Question Kā atrast jaunus piegādātājus? Ar kādiem piegādātājiem jums patīk sadarboties?

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Sveiki, pēdējā laikā man ir grūti atrast jaunus klientus, tikai vēlos uzzināt, ar kādiem piegādātājiem vēlaties sadarboties?
 

MrPusherNL

Don't buy from me
Member
Joined
May 27, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
@flightrcs Kopš es sāku ar viņu strādāt, viss ir kārtībā. Nav nekādu problēmu, un, ja ir problēmas, tiek rasti risinājumi. labākais Cook no Eiropas
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Meklējot jaunus piegādātājus, pirmais, uz ko es raugos, ir komunikācija. Vai piegādātājs ir draudzīgs, komunikabls un atsaucīgs uz jautājumiem?
Pēc eskortēšanas, cenām, iespējamo pasūtījumu biežumu, pasūtījumu jaudu un piegādes laiku.

Tāpat tam vienkārši ir jānoklikšķina, lai visiem iesaistītajiem būtu jautri.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
jo rc ķimikālijas veido Ķīna tagad ir atzīmējot īpašu un vairāk ir bīstami veselībai KU BU kristāls ir līdzīgs BK EBDP cits nosaukums Euthylone 2nmc 2mmc 4cdc 4cic 3cdc 4cdc 4cdc ir sūdi pats. daudz laboratorijas eiropā, kas ir Top rc 4fa 4mmc 3mmc 3cmc 4cmc bk mdma 6apb 5mapb 5meo mipt 4aco dmt un vairāk top kā 2010r
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Tas ir mazliet patmīlīgi teikt, bet, ja piegādātājam ir noliktava tajā pašā reģionā, kur man, tas patiešām spēlē lomu, jo pasūtījumi daudz retāk tiek konfiscēti.
 
Top