Question Kā izgatavot kanabinoīdu papīru?

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Lūdzu, ļoti vienkāršā veidā izskaidrojiet metodi, kā uzklāt noīdus uz papīra, lai tos nosūtītu pa pastu iekārtā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Labdien. Izšķīdiniet spirtā un iemērciet tur papīru.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Es to saprotu, bet vai nav kāds veids, kā formulēt, cik daudz ķimikāliju loksne saturēs utt.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Formula, ko izmantojat, lai izkausētu savu kanabinoīdu. Man ir draugi, kuri izmantoja evrclear 150 proof liķieri, lai izkausētu tur noid pulveri.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Varbūt 5 g noīda un dažas ēdamkarotes šķidruma, kas uzsildīts, līdz izkūst. Tad tajā iemērc papīru un ļauj tam izžūt gaisā. Pārāk liels daudzums radīs smaku..fyi. Jums būs ar to jāmaksā, lai iegūtu rezultātus.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
kā puiši iepriekš saka , vienkārši iemērciet papīru burkas vai bļodas iekšpusē, un jūs saņemsiet tūlītējus rezultātus , iepriekš paldies @Tony!
 

albeereal

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bet Ja noids ir dzeltenā krāsā, tas būs redzams uz papīra. Kā panākt, lai noids būtu balts, lai tas nepadarītu baltu lapu dzeltenu?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
5 grami šķiet daudz par 1 papīru? Es lasīju anekdotiskus ziņojumus par cilvēkiem, kas izmanto 250 mg uz vienu lapu (izmantojot nesenās spēcīgākās ķimikālijas).
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Jā, jums ir taisnība. Es atgriezos un pajautāju savam draugam, kurš to darīja. Viņš smējās par to, ko es uzrakstīju. Viņš saka, ka 150 līdz 400 mg. Viņš saka, ka cik vien var dabūt prom. Viņš uzskata, ka jūsu 250 mg ir norma. Atvainojiet..lol
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Es labprātāk izmantošu viņu, izmantojot smidzinātāju, lai dažas vietas paliktu bez noida. Jo, ja noīds ir ļoti spēcīgs un aktīvs, visa papīra mērcēšana var izraisīt intoksikāciju vai KO.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Tas viss summējas līdz tam, cik aktīvs ir jūsu izmantotais Noids. Dažām jaunām formulām 5 g var būt pat pārāk daudz.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Laba ideja. Lai to izdarītu, varat arī pagatavot zemas koncentrācijas noida šķīdumu. Piemēram, iemērcot N mg/ml šķīduma X g papīra, var saskaitīt, cik daudz noīda satur 1 g papīra. Xg / N mg/ml.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@GPatton tev ir pilnīga taisnība, brālīt, aprēķini attiecībā uz masām un molārajām masām būs drošākais un praktiskākais ceļš, bet es šaubos, vai viņam pietiks pacietības iet šo ceļu, bet drošākam braucienam es rekomendēšu tavu risinājumu.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Vai jūs sakāt, ka pirms matemātisko aprēķinu veikšanas jānosver sausais papīrs, pēc tam jānosver mitrais papīrs, lai noskaidrotu svara starpību? Vai arī ir kāda cita metode, ko es neredzu 😅..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nē, jūs varat nosvērt sausu papīru pirms un pēc šī šķīduma pievienošanas. Masas starpība ir nūdeles daudzums. Arī tad, ja šķīdumu ar N mg/ml (piemēram, 1 ml) iemērc uz 1 g papīra, iegūst 1 g papīra ar N mg noīda. Vai jūs saprotat manu ideju?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ah ok, paldies par precizējumu, tagad saprotu, tas ir patiešām lielisks mērīšanas veids, paldies!
 
Top