Morfīna iegūšana no tabletēm

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Labdien, es gribu iegūt morfīnu no tabletēm. Es daudz lasīju šajā forumā un noskatījos video par ekstrakciju aukstā ūdenī, kam vajadzētu būt piemērotam morfijam, lai. Bet es neesmu pārliecināts, vai tas ir labākais veids, ja jūs zaudējat 20 procentus produkta. Vai kādam ir kāds labāks veids, kā to izdarīt? Kā tas darbojas, kad es to pārkristalizēju ar etanolu vai polietilenglikolu?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Nekad negaidiet 100% ekstrakciju, es neteiktu, ka 80% iznākums ir tik slikts.

Diemžēl nevaru jums palīdzēt ar šķīdinātāju izvēli, jo par tiem neko daudz nezinu, taču novēlu veiksmi!
 

blueballedbilliy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tas izriet no manas personīgās pieredzes.

Tas lielā mērā ir atkarīgs no tablešu ražotāja , jums ir jāmeklē ndc # un jānoskaidro, kādas tieši ir sastāvdaļas.

Morfīnam vislabākais šķīdinātājs ir ūdens, tam seko spirts. Jums ir jāpārbauda katra tablešu sastāvdaļa, vai tā izšķīdīs ar jebkuru šķīdinātāju, ko izvēlaties.

Gandrīz katrā tabletē ir pildvielas saistvielas un palīgvielas, kas izšķīst kopā ar morfija sāli. Visbiežāk sastopamās ir hipromeluloze, mikrokristāliskā celuloze un laktoze, kas izšķīdīs kopā ar morfīnu.

Labākais ekstrakcijas veids ir ekstrakcija aukstā ūdenī, bet tas darbojas tikai ar dažiem zīmoliem. Citas hpmc satura dēļ pārmērīgi želejosies un nefiltrēsies. Šiem veidiem nepieciešama pārmērīga sagatavošana, un pirms mēģinājuma izolēt morfīnu 12-24 h pilnībā jāizšķīdina skābos ūdens apstākļos.

Morfīna izolēšana ir tikpat vienkārša kā ph paaugstināšana līdz 9-11, lai nogulsnētu bāzi, un tad ekstrakcija, dekantējot, filtrējot un izskalojot nogulsnes.

Attiecībā uz neapstrādāta ekstrakta attīrīšanu mācību grāmatas metode ir pārkristalizēšana bezūdens etanolā. Es personīgi to neesmu izmēģinājis.

Jāatzīst, ka tas nav īsti vērts, ja vien jums nav daudz tablešu un pacietības. Tomēr metode, kas paredz vienkārši ekstrakciju ar aukstu ūdeni, atbrīvosies no daudzām inertajām sastāvdaļām, un pēc tam šķīduma laišana caur .22um ritenīša filtru, lai injicētu morfīna sulfātu, ir noderīga kaitējuma mazināšanas nolūkos.
 

blueballedbilliy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Arī filtrēšanai ļoti palīdz labs vakuums, nevis rotācijas lāpstiņu sūknis (ja vien jums nav aukstuma uztvērēja), bet membrānas sūknis, jo tas iesūc daudz ūdens tvaiku.
 

blueballedbilliy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Jāizmanto NH4OH, jo 1 piliens uzreiz nogulsnēs morfīna bāzi, neuzraugot ph, pretējā gadījumā izmantojiet nātrija karbonāta vai atšķaidīta nātrija hidroksīda šķīdumus un uzraugiet ar lakmusa papīru ph, tas sāks kļūt pienaini balts, kad sāks nogulsnēties un izkrist, un vislabāk, ja maisot to dara, teiksim, 15 min, ļaujiet nostāvēt pārklātu ledusskapī, lai pārējais morfīns izkrist 30 min, un tad nedaudz sasaldējiet, neļaujot tam sasalt. Šajā posmā palīdzēs arī lēta centrifūga.

Vēl gribēju arī pieminēt, ka visvienkāršākais attīrīšanas veids būtu atkārtota kristalizācija, un tad jūs varētu pārbaudīt svaru un kušanas temperatūru, lai noteiktu tīrību.

Cits veids būtu izmantot šķidrumu hromatogrāfiju un pārbaudi ar tlc.
Tas nodrošinātu visaugstāko tīrību, bet tam nepieciešamas nelielas zināšanas analītiskajā ķīmijā. Manuprāt, morfīna bāzes šķīdums ir 1 % etiķskābes šķīdums. Varbūt kāds varētu sīkāk izskaidrot hromatogrāfijas daļu.

Labākā informācija par šo lietu ir publiski pieejama analītiskās ķīmijas, tiesu ķīmijas, toksikoloģijas un tiesībaizsardzības iestāžu ķīmiķu darbos tiešsaistē.

Vēl viena piezīme. Ekstrakcijai es izmantoju ledaini aukstu ūdeni. Es sasmalcinu tabletes pēc iespējas sīkāk ar smalcinātāju un piestu un ievietoju tās traukā, piemēram, tukšā recepšu pudelē. Pēc tam pievienoju minimālu ūdens daudzumu, piemēram, 20 ml uz 5 tabletēm, un 10 sekundes enerģiski kratu, un tad ātri filtrēju vakuumā ar standarta Bihnera piltuvi un filtrpapīru. Pēc tam divas reizes izskalo ar 10 ml ledus ūdens. Tas līdz minimumam samazina želejveida veidošanos. Tādējādi iegūsiet šķidru, dzidru ekstraktu, no kura nekavējoties varēsiet izgulsnēt morfīna bāzi.
 
Top