Liela mēroga PMK/MDP2P sintēzes jautājumi

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Pēc manām ierobežotajām zināšanām ir divi labākie veidi, kā izveidot PMK/MDP2P: (MDMA ražošanai).
Viens, izmantojot safrolu, un otrs, izmantojot PMK glicidātu un sālsskābi (es domāju).


1. Vai kāds zina kādas labas rokasgrāmatas abām reakcijām?
2. Vai es pareizi apgalvoju, ka PMK glicidāta metode rada raķēmisko MDP2P? Ja tā, kā es to varu pārvērst parastā MDP2P?
3. Vai kāds zina kādus labus piegādātājus/vietas, kur iegādāties ķīmiskās vielas, kas nepieciešamas liela mēroga reakcijām?

Paldies!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Glicidāts vieglāk
Ir vairāki ceļi, mēs vadīsimies no reaģentu pieejamības jūsu reģionā
Visi varianti racemāts
Ja sākums ir glicidāts, mēs varam mēģināt palīdzēt. Rakstiet PM
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mani ļoti interesētu tāds pats padoms, vai es varētu jums uzrakstīt PM?
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tas pats

kāds var publicēt dažus labus pmk glicidāta piegādātājus?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Izveidot biļeti
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tātad... šķiet, ka man ir tāda pati problēma kā daudziem cilvēkiem... ar jauno ETHYL GLY ir grūti iegūt pareizus rezultātus... man ir tāda pati problēma kā citiem šeit publicētajiem ziņojumiem, šī brūnā blīvā eļļa, kas izskatās ļoti netīra... recepte, ko es ievēroju:

-MIX 1,4 LT ūdens un 240 gr NaOH un 1 kg et-gly-pmk 80º temperatūrā vienu stundu.
- pievienojiet 650 g HCL 80º temperatūrā, maisījumu maisiet arī stundu (vai nav pārāk daudz HCL?).
-pēc tam separators
-pēc tam 2 reizes mazgāšana ar sālījumu + mazgāšana ar ūdeni.
-separators
-tad vakuumdestilācija (vēl nav veikta, jo nebiju pārliecināts, ka viss ir kārtībā).
-tad separators, lai atdalītu skābumu (kāpēc... es jau veicu sālījumu.... nezinu).
-tad atkal 500 ml ūdens un separators.
-vakuumdestilācija, līdz viss ūdens pazūd
-voila


Šī ir recepte, ko es saņēmu no mana pmk pārdevēja... bet, kad es jautāju dažas neskaidras detaļas, viņš nezināja... viņš to vienkārši pārdeva.

Tāpēc mani jautājumi šeit:

ieteikumus par visiem soļiem, piemēram, temperatūru, laiku un citus padomus?
Es šeit izlasīju, ka hcl jāpievieno tajā pašā temperatūrā, kurā tas ir pirmajā posmā, vai tas varētu būt galvenais, lai iegūtu dzidru eļļu?

tnx puiši
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Reakcijas ar nātrija hidroksīdu temperatūru mēģiniet sākt 20-21*C temperatūrā un pievienojiet laiku līdz 12 stundām.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kurš laiks? Sajaukšanas ar hidroksīdu laiks, sajaukšanas ar hcl laiks vai kāds?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es mēģināju jums nosūtīt īsziņu ar dažiem diezgan kritiskiem jautājumiem, bet jau vairākas nedēļas neesmu saņēmis atbildi... Vai ir kāds cits veids, kā tieši sazināties ar jums vai citiem ekspertiem? Man ir ieplānots process, un es gribētu, lai to apstiprina pieredzējušas acis, ja iespējams.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
U var mēģināt to publicēt šeit, es deru, ka šeit ir daži cilvēki ar xp šajā jomā...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Iespējams, ir nepieciešams video par to, kā sintezēt jauno ķīniešu PMK uz MDMA, tas atrisinātu daudzas šaubas.

Mani iedrošinātu to darīt, ja kāds parādītu soli pa solim, man kopš janvāra ir 1 kg PMK, un tas ir neskarts.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Vienkārša reakcija. Problēma ir izejvielas.
Vielas CAS numurs, in PM, lai šeit neaizplūstu. Ja mēs to darām, publicējiet to šeit.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Man pieejamās vielas CAS numurs ir: 28578-16-7.

Nepieciešamos materiālus varu iegūt bez lielām problēmām, man labi padodas meklēšana.

Es labprāt sniegtu palīdzību forumam saistībā ar šo jautājumu, par MDMA ražošanu nekas nav skaidrs, un dažas fotogrāfijas/video būtu noderīgas kopienai. Vai arī kāds pasniedzējs, kas soli pa solim mūs pamācītu un pēc tam publicētu forumā. Es aicinu jūs to dokumentēt.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Tātad dh2o ar nātrija hidroksīdu sajauc 20*C temperatūrā un šajā temperatūrā pievieno pmk glicidātu? Ja tā, vai jūs to 12 stundu laikā uzsildāt līdz 80*C? Vai arī 12 stundas turat to 20*C temperatūrā?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Mana interpretācija no Viljama teiktā ir tāda, ka tas jātur 20 grādu temperatūrā (istabas temperatūrā) 12 stundas. Tātad nē, nekarsē.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
bet tas varētu darboties varbūt vecajam pmk.... šis jaunais vaska materiāls nekausēsies pie 20ªc.... SJO minimālajai temperatūrai jābūt nedaudz virs šīs vielas kušanas temperatūras... 33º ...citādi mēs nepareizi veiksim pārziepjošanu, ja vasks nebūs izkusis, es domāju.... im taisnība?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Svaigi pagatavots sārma ūdens šķīdums dos temperatūru. Ja šķīdumu atdzesējam, pie zemas temperatūras reakcijai arī vajadzētu noritēt.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
bet problēma ir tā, ka īsais temperatūras paaugstinājums, ko nodrošina NAOH, nav pietiekams, lai to izkausētu.... tā parasti ir liels un ciets akmens, un tā ir sāpīga... ļoti sarežģīti, jo tā visur pielipst.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Var veikt jebkurā temperatūrā, sākot no istabas temperatūras. Jo augstāka temperatūra, jo ātrāka reakcija, bet arī lielāka iespēja iegūt blakusproduktus.
 
Top