Vai Bitcoin ir pārvērtēts?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kad jūs redzat, ka visi šie mikseri tiek slēgti, kibernoziedznieki tiek pieķerti, mēģinot pārvērst savu kriptovalūtu reālos aktīvos,... manuprāt, tas ir tāpēc, ka Bitcoin ir publiska un tai var izsekot.

Kādēļ, kur nu vēl tas joprojām tiek plaši izmantots un tik ļoti novērtēts?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Es nezinu, kāpēc cilvēki izmanto dīvainus kriptomikserus, ko vada noziedznieki, ja var vienkārši izmantot kaut ko tādu kā godex.io.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Biržas var bloķēt darījumu, ja depozīts ir nācis no melnajā sarakstā iekļautās adreses, Bitcoin šajā gadījumā joprojām ir problēma.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Man bija ļoti laba pieredze ar XVG, daudz ātrāka nekā XMR, bet tirgi joprojām pieturas pie BTC
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> Verge valūtai (XVG) ir caurspīdīga virsgrāmata, kas ļauj ikvienam apskatīt visus tās darījumus.

Tāpēc tos var izsekot arī tad, kad valūta tiek apmainīta pret reālās pasaules aktīviem.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Divas atbildes uz jūsu jautājumiem
"Vai Bitcoin ir pārvērtēts?"

Pēc manām domām, NEKĀPĒC nenovērtēts, ja vispār kaut kas ir nenovērtēts.

Tā "dizainā" ir ielikts, ka tā vērtība pēc būtības pieaug, un tā nekad nevar būt pārvērtēta daudzu faktoru dēļ.
Piemēram.
Reversais iekaisums.....

Un attiecībā uz anonīmu naudu, Es prognozēju, ka XRP vai Monero būs kliegt līdz vērtībā un ir faktiski 🤔 a grait investīcijas (Ja im tru zīlnieks.) Es saku, ka cena Monero lidot līdz minimālajam zemo 10k USD un Bitcoin būs matk 180-300k usd pirms jūs zināt, vai 4-5years laikā

Es esmu bijis pareizs par BTC vērtības kāpumiem un kritumiem jau vairākus gadus manā prognozē.

Jūs redzēsiet, es mēdzu būt kalnraču un man bija kā dosen ASIC strādā man 24/7 uz 256SHA algo 3 gadus. Es samaksāju līdz pat kā 6500usd elektrībā kaut kā 2 mēnešus, joprojām tas maksāja no vai līdz brīdim, kad mans coldwallet "iesaldēja" un mans Binance konts tika uzlauzts, un es biju bloķēts no tā ar FIDO2 (Yubikey), tāpēc būtībā nesatricināms, ja vien jūs neesat mērķtiecīgi mērķtiecīgi

Uzticieties man plz un IZMANTOJIET savu naudu tagad, kad varat, neaizņemieties ar to pārāk daudz, jo tā ir tikai nauda 💰 🤑
U var moustofthetime padarīt to iEASY.


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
No Bitcoin perspektīva netika izstrādāta ar privātumu un anonimitāti , tas bija vairāk iespējams, ka glitched no centrālās bankas un tur savu aktīvu un padarīt to vērtību no otra, un tas ir oficiālais piedāvājums noteikts, kas ir ierobežoti, lai spēlētājs var pievienot lielāku vērtību tajā tomēr Monero oficiālais piedāvājums ir noteikts 18 400 000 XMR. , Kopējā emisija pēc tam nav ierobežota. Pēc tam, kad kopējais emisijas apjoms ir sasniegts, 0,3 XMR tiek emitēti ar nosaukumu "tail emisija" pastāvīgi ik pēc divām minūtēm. Šīs sistēmas iemesls ir nodrošināt cilvēkus ar stimulu uzturēt blokķēdi papildus komisijas maksai pēc kalnrūpniecības kompensācijas beigām.

Bitcoin un Moreno ir atšķirīga koncepcija un atšķirīgs kopējais piedāvājums no ekosistēmas.
Viens no tiem ir vairāk vērsts uz privātumu, bet otrs - uz vērtības glabāšanu.
Es nedomāju, ka Bitcoin ir pārvērtēta , kāpēc Black-rock un citas lielas operācijas ir tik apsēsti par Bitcoin?
Viņi vēlas manipulēt ar tirgu un iegūt kontroli pār ekosistēmu.
 
Top