Question Neveiksmīga 4mmc sintēze, nepieciešama palīdzība

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Lūdzu, dodiet to izlasīt un palīdziet man

Vispirms es darīju 4mp -> 2b4mp

Manis izmantotā ķīmiskā viela

4-metilpropiofenons
Ūdeņraža bromīds 46-48%
Ūdeņraža peroksīds 37%
nātrija bikarbonāts

(Es ievēroju šo sintēzi - https://bbgate.com/threads/preparation-of-2b4mp-precursor-for-mephedrone.7042/ )

Kā es to darīju -
Vispirms es kolbā iepildīju 50 ml 4mp, tad pievienoju 40 ml 48% bromūdeņražskābes, samaisīju, tad lēnām pievienoju 18 ml 37% ūdeņraža peroksīda, pilienu pa pilienam maisot šķīdumu.
Pēc tam pievienoju aukstu ūdeni
Un tad filtrēju kristālu
Tad kristālu mazgāju ar sudim bikarbonāta ūdeni un tad kristālu izžāvēju.

Lūk, kā tas izskatījās


D54swG7eYM


Tad es veicu 2b4mp -> 4mmc

Šādu sintēzi es ievēroju -(https://bbgate.com/threads/the-simplest-recipe-for-crystal-mephedrone.7031/)

Izmantotā ķimikālija -
2b4mp* - 50gg
Benzols - 100ml
Metilamīns 40% - 70ml
Sālsskābe - 20ml
Atdzesēts sauss acetons -

Kā es to darīju -
Kolbā iepildīja 100 ml benzola, tad pievienoja 50 g 2b4mp, samaisīja, līdz tas izšķīst, tad lēnām kolbā iepildīja 70 ml metilamīna 40%, aizvēra kolbas vāku un maisīja ar megnetic maisītāju 2 stundas, pēc tam pēc 6 stundām atkal maisīja 2 stundas, pēc tam maisījumu maisīju vēl 2 stundas, maisījums jau bija kļuvis zaļš, pēc tam maisīju ik pēc 2 stundām, maisīju 30 minūtes, līdz pagāja 20 stundas, maisījums joprojām bija zaļš.

(es neizmantoju karsēšanas metodi).


2P9JsVNeR5




Tad es pārlēju šķīdumu dalāmajā piltuvē un pievienoju 500 ml silta ūdens un samaisīju, tad pagaidīju, kamēr tas atdalīsies, tad izlēju apakšējo slāni, tad atkārtoju šo procesu vēlreiz.
(sintēzē ir minēts, ka man vajadzētu iegūt dzeltenas krāsas šķīdumu, bet man bija zaļgani zilgans šķīdums, kāpēc tas tā ir?).


VNh0lFcsjH





Tad es pārgāju pie paskābināšanas posma.




Kolbā es pievienoju brīvās bāzes 4 mmc šķīdumu un pēc tam pievienoju atdzesētu sausu 200 ml sausa acetona, samaisīju, pēc tam šķīdumam pa pilieniem pievienoju hcl, kad sāku, ph līmenis bija 9, bet, kad sāku pievienot skābi, izskatās, ka ph līmenis paaugstinājās (neesmu pārliecināts, vai pārbaudīju izvēli), pēc kāda laika izskatās, ka ph līmenis sasniedza 3-4, tāpēc es nezināju, ko darīt, tāpēc es vēlreiz papētīju un uzzināju, ka mēs varam palielināt ph līmeni, pievienojot maisījumam soudim bikarbonāta ūdens šķīdumu, tāpēc es pievienoju apmēram 30 ml šī šķīduma maisījumam, tas nedarbojās, tāpēc es pievienoju vairāk hcl pilienu pa pilienam, es pievienoju apmēram 20 ml hcl, un pēc tam tas kaut kā sasniedza ph 5-6, es pārtraucu paskābināšanu un maisīju to vēl 10 minūtes.


EUywTdBhR1

YVCaJIXErb


(šķīdums joprojām bija šķidrs, tas tikai mainīja krāsu no zaļas uz sarkanu, kad es pievienoju hcl, šķīdums nekļuva biezs vai kaut kas tamlīdzīgs).

