Etilons

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Es gribētu jautāt, vai lieliskais ķīmiķis šeit var man pastāstīt, no kādas ķīmijas tiek izgatavots eitilons un kādi ir konkrēti sintēzes posmi, jo es vēlos uzzināt Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Dihlormetānā izšķīdināts 3,4-metilēndioksibutirofenons līdz bromam dod 3′,4′-metilēndioksi-2-brombutirofenonu. Pēc tam šo produktu izšķīdina dihlormetānā un pievieno etilaīna ūdens šķīdumam. Pēc tam pievienoja HCl. Ūdens slāni atdalīja un sārmainu padarīja, izmantojot nātrija bikarbonātu. Amīna ekstrakcijai izmantoja ēteri. Lai iegūtu eitilonu, pievienoja pilienu ētera un HCl šķīduma.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Labdien, cienījamākais ķīmiķis, saskaņā ar jūsu protokolu 3′,4′-metilenedioksi-2-brombutirofenons Es nevarēju atrast to precīzi CAS Vai jūs varat man pateikt un pastāstīt man detalizētus sintēzes posmus Izejvielu izmantošana Etilamīna ūdens šķīduma saturs Sintezes temperatūras kontrole Laika kontrole Es ievērošu jūsu sintēzes protokolu un publicēšu šeit Liels paldies Jūs esat ļoti cienījama persona.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Kāpēc izvēlējāties šo vielu sintēzei? Psihoaktīvās īpašības ir daudz sliktākas nekā metilonam, un galvenais prekursors izmaksās daudz dārgāk.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Cienījamais ķīmiķim, esmu pagodināts, ka jūs varat man atbildēt, es vēlos uzzināt Xi Eutylone, jo šī viela var īslaicīgi izvairīties no juridiskiem riskiem manā jomā, un tā ir populārāka, tāpēc, lūdzu, pastāstiet man detalizētus sintēzes soļus un prekursora CAS, es gaidīšu jūsu atbildi, un jūsu detalizēta atbilde man ļoti palīdzēs.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Cienījamais ķīmiķim, esmu pagodināts, ka jūs varat man atbildēt, es vēlos uzzināt Xi Eutylone, jo šī viela var īslaicīgi izvairīties no juridiskiem riskiem manā jomā, un tā ir populārāka, tāpēc, lūdzu, pastāstiet man detalizētus sintēzes soļus un prekursora CAS, es gaidīšu jūsu atbildi, un jūsu detalizēta atbilde man ļoti palīdzēs.
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man ir nepieciešams legit eutylone pārdevējs, vai kāds var norādīt man pareizo virzienu?
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai jūs joprojām meklējat Eutylone pārdevēju?
 
Top