Kā es varu pagatavot bezūdens hidrazīnu?

Einstein

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es gribu izgatavot lsd ar šo metodi:

Pievieno 1,2 g ergotamīna hidrohlorīda 4 ml bezūdens hidrazīna un karsē 1 stundu 90° temperatūrā. Pievieno 20 ml ūdens un iztvaicē in vacuo, lai iegūtu d-izolizergskābes hidrazīnu. 1 g lizergiskā hidrazīna labi sasmalcina pulverī un pievieno 40 ml 0,1 N (ledus aukstas) HC1 skābes. Šim šķīdumam, atdzesētam līdz 0°, pievieno 4 ml 1 N Na nitrīta, labi maisot. 2-3 min. laikā pievieno 40 ml 0,1 N HC1 skābes, lai pH būtu 5. Atstāj nostāvēties uz 5 min, bāzificē ar 1 N NaHCO3, ekstrahē ar 100 ml ētera un pēc tam ar 50 ml ētera. Etera slāni izmazgāt ar ūdeni un nosusināt, pēc tam iztvaikot vakuumā 10° temperatūrā. Iegūto dzelteno azīdu izšķīdina apmēram 5 ml dietilamīna 0° temperatūrā un pēc tam karsē metāla bumbā 60° temperatūrā 1 stundu. Ja bumba nav pieejama, var iztikt ar karsēšanu 3-4 stundas 45° temperatūrā ventilācijas kolbā slāpekļa atmosfērā. Pirms noslēgšanas un karsēšanas es arī izskalotu bumbu ar slāpekli. Pēc tam, kad ir pagājis laiks, noņemiet karstumu un ļaujiet nostāvēties (pēc spiediena atlaišanas bumbas metodei) 2 stundas un iztvaicējiet vakuumā, lai iegūtu 0,7 g LSD un 0,15 g izo-LSD. Izo-LSD neko nedarīs (ne labu, ne sliktu), ja to patērēs, tāpēc to var atstāt kopā ar LSD. Varat to arī atdalīt un pārvērst LSD, kā tas ir norādīts formulās.

Vai bezūdens hidrazīna vietā ir kāda cita vieglāk lietojama ķīmiska viela?

Un, ja nē, kā es to varu sintezēt (viegli)?
 

Einstein

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es precizēju, ka vienīgā man pieejamā metode ir hidrazīna sulfāta pārveidošana par hidrazīna ūdens šķīdumu, pēc tam hidrazīna šķīdumu pārveidojot par bezūdens hidrazīnu.

Bet tas ir ilgi un garlaicīgi. Vai ir kāds cits veids, kā to izdarīt?
 

shadowsoflite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jums vajadzētu apskatīt Claviseps > LSA > LSD

Daudz drošāk un praktiskāk
 
Top