Question Kā pagatavot sāli, izmantojot HCl ģeneratoru,.

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, puiši,

Man ir viss nepieciešamais NaBHr4 p2p reducēšanai. es tikai gribēju uzdot šo jautājumu. sintēzes beigās jums paliek dcm+frībāze, vai es varu vienkārši atbrīvoties no dcm, to iztvaicējot (destilējot), un tad sajaukt frībāzi ar acetonu un pievienot sālsskābi?Līdz ph 7 un iztvaicēt, lai iegūtu hcl sāli?Man ir tikai hcl ar ūdeni (sālsskābe), un man pašlaik nav sērskābes hcl gāzes ģeneratoram.Vai es varu vienkārši darīt, kā aprakstīts?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U nepieciešams HCl, jo u izgatavots amfetamīna hcl
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Es gatavoju metamfetamīnu, nevis amfetamīnu. es zinu, ka man vajag HCl, bet es nevēlos gatavot gāzi, jo es gribu to titrēt ar 31 procenti sālsskābes.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Manuprāt, HCl 31% ir pārāk daudz ūdens, jūs zaudēsiet produktu.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

Jā, acetona vietā var izmantot ūdens hcl un izopropanolu. Vienkārši pievienojiet skābi nelielās porcijās, labi samaisiet, pagaidiet un pēc tam pārbaudiet pH. Tas prasa laiku. Ja šķīdumi kļuvuši rozā, tas nozīmē, ka esat pievienojis pārāk daudz hcl.

1. Sajauciet frībāzi ar izopropanolu un pievienojiet HCL (aq).

2. Iztvaicējiet līdz sīrupam. Atdzesējiet, lai kristalizētos.

3. Izskalojiet/rekristalizējiet. Labākais šķīdinātājs šim solim ir karsts/vārošs etillacetāts.
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Liels paldies, kungs, par šo informāciju. es pieņemu, ka es varu aizstāt izopropanolu ar metanolu, vai ne?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
jā, jūs varat izmantot jebkuru spirtu. etanolu, metanolu vai izopropanolu. pārliecinieties, ka iztvaicējat visu, kas vārās <100 grādu temperatūrā, tostarp ūdeni. tad atdzesējiet, un tas sacietēs.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U izmanto sauso ledu un nav jāgaida visa nakts
U iemetiet freebase to pašu acetonu 1:1 sajauciet bija un iemetiet skābi HCl vai u var sajaukt ar acetonu iemetiet sauso ledu apmēram 20min un iemetiet freebase un ātri sajauciet tas viss par krāsu neuztraucieties u var mazgāt ar acetonu un kristāli būs balti.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kāds, kurš zina, par ko runā.
Sausā ledus iemešana šķīdumā pazemina pašu šķīdumu. Bet sausais ledus ir tik auksts, un pH ir atšķirīgs pie zemas temperatūras, piemēram, -80, ja pievienosiet pietiekami daudz, tāpēc tas, visticamāk, patiešām būs balts.

Tas ir tāds pats princips kā HCl iepūšana jūsu nepolārajā, bet tieši pretējs princips.
 
Top