Looking for a vendor Meklējat sālsskābes 35%-37% pārdevēju

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Kā teikts virsrakstā, es meklēju 35-37% sālsskābes pārdevēju. Iepriekš paldies par palīdzību
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Vienkārši dodieties uz veikalu un iegādājieties HCl viņi pārdod 30 % tīrīšanai un pēc tam vienkārši destilējiet to, ja jums tas ir nepieciešams rl tīrs, bet lielākoties dzelzs piesārņojums nav pārāk liels, un kopumā tas nav nepieciešams, un parasti tas nav nepieciešams, dūmu 30 % jādarbojas tikpat labi, tikai jāaprēķina starpība, bet tas nav pārāk grūti.
datortehnikas veikals ir jūsu labākais draugs un visuzticamākais piegādātājs.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jūs nevarat destilēt sālsskābi.............
 
View previous replies…

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
... u ofc var kādreiz dzirdējuši par azeotrops? dont izplatīt nepatiesu ja informācija, ja u nav ne jausmas, ko vispār par ķīmiju.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Azeotrops jeb maisījums ar nemainīgu karsēšanas punktu ir divu vai vairāku komponentu maisījums šķidrā stāvoklī, kuru proporcijas nevar mainīt vai mainīt ar vienkāršu destilāciju. Tas notiek tāpēc, ka, azeotropam vāroties, tvaikos ir tādas pašas sastāvdaļu proporcijas kā nevārītā maisījumā.

Lūdzu, paskaidrojiet tagad, kā jūs vēlaties to izdarīt bez pilnīga smadzeņu izsmēķa. Jūs teicāt, ka destilācija, tāpēc ļaujiet paskaidrot, kā jūs vēlaties to izdarīt ar destilācijas palīdzību.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Mans viedoklis bija tikai tas, ka u var noņemt piesārņojumu, piemēram, dzelzs sūdus, to destilējot I dont eaven know what ur issiue is.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jūs nevarat destilēt sālsskābi.............
 
View previous replies…

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
N*****wVKqW0l

tad kas tas ir? im smaržo pēc azeotropa 🤔
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
vai, ja u vēlas summēt pierādījumus, dariet man pakalpojumu, vienkārši izmēģiniet to
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
azeotropos maisījumos maisījuma viršanas temperatūra atšķiras no atsevišķu komponentu viršanas temperatūras, mēģinot destilēt HCL un ūdens maisījumu, tvaiki, kas veidojas, patiešām ir ar atšķirīgu sastāvu, tāpēc nelielos daudzumos jūs patiešām varat zināmā mērā destilēt HCL, tomēr, jo vairāk mēģināt to koncentrēt, tvaiku sastāvs kļūst pietiekami tuvs šķidruma sastāvam, lai veidotos azeotrops, Šajā brīdī vienkārši uzkarsējot šķīdumu, papildu atdalīšana nenotiks, pat ja jūs sasniegsiet šķietami nepieciešamo siltumu, Tas ir tāpēc, ka tvaiki saglabā tādu pašu sastāvu kā šķidrums, ja jūs to apietu, jums būtu nepieciešams papildu savienojums (entraineris), kas var mainīt tvaiku fāzes sastāvu, ļaujot turpināt atdalīšanu ar "laužot" azeotropu. HCL/ūdens maisījumam to var panākt ar spirtu vai organiskiem šķīdinātājiem, piemēram, toluoluolu.

