MDPV labākais ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ei,

Nesen iegādājos nedaudz MDPV. Tikko iepazinusies 2ith pyros, kad alfa pvp bija pašā plaukumā. Tās popularitāte Es esmu ziņkārīgs kā labākais ceļš. Es mēdzu mīlēt augstu, ja IV a pvp, tāpēc es esmu ziņkārīgs.. tas vape labi. vai man vajadzētu izlaist, ka pilnīgi un iet taisni uz adatu?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Šis ir patiešām vienkāršs jautājums.
Ir tikai viens
Ir tikai viens ROA visiem pirros: Vaping.
Viss pārējais ir izšķiests.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
tiešām? pv, šķiet, ir pulverī. bet jā, es biju 100 procenti withj jums, kamēr sūdi got slikti, un es nolēmu izmēģināt adatu WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Kāda tieši ir problēma ar pulveri un vapēšanu?
Ja jūs pārzināt tehniku (stikla pārvietošana), jūs varat to ļoti labi vapēt.

Adata ir bīstamāka, rada lielākus bojājumus, un pirosam tā nesniedz nekādu lielāku uzrāvienu utt.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Jūs domājat?.I've iv'ed alfa pvp un, lai gan man patīk šis roa jūs varat sajust to sadedzināt jūsu viens un im pārliecināts, ka tā ir daudz toksiskāka. Bet es piekrītu, ka vaping ir daudz vairāk kompulsīvs. Vismaz es varu nolikt adatu uz leju, piemēram, 4 līdz 6 stundas starp. Es neteiktu, ka tas ir drošs roa... pieņemsim, ka nav iespējams šo sūdu lietot drošā veidā... runa ir par kaitējuma samazināšanu.
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jums ir pilnīga taisnība, nav iespējams piro izmantot drošā veidā, es arī esmu par kaitējuma mazināšanu.
Tas, uz ko es mēģināju norādīt, ir tas, ka tvaicēšana/smēķēšana ir kaitīgāka ne tikai tāpēc, ka tā ir kompulsīva - tā vairāk bojā ur plaušas, zobus un galvu u.c. nekā šņabis ik pēc 4-6 stundām, bet arī tāpēc, ka tvaicēšana prasa prasmi, jo, ja pvp vai pihp u.c. ir sadedzināts vai pat pārkarsēts, tas var ļoti ātri beigties briesmīgi.
Es redzēju kaudzes jaunu "foršu" bērnu pilnīgā psihozē tikai tāpēc, ka viņi domāja, ka zina labāk, es vainoju viņu pašsaglabāšanās instinktu nav pietiekami attīstīts..
Ne visiem ir tāds "mentors" kā man, kas pateiktu, lai viņi atmet reaktīvās šķiltavas/torķes, citādi viņu pirotehniķa karjera nebūs ilga...

Es vienmēr esmu domājis, kā tas jūtas, lai IV a-pvp... es IVed meth atpakaļ dienā, loooooooooooooong sen, un kopš tā laika es neesmu piedzīvojis neko, ka es varētu salīdzināt to ar. Varbūt tagad, kad es rakstu šo ziņu, es varētu apkopot kādu pieredzi, kas varētu līdzināties skriešanās, ja kopā.

Btw man patika šņaukt sīkas pvp bumbas starp pīpēm, jo tas radīja laika sprīdi starp pīpēm, tāpēc tika panākts pienācīgs pēriens no vapinga.:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 to pilnīgi noteikti var lietot atbildīgi patiesībā tas savā ziņā arī piespiež, jo nulles atdeve, lai tiktu saražots vairāk dopamīna un pēc tam tiktu bloķēta tā atpakaļsaistīšanās prasa laiku informācijas trūkums par šo savienojumu ir vienīgais, kas ar to ir nepareizi, un kurš varētu teikt, ka savienojumu nav iespējams lietot atbildīgi to sauc tagad pateikt to sev, ja jūs neklausāties, tad varbūt tieši jums ir problēma.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Es nevēlos to pārdot kā labu ideju, un jā, tas ir neticami destruktīvs, un es to tiešām neiesaku, bet, runājot par jūsu komentāru par steigu. (Mana pieredze ir ar a-pvp un dažiem citiem piros) līdzīgi kā kokaīns skriešanās ir ne tikai intensīvāka, bet gandrīz pārvērtusies citā intensīvākā kāpumā. Tas ir ļoti destruktīvs tho
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Vēlos arī norādīt, ka cilvēki, kuriem esmu heroīnu dēļ tas nav uzmācīgas narkotikas. Kokaīns un pīrss pārvērš jūs par perforatoru mazāk nekā diennakts laikā, jo šī sajūta, ka nekad nebūsiet apmierināts, jūs nekad nepametīs. Mani vairāk interesē cilvēki, kas jau ir izmēģinājuši šo ceļu un vaping vai vispār mdpv ir grūtāk vspe vai ir citāda roa nekā klasiskajiem pirosiem, piemēram, a-pvp. Tas ir dārgi, un es negribu to izšķiest
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki! Vai jūs, lūdzu, varētu dm par to, kur es varētu atrast kādu arī?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Atbilde ir intramuskulāra injekcija. Jā, puiši, ticiet vai nē, bet šis ir labākais ROA piros. Labākā iedarbība un gandrīz nepastāvošas blakusparādības
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Tāpat kā es esmu mxe ahhhh statisks un tas gandrīz oh *****, kas nekad nenāk

Iv 20mg mdpv ir otrais visu laiku eiforiskākais savienojums imo tikai skaties devu lielākas devas nav jautri drošas tās pat neietekmē ilgumu im rambling bet tās pilnībā iznīcina vēlmi pēc ātruma

Divi centi
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Lielākā daļa piros lieliski sader ar nulles nika vape sulu un labu moda tvertni. Tas ir vienkārši un efektīvi. Ietaupa daudz produktu un joprojām ļauj jums ripped
Meth caurules ir labas, bet es dodu priekšroku, izmantojot dievišķo cilts v4, kas paredzēta vaskam, bet tas ir forši, jo jūs varat izmantot hidro pātagu un piestiprināt to sausajam bongam. Es to daru, lai izsmēķētu monstrus. Man šķiet, ka ūdens absorbē piro, tāpēc es to neizmantoju.
Boofing ir tuvu i.v.
I.v. ir karalis. Ja tev ir tīrs sintezators, piemēram, tāds kā Spānijā no s.i. pirms gadiem, kas nekurināja tavas vēnas, bet citi sintezatori manā sūdā ***** up slikti. A-pihp un aphp sadedzināja manas vēnas. Es vairs i.v. nedarīšu. Bet tas skriešanās ir tik daudz labāk, ka labākais kokss tas ir pārsteidzošs, un, ja apvp kādreiz atgriezīsies vai es izdomāju, kā to izgatavot, es gatavojos iet uz visgarāko binge jebkad lol un nopirkt tik daudz, cik es varu atļauties.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Es savulaik veicu daudz pīrāgu, jo īpaši, kad biju juridisks, un varu apstiprināt, ka freebasing ir vislabākais pīrāgu tulkojums.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe dopamīna cunami
 
Top