MDP2P Tvaika destilācija

roths*****33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Veiktas vairākas MDP2P, kas sintezēts no 28578, destilācijas ar tvaiku. Izmēģināts izmantot tvaika ģeneratoru ar 105C tvaiku, destilācijas kolbai pievienots kālija karbonāts, pielāgots ūdens daudzums destilācijas kolbā. Izmēģināja arī pievienot destilētajam šķīdumam piesātinātu sāls šķīdumu un vienmēr ekstrahēt ar DCM. Katru reizi iznākums vienmēr ir 0,5-1 ml MDP2P uz katriem 100 ml destilēta ūdens. Pārbaudīju resursus tiešsaistē, izmantojot Hellman's post mdma.ch, vai tiešām ir paredzēts 1 ml MDP2P uz katriem 100 ml destilēta ūdens?

Jr0uSXZOi6


Myk3Q1wtnx


E5IY2NUa4M
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
papildus tvaika ģeneratoram jāizmanto papildu siltuma avots.
 

roths*****33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Destilācijas kolba tiek uzkarsēta 80C temperatūrā eļļas vannā papildus ārēji radītajam tvaikam.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Sveiki!

Vai tā tikai izskatās, vai arī eļļas vannā ir pārāk maz eļļas? Tai jābūt tikpat lielai, cik līmenis kolbā. Un jums ir jāpārliecinās, ka tas tāds arī paliek. Tas nozīmē, ka, ja ūdens līmenis kolbā paaugstinās virs eļļas līmeņa, tā ir pietiekami jāuzkarsē (varētu pietikt ar 130 °C temperatūru). Ja ūdens līmenis pazeminās pārāk zemu, karstums ir nedaudz jāsamazina.
Jāatceras arī, ka magnētiskā maisītāja iestatītajai temperatūrai nav nekāda sakara ar temperatūru kolbā. Tas ir jāiestata vismaz par 20 °C augstāks nekā temperatūra, kas gaidāma kolbā.
Un ietiniet visu tvaika šļūteni alumīnija folijā.
Visbeidzot, jāatceras, ka viss ievadītais siltums ir atkal jāizvada. Jūsu Liebing dzesētājs izskatās diezgan mazs. Es ceru, ka jums ir vakuuma ieplūdes caurule, kas savienota ar gāzes mazgāšanas kolbu, kuru esat iegremdējis ledus ūdenī.

Veiksmi nākamreiz.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
275
Points
63
Lai iegūtu pienācīgus rezultātus, būtu jāsaspiež visa sistēma. Pretējā gadījumā labākajā gadījumā tas ir no 1 ml līdz 100 ml.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
kungiem.
Vai jūsu tvaika destilācija ir noregulēta līdz pilnībai?
Vai jūs varat ar to dalīties ar mani? Esmu iestrēdzis ar šo problēmu.

Es arī izmantoju tādu pašu spiediena katlu kā jūs.

10 litru spiediena katls. 5L destilācijas pudele. Cik daudz P2P es varu destilēt vienā reizē?

Kāda ir P2P un kālija karbonāta šķīduma attiecība?
 
Top