Pēc jūsu domām, labākais veids, kā sūtīt kilogramus.

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Hei, puiši, mani interesē, ko jūs domājat, kurš veids ir labākais un drošākais, lai nosūtītu kilogramus narkotiku, piemēram, no turcijas vai Lielbritānijas, piemēram, polijā? nedaudz parunāsim?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Es sadalītu kilogramu 2-4 daļās un nosūtītu tās trīskārši aizzīmogotas, paslēptas kādā priekšmetā.

Ko likt kilogramos? Kilograms amfetamīna aizņem daudz mazāk vietas nekā kilograms nezāles...
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Tiesa, precīzi zināt, ko precīzi sūtāt, nebūtu slikti.

Pieņemu, ka pakas jānosūta ar vēstuli, bet, tā kā nezinu izcelsmes valsti, nezinu atļautos izmērus.

Tikai viena no idejām būtu iegādāties palešu ietīšanas folijas rulli vai kādu citu iepakojuma materiālu, ko sabrūnināt un ievietot pakas iekšpusē tā, lai izskatās, ka tas aizsargā preci, un tad paslēpt lietas folijā.
Lai tas izskatītos autentiski, es nosūtītu oriģināli iesaiņotu priekšmetu, kam ir neliela preču vērtība.

Nosūtiet visu kā sūtījuma paraugu ar viltotu rēķinu, lai precei nebūtu jāveic muitošana, un norādiet kādu uzņēmumu kā sūtītāju un, ideālā gadījumā, arī saņēmēju.

Kā jau KokosDreams teica, izveidojiet no tā vairākus sūtījumus.

Vai arī varat mēģināt, izmantojot VPN, izveidot Polijas etiķeti ar Polijas nosūtīšanas adresi un Polijas saņēmēju, kas radītu iespaidu, ka pakete ir nepareizi nosūtīta un tādējādi tā ir izturējusi muitu.

Arī šajā gadījumā tas ir jāslēpj pēc iespējas nesegts.
Vislabāk, ja tas ir izstrādājums, kuru pēc atvēršanas var atkal aizvērt.

PKjF5B4Czu


Lai to izdarītu, jums pašiem būtu jāveic izpēte, jo šī metode man ir zināma tikai no baumām, tāpēc es nevaru jums pateikt, vai tā tiešām tā darbosies.
Vispirms jūs varētu nodot izmēģinājuma sūtījumu, ja jums vēl ir pietiekami daudz laika.

Sūtījumi no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, diemžēl vienmēr ir saistīti ar zināmu risku.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki!
Vispirms vēlos teikt, ka šis forums ātri vien iemantoja manas simpātijas un kļuva par manu iecienītāko vietu, kur aplūkot tēmas un gūt atziņas. Ņemot to vērā:
Es vēlos uzsākt diskusiju par globālo kuģošanu. Lūdzu, dodiet man zināt, ja vēlaties dalīties ar kādu interesantu veidu attiecībā uz šo jautājumu. Primāri es vēlos uzzināt par tablešu un pulveru pārvadājumiem lielos daudzumos uz tādām vietām kā AUS/NZ un citām salu sabiedrībām.
Šajās vietās ir daudz koksa un ekstazes, bet kā tas nonāk valstī? Vienmēr būs liels risks, ka sūtījumi var tikt aizturēti, bet, ņemot to vērā, es gribētu uzzināt padomus un trikus, kas var būt kaut kas nezināms. Milars un metāls/metāls/uzmava utt. ir labas pamatzināšanas, bet es cenšos atrast kaut ko, kas paaugstina taktiku.
Esmu lasījis tēmas pavedienus par šo tēmu, ko esam saņēmuši šeit, forumā, un tas ir ļoti palīdzējis. Es ieguvu dažas idejas sevi no aswell un ir iepriekšēja pieredze iekšzemes norīkošanu, bet es vēlos paplašināt savas zināšanas par starptautisko loģistikas jomā. (Tikai manām zināšanām ;-) )
Es saprotu, ka tas nav tas, par ko cilvēki, kuri ir iesaistīti, vēlas atklāti diskutēt. Ja kāds vēlas nosūtīt man ziņu par šo tēmu, es to ar prieku uzņemšu!
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Paslēpiet to automašīnā bez numura zīmēm vai reģistrācijas apliecības. Pēc tam izsauciet vilcēju, lai aizvilktu automašīnu starp štatu, pieņemot, ka esat ASV. Ja jūs pieķer (kas jums nebūs), autovadītājs zina tikai to, ka viņš tika nolīgts automašīnas vilkšanai un jūsu informācija (iepriekš samaksātā nauda) nav īsta, un galamērķa punkts bija kaut kas, ko jūs grasījāties mainīt pēdējā brīdī, kad kravas automašīna ieradīsies.
 
Top