Pēc tam es izlēju šķīdumu un iepakoju to stikla traukā un ietin to ar plastmasu un ievietoju saldētavā, pēc 6 stundām es izņēmu maisījumu un filtrēju to caur papīra filtru, un nekas nenotika, tur nebija neviena 4mmc pulvera piliena :(

Tas ir tik nomācoši, pēc visa šī gaidīšanas un smaga darba, tas nedarbojās, ko jūs, puiši, domājat, kas bija nepareizi?

Es domāju, ka varbūt varētu būt 4 iemesls

1. Pēc metilamīna pievienošanas man vajadzēja to sildīt, nevis gaidīt 20 stundas.
2. Man vajadzēja pagatavot sausā aktona un hcl maisījumu un tad pievienot brīvo bāzi, nevis sajaukt brīvo bāzi ar sauso aktonu un tad pievienot hcl.
3. Skābināšanas posmā nevajadzēja pievienot sudim bikarbonāta ūdens šķīdumu.
4. Varbūt šķīduma ir par daudz, man vajadzētu iztvaicēt pusi no tā un mēģināt vēlreiz?

Sakiet, lūdzu, ko es varu uzlabot un kas bija nepareizi, un vai man jāizmet šķīdums, vai es joprojām varu iegūt 4 mmc no šī šķīduma?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Vēl viena svarīga lieta tempratūra manā pilsētā ir aptuveni 30-35 grādi, kad es sintezēju.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Lai sāktu, lielākā daļa personu izmanto DCM.

Otrkārt, mani interesē, kāpēc jūs pats ražojat BK-4. Sākotnējam mēģinājumam jums vajadzētu likvidēt šo papildu soli un vienkārši izmantot jau gatavu BK-4.

Turklāt šķiet, ka jūsu koeficienti ir nepareizi. Metilamīnam vajadzētu būt apmēram 100 ml uz 50 g BK-4 (pieņemot, ka tas patiešām ir BK-4).

Nākamais jautājums atkal attiecas uz jūsu skābināšanas proporcijām. 200 ml acetona ir pārāk daudz. Turklāt jūs izmantojat nepietiekamu HCl daudzumu. HCl un acetona attiecībai jābūt 10:1.

Tagad šīs sastāvdaļas ir jāsavieno rite iepriekš un lēnām jāpievieno, gaidot, kamēr pH līmenis stabilizējas starp katru pievienošanu. Man šķiet, ka, pievienojot metilamīnu, nenotika nekāda reakcija. Vai iespējams, ka tas ir tāpēc, ka jūs faktiski neesat pagatavojis bk4?

No kurienes jūs ieguvāt metilamīnu? Vai jūs novērojāt eksotermisku reakciju? Vai, pievienojot metilamīnu, paaugstinājās temperatūra? Vai bija jūtama spēcīga metilamīna smarža?

Parasti visas šīs pazīmes liecina par reakciju. Smarža arī izzūd pēc 2 stundu maisīšanas temperatūrā, kas ir nedaudz zem 40 °C.
 
View previous replies…

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Es nevarēju atrast 2b4mp vietējo dīleri savā valstī, tāpēc es to izveidoju, bet es domāju, ka tas ir pareizi, jo reakcija notika, jo, kad es ieguvu pulveri, tas lika man raudāt un man niezēja rokas, 2. es izmantoju benzolu, jo tas, kas minēts sintēzē, es nezināju, ka dcm ir daudz labāks variants, 3. jā, kad es pievienoju metilamīnu, temperatūra paaugstinājās, es pievienoju pilienu, kad temperatūra bija aptuveni 35-40 pēc metilamīna pievienošanas tā bija 50-55°, tad es gaidīju, lai temperatūra pazeminās.
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
55 ir pārāk karsts. Ja jūsu bāzes temperatūra ir 25, lēnām pievienojiet, lēni maisot, jūs uzturat to svārstās ap 35. Kad ir pievienoti pilni 100 ml un esat pārliecināts, ka temperatūra joprojām nepaceļas, varat uz 2 stundām piemērot 37-38 karstumu. Jūs arī nevēlaties pārkarsēt, jo tad produkts kļūst netīrāks. Man šķiet, ka, ievērojot šos norādījumus, es iegūstu ļoti labu iznākumu.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Tīras nogulsnes, gandrīz baltas.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Es iegūstu ļoti plānu sarkanu virskārtu, kuru es varētu viegli vakuumēt, un pēc tam būtu nepieciešama minimāla mazgāšana acetonā.
 