Tas viss ir teikts, tikai atrodiet labu avotu lielākām koncentrācijām, jo mazos apjomos to darīt vienatnē, iespējams, nebūs rentabli.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
lol Man patīk daži no šeit minētajiem argumentiem (kamēr vien es neesmu tā persona, kuru sauc par idiotu), es tur biju, es to darīju! Ha jk.
Es ATZĪSTU, ka līdz nesenam laikam es nezināju, ka ar HCL var iegūt tikai līdz noteiktai % koncentrācijai.
Es zināju par spirta azeotropiem, bet nenojautu, ka HCL koncentrācija ir tik zema (esmu pārliecināts, ka ķermenis mucā ar šo vielu nepiekristu šādam vērtējumam!), tāpēc es neapzinājos, ka man patiesībā ir 5 l koncentrētas HCl skābes.
Jādzīvo, lai mācītos! Patiesībā līdz šim esmu izmantojis tikai 10 %.
Bija pārsteidzoši grūti to iegādāties šajā valstī, izmantojot tikai tīmekļa vietnes tbf.
Tagad es cīnos ar cikloheksilamīnu vai n-butilamīnu. Vienmēr kaut kas ir - pat tad, kad es daru vienu RXN, es plānoju divus RXN uz priekšu, jo tagad es apzinos, cik ilgi sūdi ir jāsavāc!
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Domāju, ka OP īsti neapzinās HCL īpašības, jo HCL ir tikai aptuveni 35 % koncentrēts šķidrums, pie lielākas koncentrācijas tas vienkārši izplūst gaisā, jo HCL tīrā veidā ir gāze, tas veicina tā sūdīgās destilācijas īpašības, turklāt HCL ir augsta saistība ar ūdeni, Tāpēc vienkārša destilācija, ja HCL ir aptuveni 20 % un ūdens 80 %, ir neiespējama, jo šāds sastāvs parasti veido šāda maisījuma azeotropu, vismaz bez entraineru klātbūtnes, bet ir svarīgi arī atzīmēt, ka atkarībā no entraineru klātbūtnes var būt nepieciešama papildu atdalīšana, lai atdalītu šķīdinātājus.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Nemaz nerunājot par to, ka HCL pārvadāšanai šādā koncentrācijā ir stingras reglamentējošās prasības, ja jūs to sūtītu iekšzemē bez atbilstošiem dokumentiem, jūs varētu nopietni kaitēt pasta darbiniekiem, ko es šaubos, vai kāds šeit atbalsta, Dažās valstīs ar to var pat pietikt, lai jūs nopirktu terorisma apsūdzību.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
ABSOLUTĪGI! Tas bija privāts kuģniecības uzņēmums un 5 l konteiners ar "baseinu tīrīšanas līdzekli", un tāpēc viņi precīzi zināja, kas tas ir - man OBVIENO ir karstā baļļa, ko es tīru mammai DUH!
Haha, tas ir diezgan noderīgi, ka es nopirku 5 litrus, jo tad, kad es to izmantošu, kam tagad nevajadzētu būt pārāk tālu - vai nu tas, vai azeotropā sērskābe, bet tas ir pavisam cits stāsts, jo tas būs sālīšanai (ar jebkādu vajadzīgo stiprumu - es mācos par volumetriskajām kolbām. Diezgan interesanti.)
Ja godīgi, es par to samaksāju 50 mārciņas par piegādi... 50 mārciņas, cik atceros...
Oh un haha es nopirku 25g NaBH4 no APC Pure (lielisks uzņēmums, nevis diss par viņiem vispār) un samaksāju £ 30 vai varbūt pat £ 50 par piegādi, kad produkts bija kā £ 12 haha.
😛 stulbi, bet wotcha gonna darīt! Kad tev tas ir vajadzīgs, tev tas ir vajadzīgs - ak, pagaidiet, vai man tas ir vajadzīgs?! Haha oh yeh NaBH4 man bija, iv to izmantoja. Bija lieliski, tagad vajag un gaidu vakuuma kameru + sūkni.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Iespējams, ka es šajā ziņā esmu izņēmums, jo es tikai šad un tad saņemu pilienus, tāpēc nezinu. Esmu pārliecināts, ka, ja jūs patiešām vēlaties pārdot un ieguldīt, tas ir cits stāsts - es esmu personīgās lietošanas / izziņas brīvības cilvēks.
Bija cietumā par tirgošanu. Nevēlos iesaistīties atkal, lai dabūju es uz ķīmiju! Haha
 
Top