Looking for a vendor ES MEKLĒJU IEGĀDĀTIES

Calikilo

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Es vēlos iegādāties laboratorijas aprīkojumu. vai kāds var man to izdarīt vai vismaz norādīt pareizo virzienu. lūdzu un paldies.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Viss, kas jums nepieciešams, ir atrodams Amazon. Atkarībā no tā, ko un cik daudz jūs izgatavojat, būs atkarīgs, kāda veida aprīkojums jums ir nepieciešams. Taču ebay un amazon ir viss, kas jums nepieciešams.
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Amazon, eBay un arī Aliexpress.

Aliexpress patiešām ir kvalitatīvi materiāli par ļoti zemām cenām. To iepakojums ir ļoti labi izstrādāts.
Pārbaudīts un apstiprināts man, piemēram, destilējot sērskābi!
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
labi mums ir laboratorijas iekārtas šeit pārdošanai mājas lapā, kā arī jūs varat iegādāties no citiem tirgiem, kā arī kā serialz teica, kā arī tas ir atkarīgs no tā, kādā mērogā jūs iet, vai jums patīk liela mēroga maza mēroga vai ko, ja jūs tikko sākuši iet mazā mērogā, lai jūs nav uzspridzināt sevi uz augšu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Ko jūs domājat par Rotavapiem un sērijveida reaktoriem no Alibaba?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Lielāko daļu nepieciešamo lietu patiesībā var atrast Amazon, tomēr tas ir atkarīgs no jūsu mēroga un sintezējamām zālēm.
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Jā, bez jebkādām problēmām.

Jums vienmēr vajadzētu izlasīt klientu atsauksmes, ja jūs nezināt veikalu, kas pārdod Alibaba. (Veikala vērtējums)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Es izskatašu uzņēmumu Shanghai Yuanhuai Industrial Co., Ltd., ja jums ir zināms par šo uzņēmumu.

Viņu veikalā ir 17 vērtējumi ar 4,9/5 zvaigznītēm.

Paldies par atsauksmēm, man šķiet, ka daudzi ASV pārdevēji ir tikai Ķīnas iekārtu mazumtirgotāji, kad runa ir par Rotavaps un sērijveida reaktoriem, tāpēc, iespējams, būtu vērts izpētīt Ķīnas uzņēmumus, kas tos pārdod.
 
Top