Question Atrodiet ķīmijas skolotāju, kurš pārzina metožu.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nepieciešams ķīmijas skolotājs, un jūsu palīdzība nav bez maksas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tikai muļķis pieņemtu jūsu samaksu. Ir daudz likumu, kas stājas spēkā, ja kāds maksā jums par to, lai jūs mācītu viņam kaut ko nelikumīgu. Visa informācija ir šeit, un to, ko jūs mēģināt tondo, ir izdarījuši cilvēki ar pilnīgi 0 zināšanām, vienkārši precīzi sekojot norādījumiem. Ja rodas šaubas, vīrišķīgs post vai jautāt tērzēšanas. Ja kāds šeit piedāvā ņemt samaksu, lai jūs mācītu,viņi gatavojas jūs aplaupīt. ziņot viņiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Teorētiski mēs varam šaustīt bildes par gandrīz jebko. Ja jūs kādam maksājat par konsultācijām vai mācībām, no jums tiek sagaidīts, ka jūs pasargāsiet viņu no kaitējuma. Ja kāds ņem jūsu samaksu, lai jūs mācītu, tas noteikti ir sazvērestība, lai veiktu ražošanu, kas šeit ir tas pats, kas ražošana. 6 gadi, ja jūs nekad neesat izdarījis noziegumu, 12 gadi, ja esat, 20 gadi, ja jums ir iepriekšēja apsūdzība par ražošanu, un mūža ieslodzījums, ja puisis uzspridzinās pats. Vidēji. Spēkā ir 52 likumu kopumi. 50 - 50 štatiem, federālās apsūdzības, un Kolumbijas apgabalam ir savi likumi.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Tas ir atkarīgs no valsts,šeit ir kādam dot recepti par brīvu arī noziegums, viņi to sauc par "strafbare voorbereidingshandelingen" tulkojumu: Krimināli sodāmas sagatavošanas darbības. Jūs varat saņemt tādu pašu sodu kā cilvēks, kas vada laboratoriju.

par samaksu par vadlīniju sniegšanu: es vēlējos kādam samaksāt, lai viņš man sniegtu informāciju, kad vēlos izveidot 4mmc laboratoriju, kas ražo 100 kg uz partiju. 100 g tests nav problēma, 1 kg tests nav problēma. 25kg tests, pilnīga neveiksme, temperatūras problēma, un jā, dubultsienu reaktora dzesēšana atpakaļ. Tas man izmaksāja 200 kg bromo un visas ķimikālijas un 2 mēnešus nomas (80 000), pirms es atradu šo triku. Ja kāds man būtu prasījis samaksāt 10 tūkstošus par šo triku. Es pat nešaubījos, vai to darīt.
Bet tāda ir mana vīzija...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Vēl viens jautājums, es gribu dienā pagatavot 100 l metamfetamīna frībāzes, pēc kuras receptes man vajadzētu rīkoties? To, kas atrodama forumā? Es pagatavoju 10L 40 minūtēs al/hg. Es samaksāju puisim par recepti... jo es nevarēju atrast liela mēroga recepti par brīvu, un, kā jau teicu, mēģinājumi un kļūdas man izmaksātu daudz dārgāk (vietas maksā vismaz 10 000 eiro nedēļā).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Vai nebūtu labāk veikt NaBH4 reducēšanu?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Produkts ir vājāks, kad cilvēki to lieto. Es to izgatavoju, lai kāds to smēķē. Un viņš saka, ka tas ir vājš. Devu viņam kādu al/hg, kas izgatavots, un viņš saka, ka tas ir perfekts, es zinu, ka teorētiski tam jābūt tādam pašam. Un par to bija vairākas diskusijas ar ķīmiķiem...
Man ir viens klients, kurš grib tikai to, ko viņš sauc par "meksikāņu metamfetamīnu", pat ne pto/ūdeņradi.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Efedrīna mets, ko klients arī iegādāsies, bet tas ir par 2/3k dārgāks. Viņš par to nemaksātu
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Tas bija vājš pat pēc izomēru atdalīšanas?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Es esmu no Nīderlandes, un tagad lielākā daļa metoīdu tiek ražoti ar platīnu/ūdeņradi. Pirms dažiem gadiem tur bija daudz meksikāņu, kas to ražoja al/hg, klienti dod priekšroku meksikāņu produktam.
 
Top