Vai kādam ir droša, pārbaudīta n,n-DET sintēze no triptamīna?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tas viss patiešām ir nosaukumā, bet, godīgi sakot, mani interesētu jebkurš no primārajiem triptamīniem, ko varētu izgatavot no triptamīna - izņemot n,n-DMT.

Iv ir izdevies veiksmīgi sintezēt DMT no triptamīna - kas ir jauki, pirmā pilnvērtīga zāļu sintēze. Tā ir patīkama sajūta - atšķirīga no ekstrakcijas, jo īpaši tāpēc, ka lielākā daļa cilvēku vienkārši nepazītu atšķirību!

Katrā ziņā, ja man neizdosies pagatavot neko citu mazos daudzumos, ko izmēģināt pirmo reizi, tad es pagatavoju lielu daudzumu un pārdošu, lai finansētu savu nākamo projektu un varbūt pat rotovapu, jo esmu super slinks un gribētu pasūtīt mazāk ķīmijas, kā arī veikt mazāk destilāciju!

Anyway yeh man ir daudz tryptamīna palicis so....yeah lol

Es it kā aizmirsu, cik DMT patiesībā ir vērts. Iespējams, ka man ir vērts to visu pārvērst DMT, jo tripamīns ir patiešām viegli pieejams un viegli aiziet lol.

anyway
Es paļaujos uz gudriem puišiem. Man ir rotācijas lāpstiņu sūknis tagad, lai es varu vilkt nelielu vakuumu ap 1tor vai nedaudz vairāk, tāpēc es domāju, ka tas paver jaunas destilācijas iespējas, bet es varētu būt nepareizi, un tas var būt nekāda atšķirība haha
 
Top