Question 4MMC LAB izveide, kam jāpievērš uzmanība? [OPSEC WISE]

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Es gribu iesaistīties 4mmc izgatavošanā, bet neesmu īsti pārliecināts, ar ko sākt. pirmkārt, man ir 0 pieredze ķīmijā. es gribu izveidot nelielu vai vidēja izmēra laboratoriju (maksimāli 1 kg mefedrona izgatavošanai uzreiz).
es pieņemu, ka vislabāk būtu vispirms iegādāties visas ķimikālijas un tad stikla traukus? kā arī cik riskanti ir pasūtīt nejaušas ķimikālijas no ES (vai cilvēks automātiski nonāks kādā novērošanas sarakstā?).
mana lielākā problēma ir tā, ka man nav vietas, kur gatavot, izņemot mājas. kas ir diezgan muļķīgi, raugoties no opsec viedokļa. kādas vietas, kur gatavot, jūs ieteiktu? paldies?
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
lai būtu visdrošāk, jūs nevēlaties, lai būtu jebkāda saikne ar jūsu identitāti. tāpēc atrodiet draugu vai kādu, kam varat samaksāt, lai viņš izmantotu savu vārdu un adresi, vai vienkārši norādiet viltus vārdu. (acīmredzot). no iespējamās notiesāšanas viedokļa nesūtiet visas ķīmiskās vielas kopā, sūtiet tās kopā, savienojot pa pāriem nevainīgā veidā, arī kontrolētajiem prekursoriem (nopietnajiem) kompānija nomaina etiķeti. nesūtiet iekārtas kopā ar ķīmiskajām vielām, sūtiet atsevišķi, vēlams, citā adresē vai vēl labāk 2 dažādās adresēs. vienkārši pārliecinieties, ka viss nenonāk kopā. ja tas nenonāk kopā, policijai nav lietas.
ja veicat citus noziegumus, apzinieties, ka jūs jau var novērot, šajā gadījumā viss iepriekš minētais ir vēl svarīgāk.
kur gatavot ēdienu? veselais saprāts teiktu, ka kaut kur klusā un nomaļā vietā, lauku zonā, vienmēr izvairieties no taupīšanas un darīšanas no savas mājas. nesakasiet uz sava sliekšņa, tas ir noteikums Nr. 1. !!!!!! man vienmēr patika ideja par dzīvokli pēdējā stāvā, lai to varētu iekārtot ne pārāk lielā platībā. daļēji aizņemtā daudzdzīvokļu mājā. nav logu, lai cilvēki varētu skatīties caur, neviens nepamana/neatpazīst jūs zālē, un jūs varat diskrēti vēdināt no logiem..lastly ja jūs varat atrast pārdevēju, kuram varat uzticēties , piemēram, id ceru, ka pārdevēji šeit, būtu labākā vieta, kur iegādāties no, jo jūs varat pieprasīt visas nosaukuma izmaiņas/noslēpums jūs vēlaties bez paranojas, domāt, ka jūsu gonna būt scammed vai uzstādīšana.
tas ir tikai mans viedoklis, starp citu, veiksmes.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
ir mūļi, lai nosūtītu stiklu un ķīmiskās vielas(kas saņem samaksu par darbu, bet nezina neko svarīgu). visgrūtākais ir atrašanās vieta un tas, kā no tās nošķirt sevi uz papīra. tajā pašā laikā es domāju, ka vissvarīgākais ir tas, ka neviens nezina laboratorijas atrašanās vietu, izņemot jūs. ja tikai jūs zināt atrašanās vietu, ir daudz mazāk neveiksmes punktu. ir slēptuves. un ir ietaupīta nauda labiem juristiem. izdomājiet izplatīšanas tīklu pirms sākuma un pārliecinieties, ka jūs sadarbojaties ar pēc iespējas mazāk cilvēkiem.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Zema pieredze ķīmijā, nekādu problēmu es varu iemācīt jums sintēzi, bet es neesmu eksperts, bet diezgan labs.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc ir ļoti viegli izgatavojams, jums nav nepieciešams laboratorijas stikls, tikai pudele no
sulas pudele šļirce un kāda ierīce pudeļu spēlēšanai, kā arī gāzmaska ar filtriem.
 
Top