Cik ilgā laikā var iegūt 10 kg amfetamīna sulfāta?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Šis raksts ir turpinājums iepriekšējam rakstam par 100 g amfetamīna sintēzes termiņiem. Mēs runāsim par ražošanas termiņiem 10 kg sintēzes pieejām.
RC9Wctv2HB

Amfetamīna sulfāta ražošanas metodes

Lai ražotu amfetamīna sulfātu lielā ražošanas apjomā, ir jāiegādājas izejvielas. Tās ir tās pašas ķimikālijas, kas tiek izmantotas maza mēroga partijām. Precīzas sastāvdaļas arī atšķiras atkarībā no sintēzes pieejas. Ir divas populārākās amfetamīna sintēzes pieejas:
1. Amfetamīna sulfāts. P2NP reducēšana ar alumīnija amalgamu
2. P2NP reducēšana ar NaBH4.

Kad sastāvdaļas ir iegūtas, tās ir jāsagatavo izmantojamā formā. Tas var ietvert sastāvdaļu attīrīšanu, destilēšanu vai citādu manipulāciju ar tām, lai sintezētu vēlamās kvalitātes reaģentu. P2NP var pārkristalizēt un izžāvēt, sekojot rokasgrāmatai, aptuveni 48 h lielā apjomā. Tas aizņem tik daudz laika, jo ir vajadzīgi apmēram 15 kg P2NP. P2NP žāvēšanas procedūras laikā pēc pārkristalizēšanas var pagatavot citus reaģentus. Nākamais solis ir apvienot sastāvdaļas pareizās proporcijās
.

P2NP reducēšana, izmantojot alumīnija amalgamas sintēzes metodi

Liela mēroga sintēzei nav ieteicams izmantot šo metodi, jo šīs metodes lietderīgākais sintēzes mērogs ir ~ 50 g vienā reakcijas kolbā. Lai šādā veidā saražotu ~ 10 kg amfetamīna sulfāta, būs vajadzīgas aptuveni 300 partijas.
LKO9nrZoHA

P2NP reducēšana, izmantojot NaBH4

Reakciju sāk no 15 kg P2NP, kas izšķīdināts IPA 100 L sērijveida reaktorā. Pienācīgu NaBH4 daudzumu lēnām pievieno aptuveni 24 h. CuCl2 šķīduma pievienošana un sildīšana 80 °C temperatūrā aizņem ~ 1,5 h. Kupra nogulšņu filtrēšanai, alkalizācijai un slāņu atdalīšanai nepieciešamas aptuveni 3 h un pievienošana ~ 1 h, lai no nogulsnēm ekstrahētu amfetamīna brīvās bāzes. Skābināšanas un filtrēšanas procedūra aizņem aptuveni ~ 4 h.
YBPh2lE1ja
Kopējā īsākā reakcijas sērija aizņem aptuveni ~ 33,5 h.

Vakuuma žāvēšanas procedūra aizņem aptuveni 48 h, ja izmanto vairākus vakuuma eksikatorus. Svarīgi uzsvērt, ka šīs žāvēšanas laikā vakuumeksikatorā var sākt nākamo sintēzes partiju, līdz amfetamīna sulfāta pulvera sausā masa ir nemainīga
.

Laiks, kas nepieciešams 100 g amfetamīna sulfāta ražošanai

Lai sintēzi veiktu pareizi, tā jāveic diviem ķīmiķiem. Procesu var sadalīt uz trīs pilnām darba dienām. Lielākās sintēzes laika daļas ir pasīvā žāvēšana vakuumā, kas neprasa ķīmiķa klātbūtni, un NaBH4 pievienošana, kas prasa pastāvīgu ķīmiķa uzmanību. Nepieciešamais laiks 10 kg amfetamīna sulfāta ražošanai ir atkarīgs no ķīmiķa prasmju līmeņa. Iesācējam process var aizņemt ievērojami ilgāku laiku, jo process ir sarežģīts un nepieciešami precīzi mērījumi. Ieteicams iegūt pieredzi ar neliela apjoma sintēzes partiju. Turklāt, ja ķimikālijas nav labas kvalitātes, tīrības vai process tiek veikts nepareizi, amfetamīna sulfāta ražošanai nepieciešamais laiks var būt ievērojami ilgāks.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18

Lielisks ieraksts @G.Patton! Tas ir super noderīgi, lai uzzinātu vairāk par amfetamīna sulfāta ražošanu lielos daudzumos.

Joprojām esmu pārsteigts, ka P2NP sajauc ar IPA/DH2O, pirms tiek pievienots NaBH4.

Ir rakstīts, ka reakciju veic 100 l sērijveida reaktorā. Loģiski, ka reakcijas masa ir mazāka par 100 litriem.
Tāpēc es pieņemu, ka izmantoto ķimikāliju daudzumi atšķiras no tiem, kas norādīti rakstā One-pot amphetamine synthesis from P2NP with NaBH4/CuCl2 (1kg scale).

