Question Melteloidine

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mani interesē, vai kādam ir idejas par sintēzi no Erythroxylum australe, jo alkaloīds esot līdzīgs kokaīnam, kā aprakstīts šajā rakstā.

Paldies

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ja vēlaties izgatavot kaut ko tādu, kas var konkurēt ar kokaīnu, izgatavojiet mefedronu. reiz mēs nosūtījām nelielu kvalitatīva mefedrona partiju saviem meksikas draugiem, mūs tur joprojām atceras un laipni gaida.
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Patiesībā nemēģinu konkurēt ar kokaīnu, bet gan meklēju stimulantu, ko var sintezēt no augiem vai ķīmiskām vielām, kas pieejamas Austrālijā, kur lielākā daļa ķīmisko vielu, kas nepieciešamas, lai ražotu, piemēram, metamfetamīnu vai mefedronu, ir stingri ierobežotas un nav pieejamas sabiedrībai, atšķirībā no Erythroxylum austral , kuru ir atļauts turēt/audzēt visos štatos, izņemot NSW.



 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Esmu pārliecināts, ka mēs Austrālijā varam piegādāt visu nepieciešamo mefedrona vai a-pvp sintēzei. Ja jums ir interese, sazinieties ar @HIGGS BOSSON, viņš var palīdzēt organizēt piegādes
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs vai ct @HIGGS BOSSON varat piegādāt no cilvēkiem Austrālijā, jo mūsu robežkontrole lietām, kas tiek ievestas Austrālijā no starptautiskiem sūtītājiem, ir neticami stingra un, visticamāk, tiktu konfiscētas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Es domāju, ka mēs esam gatavi šim uzdevumam.
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tāpēc es brīnos par visiem tiem pārdevējiem uz bb, kuri lepojas ar 100% sekmīgu ķīmisko prekursoru tulkošanu Austrālijā no ārzemēm. Vai tā ir krāpšana?
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Nebūtu slikta ideja, ja es pārceltos uz Austrāliju, lai pārdotu mefdronu.
Vai mefdrona prekursors 4-metilpropiofenons ir legāls Austrālijā?
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jūs varētu nopelnīt diezgan daudz naudas, pārdodot mefdronu Austrālijā, bet diemžēl 4-metilpropiofenons Austrālijā ir nelegāls, tāpat kā visas ķīmiskās vielas, kas nepieciešamas 4-metilpropiofenona ražošanai, arī ir nelegālas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tas, ko es izlasīju, runāja par tropānu alkaloīdiem, kas līdzīgi sopolamīnam, hioskaminam un atropīnam. Ķīmiskās vielas SAR liecina, ka jūs gatavojaties saindēties. Izbaudiet savu delēriju!
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs varētu to paskaidrot nedaudz sīkāk
 
Top