesijas punktu un virs sasalšanas punktu no visiem jūsu inreadients vai izmantot citu ledusskapi visiem.

 
Last edited:
Top