Question MDP2NP uz MDMA, vai tas ir iespējams?

jjtr813

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI,
Man ir 1-(3,4-metilēndioksifenil)-2-nitroprop-1-ēns un LAH.

Es zinu, ka ir 100 MDA Shulgin maršruts.

Paldies
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Tas vienkārši nav visefektīvākais veids... kaut arī iespējams, es personīgi labprātāk izmantotu MDA, jo galīgajā monometilēšanas posmā ir sagaidāmi ievērojami zudumi. MDP2NP var pārvērst arī par MDP2P un pēc tam pakļaut reduktīvai aminācijai ar metilamīnu, bet man nav priekšstata par šīs metodes ērtumu, jo ketons ir diezgan jutīgs un pēc iespējas īsāku laiku jāuzglabā saldētavā.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Es vienmēr esmu domājis, kā jūs, puiši, iegūstat piperonālu, varbūt piperonila spirta ozonolisis, kas zina, ja kāds liktu piperonālu nopirkt, es paņemtu kādu pat par smaržu ha
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Vienkārši veiciet piperīna ozonolīzi witch u var iegūt no melnajiem pipariem, ja jums ir laiks, vai vienkārši nopirkt kā piparu ekstraktu.
Es domāju, ka bija arī veids, kā no vanilīna pāriet uz protokatekatiču aldehīdu un tad piperonālu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Ir pmk glicidāts mans draugs, bet es tikai minēju, ka varu iegādāties piperonal, ja tas būtu acessabill
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Es zinu, ka jūs jautājāt, kā jūs to varat iegūt, un es atbildēju uz jūsu jautājumu fin.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
etiķskābe, urotropīns, piperonilhlorīds iegūst apmēram 30 g piperonāla ar tīrību 96 %.
 
Top