Favirē zāļu kombinācijas?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Kādas ir jūsu iecienītākās zāļu kombinācijas?
Tā mana ir muļķīga, bet amfetamīni un nikotīns. Tas man dod siltu sajūtu, un es daru visu, kas ir jādara.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Manuprāt, pat ja viņi izvēlas to neteikt, daudziem no mums (man) vienkārši patīk kokaīna un alkohola sinerģija. Diemžēl tas ir patiešām briesmīgi jūsu orgāniem. Daži zina, daži nezina, bet, sajaucot kokaīnu un etanolu, jūsu aknas veic triku un sintezē no tā jaunu narkotiku. Kokaetilēns. Kad es biju jauns psihoaktieris, es mēdzu lielīties, ka nezinu, kas ir atkarība, bet, kad es atradīšu narkotiku, kas mani padarīs gudru, izskatīgu un populāru, man būs lielas problēmas. Es to atradu. Vai vismaz es atradu šo sajūtu.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Kāda ir šī tulkojuma nozīme? Tas nav īsts, vai ne? Es daudzreiz esmu sācis ar koksu un beidzis ar alkoholu.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Kokaīns un alkohols būtībā savienojas kokaelīnā, kam ir atšķirīgi atšķirīga iedarbība.

Kad man uzdod šo jautājumu, vispirms vienmēr uzrodas jautājums par intravenozo kokaīnu, heroīnu un ketamīnu. Opioīdi vienmēr bija lieliski kopā ar kokaīnu.

Pēdējā laikā tikai amfetamīni un neliels daudzums benzo. Šūpoles vai skābe ar MDMA. Reiz es smēķēju vienkāršas Salvijas lapas uz ļoti mazas šūpuļdziesmas devas un man bija pārsteidzošs DMT līdzīgs pārdzīvojums.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kofeīns un ūdens. Tās man ir narkotikas, un tādas tās vienmēr būs!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Protams, ka kofeīns, iespējams, ir mana mīļākā narkotika, bet ūdens haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Es varu izdzert litrus šī dzēriena, man tas ir narkotika, lai gan patiesībā neviens to tā neuztver.
 
Top