Likumīgi uzņēmumi, kas atbalsta amfetamīna ražošanu

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Es vēlos sākt ražot amfetamīnu, un mans galvenais jautājums ir loģistika. Lai risinātu šo jautājumu, es plānoju izveidot ķīmijas uzņēmumu. Tas man ļaus iegādāties prekursorus un iekārtas, kas nepieciešamas amfetamīna sintēzei. Vēl viens veids, kā es plānoju izmantot šo uzņēmumu, ir noslēpt faktisko ražošanas procesu.

Tie no jums, kuri jau izmanto likumīgu uzņēmumu šim nolūkam, lūdzu, dalieties ar padomiem, kā to darīt pareizi, kā arī ar idejām par vielām, kuras es varētu ražot.
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Būšu priecīgs, ja, ja iespējams, rakstīsiet man ziņu!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
neatkarīgi no tā, vai vēlaties atvērt metamfetamīna laboratoriju, koksa laboratoriju, nezāļu audzētavu u. c., jums būtībā ir nepieciešama grīda, vēlams, pazemē, kas jāuzbūvē uzticamiem mūrniekiem, lai grīda netiktu reģistrēta.
Tāpat jums ir jādomā, kā darbiniekiem iekļūt un izkļūt, lai citiem darbiniekiem nerastos aizdomas.
Parūpējieties arī par to, kā jūs ievedat krājumus. cita lieta ir drošība, ievietojiet videonovērošanas kameras un vienmēr turiet tās bezsaistē, izmantojiet traucētājus un elektromagnētiskos traucētājus iekšpusē, izolējot no viļņiem, lai netraucētu signālu pat ārpusē.
elektrība būs vēl viena no jūsu problēmām, un jums attiecīgi jāpielāgo atbilstoši tam, ko vēlaties ražot... metamfetamīna laboratorijai nav tāda paša patēriņa kā nezāļu siltumnīcai.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Joprojām esi šeit? labprāt apspriestos DMs
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Izklausās pēc breaking bad stāsta haha

Tas ir toop notch for sure. bet es jūtu, ka to var paveikt vieglāk nekā tas.

@chemden Nekautrējies sazināties, izmantojot DM, jo arī man šī tēma ir ļoti interesanta.

Bet ir daudz veidu, kā izmantot tieši tās pašas iekārtas, kas tiek izmantotas amph. ražošanā, kā 100% legālos uzņēmumos, neradot nekādas aizdomas un nemaz neizliekoties par "tirdzniecību ar ķīmiskiem produktiem".
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Sveiki, mani noteikti interesē dažas idejas DM me
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Ķīmisko vielu piegādes uzņēmumi ir stingri regulēti un tiek uzraudzīti, briesmas nāk ne tikai no LE, bet arī no legālās konkurences, kas labprāt likvidē jaunpienācējus, tos izdrāžot.

Uzņēmumam radniecīgā jomā ir lielāka jēga, piemēram, tīrīšanas līdzekļu jomā, tas dod leģitimāciju praktiski visam nepieciešamajam bez iepriekš minētajām problēmām.

Veiksmi!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Noteikti ir lietderīgi nenoteikt sevi pārāk daudz jautājumu, kas tiek uzdoti
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, es varu konsultēt un palīdzēt dms
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Publicēts jau sen, bet es domāju, ka iemetīšu dažas domas un redzēšu, ko domā citi.

Diezgan pārliecināts, ka Ķīna nosūtīs, ko vien vēlaties, kā vien vēlaties, un, pats galvenais, ar jebkādu etiķeti, kādu vien vēlaties.

Teiksim, pasūtāt daudz prekursoru... meklējiet vietējo uzņēmumu, vai lielos tuvumā, un varbūt viens no tiem ir liela mehāniskā rūpnīca....varētu likt viņiem marķēt produktu kā kādu rūpniecisku smērvielu. Iespējams, noskaidrojiet, ko šī vieta patiesībā izmanto vai ko izmanto reālajā dzīvē, un palūdziet, lai viņi ķīmisko vielu marķē kā tādu.

To pašu varētu darīt ar citiem reaģentiem. Nātrija hidroksīds tagad ir nātrija karbonāts cepšanai.

Morjānskābe/kāda skābe tagad ir koncentrēts tīrīšanas etiķis.

Varbūt jūs vadāt kādu importa eksporta uzņēmumu, kam nav noteiktas kategorijas un kas pasūtīs visu, kas būs "izdevīgs".

Aprīkojums idk, tas ir vēl viens jautājums, kas, iespējams, būs vienkārši jārisina šajā tirgū, vai varbūt var atrast saistītās preces, piemēram, piena pārstrādes iekārtas vai alus brūvēšanas iekārtas, un pielāgot tās.
 
Top