Question Eļļas amfetamīns pēc sintēzes

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Esmu veiksmīgi izkristalizējis nedaudz amfetamīna, bet, kad pieskaršos kristāliem ar rokām, jūtu, ka tos pārklāj eļļas kārtiņa. Kā es varu to pilnībā izžāvēt?
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Turpinot lasīt forumā, es sastapos ar šo G. Pattona rakstu par MDMA/Ecstacy attīrīšanu. Ja kāds saskaras ar līdzīgām problēmām, šī ir atbilde.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Šo metodi nevar izmantot amfetamīnam. Vai jums ir amfetamīns vai metamfetamīns????
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, es gatavojos amfimērijas gatavošanai, un, ja vēlaties, es vēlos uzzināt vairāk par to, kā jūs to darījāt, jo manā vietā šo eļļaino amfimēriju, par kuru jūs runājat, patiešām ļoti mīl lielākā daļa manu kostīmu, tomēr vairums produktu, ko es atrodu, nav eļļaini, ir faktiski mitri griešanas procesa dēļ.

Es vienmēr esmu dzirdējis, ka tīrs amfetamīns ir eļļains un nav mitrs, kā arī kristālisks, nevis balti putekļi vai pilnībā sajaukta pasta, tomēr šādu produktu es redzēju tikai no dažiem pārdevējiem darknet.
Tāpat, ja jums tas ir iespējams, lūdzu, dalieties ar informāciju par smaržu, garšu, kad sniffed, un cik daudz svara žāvēšana lika jums zaudēt, lai es varu labāk atpazīt gala rezultātu, kad es mēģinu to darīt pats.

Liels paldies.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Es to dabūju, mēģinot attīrīt metamfetamīnu ar AB ekstrakcijas metodi, uzskatu, ka process netika veikts proporcionāli pareizi un tas bija kļūdains solis, tāpēc īsti nezinu, kā es nonācu arī pie eļļainās tekstūras. No tā, ko forumā minēja G. Patton, Pure amph vajadzētu būt sausam, bez smaržas, baltam kristālam, nevis eļļainam, kāds man šeit ir.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Jūs abi kļūdāties, amfetamīnam nevajadzētu būt eļļainam, ja tas ir, tas nozīmē, ka tas ir piesārņots no reakcijas masas un nav attīrīts.

Īstais amfetamīns ir tāds, kā norāda G. Pattons, bezkrāsains, bez smaržas, balts.

Ja tas ir mitrs / slapjš, tam nevajadzētu būt no reakcijas, bet gan no acetona / IPA mazgāšanas, bet tas ļoti atšķiras no smaržas.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Es to pamanīju, kad sāku pētīt vairāk par šo zāļu, jo neviens to nav aprakstījis kā eļļainu tekstūru vai pastu, visi kopējie avoti skaidri norāda, ka tā ir sāls, un, kā cilvēkiem vajadzētu zināt, lielākā daļa sāļu dabā parasti ir kristāli.

Es mēģināju paskaidrot daudziem man zināmiem dīleriem un pircējiem, bet dīleri turpina izplatīt šīs baumas, jo, kad viņi to pērk, gandrīz vienmēr tā ir mitra pasta, kas izgatavota no nezin kā, un viņu piegādātājs atsakās to pārdot sausu, tāpat kā dīleri to dara ielas pircējiem, lai izvairītos no naudas zaudējumiem, ko rada žāvēšanas process.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki, tā ir muļķība. Tīrs amfetamīns ir absolūti balts pulveris un absolūti sauss. Jebkuras citas formas ir piesārņots produkts vai sagatavots nepareizi. Lūdzu, izlasiet manu ierakstu par amfetamīnu, lai avid šādas baumas un spekulācijas Amfetamīna sāļi
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Jā, es piekrītu jums par viltus ziņām, kas darbojas manā vietā. Ir tik daudz jauniešu, kas pērk visu, kas nāk slapjš, pirms pat vēlas izmēģināt manis pirkto produktu, kuru es vienmēr laboratoriski pārbaudu, kad tas pienāk, un tas vienmēr ir 60-70 % tīrs, kā reklamēts.

Es došu jums zināt, ka viņu ticība par to ir tik spēcīga, ka 2 no šī kopējā lietotājiem "slapjš amfetamīna "jo tā ir labāka" veica izmēģinājumu ar manu neskartu produktu, jo es arī izmantoju to garām naktīm studiju un tiešsaistes pētījumiem, un viens no viņiem turpina teikt, ka tas nedarbojas uz viņu, kad viņa žoklis bija dejas kā Patryck Swysse par "Dirty dancing".

Es viņu ierakstīju un parādīju dažas dienas vēlāk, bet viņš joprojām pērk to pašu produktu.

Man izdevās noturēties nomodā 5 dienas, lietojot tikai 3'5 gr no tās pašas partijas, ko viņi ar mani pārbaudīja.
 
Top