Question Kā pagatavot metiloamīnu ūdenī

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Vai kāds var mani pamācīt, kā no metilamīna Hcl Cas 593-51-1 izgatavot metiloamīnu šķidrā ūdenī?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
vienkārši iegādājieties to jau gatavu bro
 
View previous replies…

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Es parasti to daru. Bet Ķīna tagad ir ieviesusi aizliegumu, un Ķīnas ražotājiem acīmredzot nav atļauts to pārdot.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Acīmredzot viņi to aizliedza pirms 2 nedēļām
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Labdien, ņemiet 1 molu metilamīna (nevis metiloamīna) hidrohlorīda un izšķīdiniet minimālā ūdens daudzumā.
Lēnām pievienojiet 1 moli NaOH ūdens šķīduma. [1 moli NaOH izmanto, lai pagatavotu koncentrētu 50% NaOH sln].
Jāpievērš uzmanība, ka metilamīns ir ļoti gaistošs un indīgs. [izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus un ventilāciju]
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Sveiki, vai ir iespējams, ja jūs varētu man sniegt arī metilamīna sintēzi vienkāršā aprakstā, kā arī vai jūs varētu man pateikt katras sastāvdaļas daudzumu gramos, kas būtu ļoti noderīgi, paldies, arī vai jūs zināt kādu Eiropas metilamīna piegādātāju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
2 daļas formaldehīda + 1 daļa amonija hlorīda. Esmu redzējis, ka cilvēki reaģē dažādos veidos. Es to refluktēju vakuumā 4 stundas, pēc tam destilēju vakuumā, lai iegūtu augstāko monometilamonija hlorīda attiecību salīdzinājumā ar di- un trimetilamonija kl. Pēc tam to attīra no nereaģējušā amonija hlorīda ar butilspirtu, etilspirtu vai metilspirtu, kas labāk izšķīdina metilēšanu. Tātad refluksē, filtrē karstu. Cietās vielas izmet, un tad atkārto vēlreiz. Līdz 4 reizēm, tad skalo ar hloroformu, kas izšķīdina di- un tri-.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Vai jums ir zināmi Eiropas pārdevēji metilamīna 40 % ūdens šķīduma
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Es tikai gribēju norādīt cilvēkiem, kas meklē, kā deprojonēt hcl uz bāzi metilamīnu, ja jūsu prekursors ir sāls ( hcl, sulfāts, karbonāts, fosfāts u. c.), jūs varat to izdarīt in vitro un ietaupīt sev daudz pūļu, kas papildus maksātu laiku. Vienkārši pievienojiet 2 × lielāku daudzumu (molos) hcl un pielāgojiet visa maisījuma ph.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Vai varat paskaidrot, ko jūs domājat, lūdzu. Man ļoti palīdzētu, ja jūs varētu to ar mani pārrunāt, lūdzu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Es brīnos, kāpēc es to nekad neesmu redzējis. Katrā ziņā. Metilamīna HCL ir pazīstams arī kā metilamonija hlorīds. Aplūkosim tā molus;
Tam vajadzētu būt CH³NH²HCL un metilamīns ir CH³NH².
CH³ metilgrupa, metāns
NH² AN amīns, aminogrupa
HCL ūdeņraža hlorīds, skābe
Mol. CH³NH² masa; 31,058 g/mol
CH³NH²HCL mol. masa; 67,52 g/mol
67.52g-31.058g=36.452g
HCL mol.mas. 36,452 g/mol.
Ja ņem vienu moli metilamīna un pievieno vienu moli HCL, iegūst mol. Metilamīna hcl!
Tagad neitralizēsim to. Vai zinājāt, ka viens mol NaOH (nātrija hidroksīda) neitralizē vienu molu hlorūdeņraža? Tā ir taisnība. Lieliskākais ir tas, ka HCL un NaOH ir radīti viens otram. Na+ savieno Cl-, un tā ir (NaCl) sāls. H+ savieno OH- un veido (H²O) ūdeni. No diviem kodīgiem un indīgiem produktiem rodas 2 nekaitīgi produkti.
Tas pats attiecas uz visiem Hcls, lai katru molu jebkāda prekursora (tas ir HCL) neitralizētu līdz bāzes molekulai, ir nepieciešams mols NaOH.
Tātad jūs saskaitāt prekursora molus un metilamīna HCL molus un pievienojat tik daudz molu sārma, un viss. Protams, reakcijas trauks ir nekavējoties jāaizskalo, jo metilamīns ir gāze.
 
Top