Question Es pasūtīju 3g afgānas 4 un saņēmu melnus lipīgus akmeņus

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pasūtīts 4g afgāņu 4 got this. Pārdevējs apgalvo, ka daba to dabūjusi un mitruma vai kaut kā cita dēļ tā kļuvusi melna. Katrs #4 heroīns, ko es saņēmu, nekad nav bijis melns vai lipīgs. Vai es kaut kā varu to pārvērst par īstu iedegumu afghan 4? Vai arī tas ir zaudēts un pārdevējs man melojis un nosūtījis BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Izskatās, ka to varētu smēķēt varbūt, tā nav 4. numurs, kā jebkurš, ko es jebkad esmu redzējis, Ja tas bija īsts darva es teiktu darīt veco krata un drupināt triks, kur jūs to ievietojat tablešu pudelē ar niķeli un penss (es saku gan tāpēc, ka es neatceros, kuru tieši), tad ielieciet darvu pudelē ar tiem un nedaudz cepamais pulveris (NE SODA), piemēram, apmēram 1-2 tējkarotes uz gramu, tāpēc nav daudz vispār, tad jūs sakratīt ellē no tā uz labām pāris minūtēm. Tad ielieciet to saldētavā uz apmēram 10 minūtēm, tad vēlreiz sakratiet, un darva sadalīsies mazos, gandrīz pulverveida gabaliņos, ko var šņaukt. Es ienīstu darvu, un, tā kā es nelietoju IV, es to daru, ja varu atrast tikai darvu, bet šis materiāls izskatās cietāks par parasti redzamo darvu. Mani interesē, vai to nevar smēķēt tāpat kā opiju. Kuru no tām jūs pieprasījāt pasūtījumā? Gun pulveri vai afgāņu? Es dabūju afgāņu G draugam, un tajā bija daži mazi gabaliņi, kas bija sajaukti ar tan pulveri, bet tie nebija nekas līdzīgs, un arī potence bija diezgan laba. Esmu redzējis cilvēkus, kas sajauca melno, iedegumu un mazliet balto, piemēram, mini blenderī, un viņi to sauca par cepumiem un krējumu, sīkumi bija uguns, bet vislabāk darbojās ar IV.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Es nezinu, kāpēc tu atkal ar viņu sajaucies. Es nezinu, KĀPĒC viņa atkal ar tevi izjauca. Neviens no jums nav īsti gudrs, bet uzmesties uz meiteni ar īpašām vajadzībām ir diezgan zemiski. Neviens no jums nemācījās pirmajā reizē. Es nomazgāju rokas no visa šī gadījuma. Divi zirņi vienā pīlā. Ja tu man teiktu "***** your dead sister" un pēc tam gribētu kaut ko nopirkt, es iesūtu sūdu maisiņā un aizsūtītu to tev. Nē, ne šī ziņa šī ir otrā reize
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
iedomājieties, ka pple dont sagaida to...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha es to neizmantoju. Tās obv H vienkārši nav pareizais sūdi es jau pārdevu to. Būtībā tas, kas notika, bija es teicu atvainojos par visu situāciju, pirms tam viņa piekrita pārdot man atkal, tāpēc es nopirku no viņas un ieguvu šo idk un idc lol
 
Top