Destilējiet nelielus šķīdinātāju daudzumus, izmantojot to, kas jums šobrīd ir jūsu virtuvē

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Šo metodi es pirmo reizi izmantoju pirms 20 gadiem, lai destilētu wayer eksperimenta vajadzībām. Šo metodi šo gadu laikā esmu izmantojis vismaz 20 reizes, tā neprasa īpašus rīkus vai padziļinātas zināšanas. Tā nav ražošanas metode, bet, ja jums vajag 20 ml acetona un jūsu rīcībā ir tikai nagu lakas noņēmējs, jums vajadzētu būt šai metodei savā arsenālā.
XEHri4Akv7


Es izvēlējos šo attēlu, jo tas bija visprecīzākais attēlojums, ko redzēju meklēšanā. Tajā ir norādīts ūdens, bet tas derēs daudziem šķīdinātājiem, kas atrodas trauka apakšā. KĀDIEN turiet no šķīdinātāja izņemtu krūzīti, lai to noturētu ārpus šķīdinātāja. Ja tas nonāktu šķīdinātājā, tas iztvaicētos no krūzītes, tāpēc tai jābūt paceltai. Lodziņš pie katla, kas pagriezts otrādi. Ledus vākā, lai atdzesētu tvaikus un kondensētos šķidrumā, kas plūst uz zemāko vietu, vāka centru. Amtukey master vai šļūtene. Kaut kas, kas noņem ūdeni no vāka, lai to varētu aizstāt ar ledu, kad tas kūst.
Tas ir viss, kad jūs saņemat labu tvaiku/ tvaiku, kas ir pietiekami karsts, ja jūs uzspridzināt karstumu, tas tikai apgrūtinās. Stikla vāks ir ideāls, lai jūs varētu redzēt, cik daudz esat savācis, neizjaucot to. karsnup pievienojiet ledu uz augšu, periodiski noņemiet ūdeni no apgrieztā vāka un nomainiet ar vairāk ledus. Kad esat savācis vajadzīgo daudzumu, izceliet to un turpat to izlieciet vai pārlejiet kolbā un atkārtojiet, līdz esat sasniedzis savu mērķi. Jūs varat destilēt pietiekami daudz acetona, lai 15 minūtēs attīrītu gramu kokaīna vai metamfetamīna. Jūsu ieradums jums pateiksies
 
Top