Hidrobromskābe?

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi! Es esmu šeit jauns. Es esmu tikai iesācējs hobists, kurš vēlas ienākt ķīmijas pasaulē.
Es gribētu uzzināt, vai kāds no jums zina kādu veidu, kā sintezēt a-pvp prekursorus (piemēram, 48% hidrobromskābi, pirolidīnu un valerofenonu). tā kā manā valstī tos ir diezgan grūti iegūt, otra lieta ir nopirkt tiešsaistē ārzemēs, bet, tā kā tās ir kontrolētas vielas, to iegūt ir daudz grūtāk.
jebkāds viedoklis vai palīdzība būtu apsveicama!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
viedoklis :- @Rutherford tā kā jūs esat jauns ķīmijas pasaulē, mans padoms būs sākt no pamatiem, vienkārši iegādājieties laboratorijas rokasgrāmatu, pamataprīkojumu un youtube ir bezgalīgi daudz lekciju, vismaz lai jums būtu skaidri pamati, pretējā gadījumā jūs esat miris pirms pirmās sintēzes pabeigšanas.

palīdzība :- jūs vienkārši nevarat visu izgatavot savā piemājas pagalmā, ja jūs izgatavojat kaut ko nelegālu, jums ir jāpērk kaut kas nelegāls.

tikai nenogalini sevi.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
labi teikts cilvēks
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
viņš vēlas, lai😐 savā piemājas dārzā izgatavotu 48% hidrobromskābi, pirolidīnu un valerofenonu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
2HBr+H2O2=Br2 + 2H2O, tās darbība ir laba, bet svarīgi ir labs skābes līdzsvars, ja reakcija ir zema vai augsta, tā apstājas.
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
HBr - vienkārši sajauciet nedaudz KBr vai NaBr ar atšķaidītu sērskābi (apmēram 30-40%) un visu pārstestilējiet 122-127C temperatūrā. Iegūsiet 40 % HBr (blīvums aptuveni 1,38 g/ml). Izmantojiet sērskābes pārpalikumu (apmēram 1,5-2,0 reizes vairāk molu). Izmantojiet tikai atšķaidītu H2SO4, jo pretējā gadījumā jūs iegūsiet dažus ml Br2 (bromu), kas pārtvaicējas aptuveni 55-60C temperatūrā, un tas ir liela problēma. Izvairieties no vielas, kas paredzēta amatierķīmiķiem, jo tā smird... TIK ĻOTI.

pirolidīns -
Arī mans padoms jums - pirms uzdodat jautājumu šajā vai jebkurā citā zinātniskā vai "zinātniskā" forumā, vienmēr meklējiet sintēzes video un visu veidu sintēzes aprakstus. Cilvēkiem nepatīk jautāt bez meklēšanas uz savu. Mēģiniet arī sniegt savas interesantās domas. Un nerakstiet muļķības.

Valerofenons - diemžēl nav iespējams to izdarīt bez grūti iegūstamām ķimikālijām vai darba ar tām. Jums vienkārši jāgatavo valerilhlorīds, izmantojot tionilhlorīdu vai cjanura hlorīdu. Ir veidi, kā to apiet, bet tie vienkārši nav noderīgi, jo ir vai nu dārgi, vai arī neiedomājami grūti izpildāmi.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Hi.im jauns, kā arī es apbrīnoju jūsu drosmi vienkārši mest šo domu out there.i dont justies im kvalificēts, lai dotu jums padomu, im maza zivs lielā pond.i would"""" sākt"'''kļūst reālu iepazīties ar visu nepieciešamo.I dont know what ur background varētu būt? mans mērķis ir tāds pats.I ir bijusi iespēja saņemt visu šeit manā vietā.Es vēl neesmu atvēris nevienu pudeli!im gudrs kā ellē, bet ne ķīmiķis pēc schooling.i ir pavadījis pēdējo mēnesi cramming msds datu lapas un wikipedia in a bad kindda way.another 6months mācību, es varētu būt tuvu atvērt pudeles....laugh....i domāju, ka labākais padoms es varētu teikt jums ir: baby steps man.wish es varētu piedāvāt vairāk nekā to, veiksmes......
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Jūs varat pagatavot HBr no NaBr vai KBr ir daudz pamācību youtube.
 
Top