Vai kāds Extract from Diploterys Cabrerana ( Chaliponga) succesful ?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Es plānoju iegūt N,N-DMT, 5Meo-DMT no Chaliponga, kādu metodi man vajadzētu izmantot? Pirms skābes/bāzes ekstrakcijas augu materiālu šajā gadījumā samaisīja lapās un pēc tam to visu 3 reizes samaisīja atšķaidītā sālsskābē, tad vārīja un filtrēja, izmantojot nātrija hidroksīdu kā bāzi un DCM vai hloroformu kā šķīdinātāju. Mans jautājums ir, kam ir bijusi pieredze ar šī auga ekstrakciju un kam šobrīd tur vēl ir Psychotira Viridis un Virola Theiodora? Mēs esam pateicīgi par idejām arī attiecībā uz šķīdinātāju.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Nu, man ir diezgan pamatīga dabisko savienojumu ķīmijas pieredze, un, lai gan esmu licencēts biologs/bioķīmiķis, augi, ar kuriem jūs vēlaties strādāt, nav sastopami manā ģeogrāfiskajā apgabalā, tāpēc man nav pieredzes, bet varu jums pateikt, ka jābūt ļoti uzmanīgam ar temperatūru, jo tieši tajā tika pieļauta lielākā daļa kļūdu (vismaz attiecībā uz triptamīniem). Arī skābes hidrolīze ir bīstama, kamēr šie savienojumi ir diezgan izturīgi pret bāzēm un ne tik viegli hidrolizējas, ja karstums ir zem 50C.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Vispirms liels paldies, ka kāds zinošs cilvēks iesaistījās visā šajā darbā. Es jau esmu sabojājusi savu pirmo partiju...! Man šķiet, ka, kā jūs tikko aprakstījāt, vārīšanas laikā temperatūra bija daudz par augstu. 85 C... Es veicu standarta skābes/bāzes ekstrakciju ar DCM kā šķīdinātāju. No 50 g palika 25 mg N.N - DMT. Vai jums, iespējams, ir kāds cits variants, kas sola lielāku iznākumu?
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Šeit ir analīze no manas pašreizējās

Diploterijas Cabrerana maksas.

Izcelsme: : izcelsme: Loreto, Peru
Rezultāti:
DMT 0,23 %.
NMT 0,06 %.
DMT N-oksīds 0,03 %.
Bufotenīns 0,004%
2-MTHBC 0,001 % 0,001
 
Top