Question Kā atšķirt kofeīna sasmalcinātu amfetamīnu no tīra amfetamīna

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Es pats atbildēšu uz šo jautājumu lol. Mans atšķirīgais veids ir numur viens: SIRDSDARBĪBA... Kad tas ir sagriezts ar tīru kofeīnu, sirds tik spēcīgi pukst, ka tā ir ārkārtīgi nepatīkama sajūta. Otrkārt: smarža: tīram amfetamīnam ir tā tipiskā amīna smarža (un garša), ko vienkārši nevar sajaukt, bet sagrieztam amfetamīnam ir dīvaina eļļaina zivs smarža vai tās nav vispār. Trešais: PSIHOLOĢISKAIS IETEKMEŅS: lietojot tīro amfetamīnu, jūs jūtaties enerģiskāks, produktīvāks un nedaudz eiforizēts, bet, lietojot griezto amfetamīnu, jūs jūtaties mazliet nemierīgs, garastāvoklis un nervozitāte, kas nav ļoti patīkami.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Es jums pilnībā piekrītu, bet man ir vēl viena lieta, ko piebilst, - komēdija ir brutālāka. Jo kofeīns neļauj aizmigt pēc tam, kad amfetamīna iedarbība beidzas, tāpēc nākamajā dienā jūtaties kā ass, jo papildus amfetamīna iedarbībai uz smadzenēm neesat izgulējies. Cietas smadzenes + miega trūkums = sliktākā kombinācija.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Aizmirsāt, jā, tā ir taisnība!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Es esmu šeit, lai papildinātu visu, ko jūs aizmirsāt :D Palieciet drošībā, brāli!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
77
Reaction score
44
Points
18
Es lasīju, ka, sasmalcinot to ar kofeīnu, tas palielina aktivitāti un padara jūs sociālāku. Kad es to pamēģināju, dažreiz tā jūtos, bet lielākoties amfetamīna aktivitāte samazinās un es jūtos noguris (amfetamīna un kofeīna attiecība ir liela atšķirība).

Tīrs amfetamīna sulfāts ir bez smaržas, savukārt amfetamīna bāzei (eļļai) ir amīna smarža (zivju smarža).
 
Top