Attachments

  • xhGi0yY4SR.mp4
    12.2 MB · Views: 0

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Šis ir divu partiju, kas tika sasaldētas 24 stundas, salīdzinājums. Sarkanā augšējā partija tika gatavota augstākā temperatūrā un ilgāku laiku, nepievēršot lielu uzmanību DCM un karstuma pievienošanai. Precīzs metilamīna pievienošanas laiks arī netika rūpīgi uzraudzīts.
 

Attachments

  • pfbE*****VGFM.jpg
    pfbE*****VGFM.jpg
    4.4 MB · Views: 52

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Plāns sarkanais tops 🤩IA9TovcNHm
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Man bija uzvilkta maska, tāpēc es nejutu lielu smaku, tas nebija tik' slikti, kā man likās, bet tas bija slikti.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28

Vai esat pārliecināts par to, vai recepte ir nepareiza?

0ivytl8buL
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
No baltas skaidras līdz šai
 

Attachments

  • w4*****TmBYWu.mp4
    21.2 MB · Views: 0

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Tīras nogulsnes augstas kvalitātes 4mmc
 
Last edited:

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
1. Vispirms jums vajadzētu vienkārši veikt 2b4m no 4 MP, vienkārši atstājot to šķīdinātājā 4mmc sintēzei. Tas būtu vienkāršāk.
Ja jūs vēlaties to darīt tā, kā jūs to izdarījāt, jums vajadzētu to kristalizēt kādā šķīdinātājā, lai atbrīvotos no piemaisījumiem. Tev vajag tīru bk4
iespējams, ka tas bija ļoti netīrs un negribēja reaģēt, tāpēc jums radās šī zaļā krāsa, bet to patiešām ir grūti pateikt.
noteikti nevar pievienot siltu ūdeni, atbrīvojoties no metilamīna, vienmēr pievieno aukstu ūdeni, tas ir efektīvāk.
nākamreiz pirms paskābināšanas izmantojiet ledus aukstu acetonu un maisījumu samaisiet.

bet es uzskatu, ka tas viss ir tāpēc, ka jūsu 4bk nereaģēja, vai esat pārliecināts, ka tas bija 50 g? vai tas bija 50 g, kā tas ir slapjš fotogrāfijās? tad, iespējams, jūsu kolbā bija 10 g:70 ml attiecība.
Jūs nevarat no tā iegūt 4mmc, jums ir jāveic veiksmīga reakcija BK4 + MMA, lai vēlāk iegūtu mefedronu :) jūs to nedarījāt, tāpēc mēģiniet vēlreiz!
koncentrējies, lai iegūtu tīru BK4, tam vajadzētu izskatīties kā sniega kristāliem, ja gribi to kristalizēt, bet tev tas nav nepieciešams, vari atstāt to šķīdinātājā, ko izmantosi 4mmc sintēzē.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
50 gramu ar mitrumu, nezinu, kāpēc tas nav izžāvējies es atstāju to gaisā vairāk nekā 6 stundas.
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Jums nācās pieļaut dažas kļūdas, vienkārši mēģiniet vēlreiz un uzmanīgi izlasiet ziņojumus, ar kuriem dalījās eksperts, jūs noteikti atradīsiet problēmu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Vai esat pārliecināts, ka esat ievērojis laika grafikus nepieciešamajiem soļiem? piemēram, vai esat uzmanīgs, lai nepievienotu peroksīdu, pirms bromīds ir pietiekami labi samaisīts. Temperatūra nebija pārāk augsta?
vai jūs pārbaudījāt, kāds ph jums bija pēc nātrija bikarbonāta lietošanas?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Temperatūra bija augsta, kad es pievienoju peroksīdu un metilamīnu, abos posmos, kāda ir nepieciešamā temperatūra?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Hmm es neskatījos video. Es domāju, ka ir īstais laiks pajautāt ekspertam
Varbūt @G.Patton vēlētos palīdzēt. Es arī gribētu zināt :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
tās problēma ar 2b4m pati šeit, tas pat nereaģēja, varbūt EA tas būtu
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ko jūs domājat ar i can leave it in bk4? Vai varat man pastāstīt, kā tas notiek, vai dalīties ar saiti?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Jūs varat iegūt 2b4m, pievienojot Br2 4MP šķīdinātājā, ko vēlāk izmantosiet 4mmc sintēzei.
 
Top