Tā kā šajā ierakstā galvenā uzmanība pievērsta pagaidu ražošanas procesiem, man interesanti, vai ir plānots vēl kāds cits ieraksts.
Vai pašlaik ir plānots publicēt kādu ziņu, kurā šis process tiktu izskaidrots, lai precīzi saprastu, kā jāplāno ķīmisko vielu daudzumi? Ļoti noderīga būtu arī soli pa solim sniegta instrukcija, lai labāk izprastu daudzumus, kā arī temperatūras uzraudzību utt.

Tas ļoti palīdzētu veikt šo procesu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
@G.Patton Tas var būt revolucionārs mūsu laboratorijai, jo mēs jau strādājam tieši ar šīm ķimikālijām un esam izveidojuši savu piegādes ķēdi ap šo ceļu, vai ir pieejama plašāka informācija par šo ceļu?

Ja aprakstītais iznākums un laika grafiks ir reālistisks, mēs domājam, ka šis ceļš var nodrošināt amfetamīnu iegūšanu daudz ātrāk nekā viena katla amfetamīna sintēze no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā).

Lai gan ir foruma locekļi, kas ir veikuši šo maršrutu ar 1 kg - 2 kg slodzi, mēs strādājam ar 500 g P2NP katrā slodzē 20 l reaktorā. Izmantojot šo metodi, mēs varam pabeigt divas 500g slodzes 10 stundu laikā (ieskaitot aprīkojuma sagatavošanu un tīrīšanu).

Pieņemot, ka šis jaunais maršruts spēj apstrādāt 15 kg P2NP (teorija: 15 kg P2NP ir 13,275 l brīvās bāzes, kas ir 9,558 kg sulfāta) 33,5 h laikā, tas nozīmē, ka šis maršruts saražos 1 l brīvās bāzes 22,33 % no laika, ko mēs patērējam ar citu maršrutu un 500 g kravu, citiem vārdiem sakot, var teikt, ka šis maršruts ir 4,47 reizes ātrāks nekā mazākā mēroga maršruts.
Ja varētu uzreiz ielādēt 2 kg P2NP, izmantojot viena katla amfetamīna sintēzi no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā ) 6 stundu laikā (sintēzes pabeigšana), kas tagad ir tikai aplēses, iepriekš aprakstītais maršruts joprojām aizņemtu tikai 74,44 % no laika, kas nepieciešams, izmantojot viena katla amfetamīna sintēzi no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā).

Lai to vizualizētu: 20 darba dienu laikā (vairāku cilvēku komanda) iepriekš minētajā maršrutā ar vienu 100 l reaktoru var saražot 79,25 brīvās bāzes (64,47 kg sulfāta), savukārt 20 l reaktors, kas tiek ielādēts divas reizes dienā (500 g slodzes), tajā pašā laikā saražotu tikai 17,7 l brīvās bāzes (14,4 kf sulfāta).
(es to aprēķinu 20 l reaktoram, jo to izmantoju es un arī apmēram tādā mērogā, kādu izmanto daudzi citi foruma dalībnieki).


Vēlreiz atkārtoju, ka, manuprāt, šis ir revolucionārs ceļš, un tas var palīdzēt šī foruma amfetamīnu ražotājiem sasniegt jaunas virsotnes jau tikai tāpēc, ka šis ceļš sniedz ekonomisku labumu!

Jebkurā gadījumā, ir daži trūkstošā informācija ķīmiķis noobs, piemēram, man :D

Vai ir informācija par IPA daudzumu?
Turklāt pretēji citam ceļam šeit netiks izmantots DH2O?

Vai P2NP:NaBH4 attiecība būs tāda pati kā viena katla sintēzē, izmantojot P2NP, NaBH4, CuCL2? Šī attiecība būtu 1:1,739 kg

Vai attiecība būs tāda pati? 0,105 kg CuCL2, kas izšķīdināts XX litros DH2O, uz katru P2NP kilogramu?

Vai šis solis tiks veikts, pievienojot 25 % NaOH šķīdumu?
Ja jā, kāds ir ideālais daudzums, ko pievienot?

Mēs pieņemam, ka to veiks ar atbilstošu IPA daudzumu, tāpat kā citos gadījumos.
Kāds ir ieteicamais daudzums?

Šī daļa ir skaidra, acīmredzot

Iepriekš paldies par šī maršruta nodrošināšanu!

Sveicieni no elles,

Gordon
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Es nevaru jums atbildēt droši. Jums šī sintēze ir jāpielāgo uz vietas. Manuprāt, ne mazāk kā 50 l IPA/ūdens maisījuma. Un jā, ir vērts izmantot destilētu ūdeni, bet varat izmantot arī filtrētu krāna ūdeni.
Jā, un arī citiem reaģentiem.

Es domāju, ka apmēram 20 l
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ļoti slikti, ka :D
Okay saprata.

Labi

Ja mēs mērogojam reaģentus tādās pašās proporcijās kā 1 kg mērogā, man ir jautājums par ieteicamo reaktora lielumu 100 l.

Saraksts būtu šāds:

P2NP - 15 kg
NaBH4 - 26,085 kg
CuCL2 - 1,575 kg
DH2O - 181,5L
IPA - 90L
NaOH - 30Kg

Man šķiet, ka reakcijas apraksts nebija paredzēts reaktora tilpumam 100L, kā jūs domājat?

