Question DPIA manā amfetamīnā - tīši?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, pieredzējuši ķīmiķi,

Es jau kādu laiku esmu klusais lasītājs šeit, bet nolēmu izveidot kontu, jo man ir jautājums.

Vai kāds var man, lūdzu, paskaidrot, kā DPIA di(beta-fenilizopropil)amīns nonāk manā amhetamīnā?
Es pārbaudu katru amfetamīnu, ko saņemu no sava avota, un kaitējuma mazināšanas laboratorija regulāri ziņo par DPIA piesārņojumu amfetamīna iekšpusē.
Vai kāds var man pateikt, vai tas ir ievietots tīši vai kā DPIA ir radies? Varbūt slikta sintēze?


Paldies par palīdzību :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sveiki, tas ir tikai blakusprodukts sintēzes procesā. Neuztraucieties. Domāju, ka DPIA nav vairāk par pāris dāvanām, vai man taisnība?
 

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Hei, G.Patton,

Paldies par atbildi :)
Patiešām, tā ir atrodama tikai iekšpusē, bet tās daudzums ir pārāk mazs, lai to noteiktu.
Tomēr mani skeptiski noskaņoja tas, ka tīrība laika gaitā ievērojami samazinājās.
Mēs sākām ar 70 % tīrību, bet pēdējās partijās visi "tikai" 45-50 %.
Taču citas psihoaktīvās vielas netika atrastas.
Tātad varētu būt, ka avots zina, ka es to testēju, un sajauc to ar tādām neaktīvām vielām kā mannīts, ko laboratorija neatklāj. Vai arī ir iespējams, ka zemākas kvalitātes eļļa vai slikts ražošanas process var tik ļoti pazemināt tīrības pakāpi?Iespējams, ka to ir grūti pateikt, bet labprāt uzklausītu kāda eksperta viedokli.

Vai šis sintēzes blakusprodukts (DPIA) nozīmē, ka tā nav veikta labi, jo acīmredzot no tā ir jāizvairās, jo man bija daudz paraugu arī bez tā?

Paldies par veltīto laiku, lai atbildētu uz maniem jautājumiem!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Vai tika raksturotas arī neaktīvās sastāvdaļas? Mani interesē, kas ir pārējie 30 % līdz 100 %.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Amfetamīna sāļi ir bēdīgi slaveni ar to, ka tie ir nestabili un diezgan ātri bojājas. Šī problēma var rasties pat farmaceitisko preparātu sagatavošanā, izmantojot tīras farmaceitiskās sastāvdaļas.

Vai ir iespējams, ka zemākas kvalitātes eļļa vai slikts ražošanas process var tik ļoti pazemināt tīrību?" Droši vien to grūti pateikt, bet labprāt uzklausītu kāda eksperta viedokli.

Jā. Tīrība var ievērojami atšķirties. Jebkuri blakusproduktu atlikumi var izraisīt zemāku kvalitāti, un dažkārt krasi. Pēdējais titrēšanas posms ar sērskābi var nogalināt. Arī tipiskā reakcija ar Al/Hg ir netīra un var atstāt daudz sāļu. LAH reakcija ir tīrāka, bet es neesmu pārliecināts, vai daudzi to izmanto. Esmu redzējis paraugus (skaisti baltus un kristāliskus), kas testēti ar dažādu tīrību. Vienīgais mainīgais lielums bija operatora reakcijas veikšana.

Es nekad neesmu sapratis, kāpēc kāds izmanto amfetamīnu, nevis racēmisko metamfetamīnu, un kāpēc tas ir populārāks Eiropā.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Patiesībā Leukartam ir visvairāk piemaisījumu, hidrīdu reducēšana un hidrogenēšana arī nav tīra no katla, Al/Hg īpašā ar tvaika destilāciju ir pārsteidzoši maz blakusproduktu, un mets no farmaceitiskās kvalitātes efedrīna ar Rp/I ir līdz šim labākais (nāk no pēdējā posma, kas iznīcina izejas savienojumu un starpproduktus). Arī reducēšana ar Na metālu ir diezgan laba.
Pārsteidzoši - jā. Bet taisnība.
Es runāju tikai par aktīvajiem piemaisījumiem, jo tikai tie ir svarīgi. Neaktīvos piemaisījumus var uzskatīt par pildvielu.
Tas ir tāpēc, ka amfetamīns ir līdzeklis, bet mets ir dzīvesveids. Tas izriet no atšķirīgā darbības ilguma, ir vieglāk saglabāt veselo saprātu ar narkotiku, kas iedarbojas 8 līdz 10 stundas, nekā ar tādu, kas darbojas divas dienas vai ilgāk, jo pēdējā jūs vienā mirklī pārvērš par tveikeru.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tas rodas, amfetamīnam, kas ir primārais amīns, reaģējot ar P2P ketonu. Tas notiek bieži, jo Amfetamīns ir pievilcīgāks Ketonam nekā Amonjaks. Pareizi veikta tvaika destilācija (NE visu pārpūšot 150 °C temperatūrā!) vai frakcionēta (vakuumdestilācija) to novērstu, bet to dara reti. Tas tāpēc, ka DIPA un ar to saistītie piemaisījumi ir ļoti aktīvi un ilgstoši, un klienti domā, ka amonjaks ir spēcīgāks un tāds labāks, kamēr tajā ir tikai piemaisījumi, kas spēcīgi iedarbojas uz noradrenalīna sistēmu. Ļoti ilgais ilgums arī apgrūtina atgriešanos pēc lietošanas. DIPA ir slikta ziņa, ja vēlaties CNS stimulāciju un eiforiju, bet mazāk - pārāk lielu espresso līdzīgu efektu. Bez klientiem tas, protams, ir pavāri, kas vienmēr meklē īsākos ceļus un nevis lepojas ar savu produktu, bet maldina sevi. Varētu domāt, ja gatavojat daudzkilogramu partijas, ka varat atļauties īstu analīzi? Rieksts nē, viņi to varētu atļauties, bet viņi to nevēlas zināt pamatotu iemeslu dēļ.
 
Top