Looking for a vendor Ķīnas aizliegto ķimikāliju saņemšana ASV. (D-LAME)

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Kāda ir labākā metode, kā no Ķīnas iegūt savienojumus, kurus viņiem nav atļauts sūtīt uz ASV? Daži pārdevēji mēģināja palīdzēt, bet, tiklīdz mēs nonācām līdz izsekošanai, viņi teica, ka viņu priekšnieks aizliedzis sūtīšanu, un man bija jāsaņem kompensācija. Tāpēc es ceru, ka ir veids, kas neietver man to saņemt Kanādā. Paldies visiem.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Vai es varu zināt, kāds produkts tie ir? man ir sava transporta komanda. man ir sava transporta komanda.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Tagad ASV muita rūpīgi pārbauda sūtījumus no Ķīnas nevis tāpēc, ka tas kļūst lēnāk, vienmēr ir kāds gadalaiks, kad nav iespējams nosūtīt preces uz ASV.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Labākā metode, kas man ir bijusi, ir izmantot piegādātājus, kuri godīgi nerūpējas. Pārdevēju (daži no tiem šajā forumā) slēpšanās līmenis, ko esmu redzējis, ir nereāls. Es domāju, ka mans viedoklis būtu tāds, ka tas var prasīt dažus izmēģinājumus un kļūdas. Ja tu vērsies pie jauniem pārdevējiem bez atsauksmju vēstures, es jautātu, vai viņi varētu veikt vismaz mazāku izmēģinājuma pasūtījumu.
 

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Divi no viņiem mēģināja, un viņu priekšnieki viņus apturēja. Domāju, ka mēģināšu vēl.
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, meklējat


CAS 4579-64-0 D-LAME

PyBOP CAS 128625-52-5 (LSD prekursors)

vai ergotamīns, LSA

no kurienes jūs sūtāt, vai varat nosūtīt prive sarakstu?
 
Top