Man ir nepieciešams, lai kāds mani iemācītu, kā pagatavot mefedronu ar parastām ķimikālijām un vieglā veidā (drošā veidā)????

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hei es neko nezinu par ķīmiju, bet es gribu mācīties un būšu priecīgs, ja gyys šeit iemācīs man visvienkāršāko mefedrona pagatavošanas veidu?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
4mmc sintēze no 2-brom-4-metil-4-propiofenona ir diezgan sākumposmam draudzīga un vienkārša, un esmu diezgan pārliecināts, ka visu nepieciešamo var atrast BBmarket.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Labi, jūs nevarat izmantot parastās ķīmiskās vielas kā reaģentus. Prekursoriem ir dabīgi avoti, bet tad tiem ir jāiziet vairākas reakcijas, pirms tie kļūst par tiešiem prekursoriem. 4mmc ir viegli sintezējams no 2b4mp, bet nav viegli sākt no lietām, ko var viegli iegūt.
Patiesība ir tāda, ka nav daudz lietu, kas atbilst jūsu kritērijiem. Hloroforms. Metkatinons no pseidoefedrīna, izmantojot kālija permangenātu.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Paldies, kā es varu no pseidoefedrīna pagatavot metkatinonu?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Izlasiet metakategoriju tēmas!
Noskatieties video!!!
Viss ir šeit!!!
Bet, protams, ne bez ķibelēm!
Viss šis foruma materiāls ir nekas bez personīga praktiska darba! Un jūsu pašu vēlme mācīties un ATJAUNOTIES!
Nepieciešama neatlaidība un Pieredze! , To attīsta daudzkārtēji atkārtojot vienu un to pašu procesu!

Vai arī sagatavojieties maksāt 300-500 dolāru par tiešsaistes apmācību.
Personīgi es to nedarītu pat par lielāku summu!
Vienkārši tāpēc, ka, kamēr es jūs mācītu, es varētu sintezēt vairāk nekā vienu kilogramu vielas...... Un tas ir vismaz 4000-5000, ja pārdod vairumtirdzniecībā..
Un tā ir tikai methcations cena! Opiāti un opioīdi ir daudzkārt dārgāki...
Ar cieņu: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Iemesls, kāpēc mēs liekam cilvēkiem pašiem veikt pētījumus, ir tāds, ka, ja jūs neesat smagi strādājuši, lai iegūtu zināšanas, jūs nenovērtējat bīstamības pakāpi, ar kādu jums nākas saskarties. Ja kāds paņem jūsu naudu par maksas konsultāciju, viņam ir pienākums nodrošināt jūsu personisko drošību un viņš ir atbildīgs, ja jūs nodedzināt savu māju. Tehniski tas nekad nenotiktu, jo, ja ņemtu no kāda naudu par narkotiku ķīmijas nodarbību, to parasti dēvē par sazvērestību, lai ražotu kontrolējamu vielu. Tomēr divi cilvēki var šaut sūdus par teorētisko ķīmiju. Jūs lasiet sintēzes, ja jums vajag vairāk, jautājiet, un mēs jums iedosim vairāk. Ja jums būs jautājumi, mēs uz tiem atbildēsim, bet vispirms jums vismaz ir jāizlasa materiāls.
 
Top