Ja pieturētos pie 1 kg skalas soļiem un attiecībām, IPA/ūdens šķīdumam būtu nepieciešams 270L, ja mēs ņemtu jūsu ieteikto 50L tilpumu kopā ar 15kg P2NP, 26,085kg NaBH4 un vēlāk 1,575kg CuCL2 + 3L DH2O, reaktorā jau būtu 95,66L tilpums.

Vai tas ir paredzēts? Vai mums ir jāiekrauj 100 litru reaktors ar 95,66 litriem šķidruma?
Es nezinu, cik eksotermiska būs reakcija, bet tas neatstāj gandrīz nekādu iespēju reakcijas masai paplašināties vai pat pieļaut kādu kļūdu.

Vai es varu jautāt par šī ziņojuma avotu? Es gribētu to izlasīt un redzēt sākotnēji publicētos komentārus.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Es jums jau teicu

Es teicu aptuveno šķīdinātāja tilpumu. Iespējams, es kļūdos un jums var būt nepieciešams mazāks. Kā jau teicu iepriekš: "Es nevaru jums atbildēt droši. Jums šī sintēze ir jāpielāgo uz vietas."
.

Jūs runājat ar šī ziņojuma avotu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Interesanti, kā jūs domājat, cik smaga būs putēšana, pievienojot NaBH4, vai tā varētu būt salīdzināma ar parasto ceļu NaBH4/CuCL2 reducējot P2NP?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Hmm, tad es domāju, ka reakcija iepriekš aprakstītajos apstākļos drīzāk būtu jānotiek 200 litru reaktorā, nevis 100 litru reaktorā, ko jūs domājat?
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
ja mums jāliek ( uz 15 kg p2np ) NaBH4 26,085 kg šī krasta apmēram 13 000 $ ...cik krasta 1 litrs amfetamīna brīvās bāzes 🤯 🤔 p2np 15 kg = apmēram 3000 $ 💸
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Jūs kļūdāties :)

P2NP cena atkarībā no daudzuma var būt no 80 līdz 250EUR.
Arī NaBH4 var viegli iegādāties par 50 - 125 EUR eiropā :)

. Litra frebāzes cena var būt no 250 - 500 EUR, ja tas tiek darīts pareizi.
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
jā, es saprotu, ka es negaidu stingri 10 kg... es tikai gribu, lai maksimālais iespējamais uz 100 L reaktoru ( ja tas būtu 2 litri freebase ir ok, ja var būt 5-6 super ) tikai aprēķins reaktoram 100 L man nepieciešams 👍🏻
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Jūs varat izmantot manis atsūtīto saiti un reizināt to ar 2,5, ja jums ir prasmes šajā sintēzē :). Tas nozīmē, ka jūs izmantosiet 2,5 kg p2np 1 kg vietā un visus pārējos reaģentus mērosiet tādā pašā proporcijā.

Ja jums trūkst propper dzesēšanas, būtu ieteicams ielādēt ne vairāk kā 2 kg P2NP, jo reakcija, manuprāt, var izplesties diezgan smagi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
No 13,xxx litra amfetamīna brīvās bāzes iegūst vairāk nekā 17 kg amfetamīna sulfāta (72% bāzes, 28% skābes w/w), ne mazāk kā 10 kg.
Tas būtu 100 % iznākums, kas ir nereāli. Bet ar 70 % iznākumu jums joprojām ir 12 kg sulfāta, un es uzskatu, ka 70 % vajadzētu būt sasniedzamiem.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Kas attiecas uz P2P/Formamīds/Formīnskābe Maršruts, 100 l reaktorā jūs varētu veikt 17 l tīru (A-freebase)
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Ja

Kur var atrast video ar paskaidrojumiem soli pa solim, kā stikla reaktorā 100 L pagatavot 10 L brīvās bāzes amfetamīna ... ja kāds var man palīdzēt... tnx 👍🏻
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Cik man zināms, par šo tēmu nav nevienas video pamācības, es labprāt to redzētu.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Man nav videoieraksta, un, ja man būtu, es, protams, sniegtu to bez maksas :). Domāju, ka ikviens foruma dalībnieks, kuram būtu videoieraksts, dalītos ar to šeit, tāpēc arī šis forums pastāv.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
53
Reaction score
29
Points
18
Ja jūs varat samaksāt par video, kāpēc nesazināties ar vadību un neatbalstīt viņus, lai viņi varētu izveidot video jums un visam forumam, bet jūs zināt, ka tas izmaksātu dārgi, lai iegādātos visu materiālu, tāpēc samaksājiet viņiem, lai viņiem būtu visi materiāli un lai viņi varētu jums palīdzēt.
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Lūdzu, parādiet man, kā un kur rakstīt ...es gribu, bet es esmu salīdzinoši jauns un nevar atrast tieši hwo var man palīdzēt ar pamācību ( recepte) video... ja kāds var veikt vai jau ir man jāmaksā un nodot šeit, lai palīdzētu visiem dalībniekiem 💪🏻👍🏻
 

mile123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pattons neizvēlējās šo karu, karš izvēlējās viņu
 
Top