DCM vai toluols 4 mmc

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Es gribētu zināt, vai ir iespējams toluols no Amazon, kas tiek piegādāts 25 l galonos, ir 1. droši pasūtīt ?
Un 2. Vai ir iespējams to izmantot DCM vietā ekstrakcijai?

Ja nē, vai ir iespējams izgatavot DCM pašam kā nūbim?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Pilnīgi jā, tajā laikā, kad es to sintezēju, es dcm pievienoju nedaudz ksilola, lai tā viršanas temperatūra būtu nedaudz augstāka, un katru reizi veiksmīgi iegūts 70-80 %.

Es ieteiktu jums iegūt nedaudz trietilamīna skābes skrūvēšanai un izmantot toluoluolu kā vienīgo šķīdinātāju, nevajag to pārkarsēt, tikai ...
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Thx
Tātad manas sastāvdaļas būs:

2B4M - 100 g
DCM - 300 ml (toluols)
metilamīna 40% aq šķīdums - 200 ml
sālsskābe - 50 ml
Sausais acetons - 200 ml

Vai es to saprotu pareizi?

Tātad man šeit būs jāpērk 2b4m un metilamīns.
Pārējās lietas es varu iegādāties legāli.

Ar nepacietību gaidu sintēzes sākšanu!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Jums ir taisnība, trietilamīns labi palielina iznākumu, ir svarīgi ņemt ne pilnā daudzumā, vislabāk ņemt metilamīnu 4 mol uz mol 2b4m, toluols un tamlīdzīgas vielas ir optimāli šķīdinātāji 60-65 grādu temperatūrā, nukleofīlā aizvietošana notiek 2,5 stundas. Dihlormetāns nav labākais šķīdinātājs; tas rada vairāk blakusproduktu un piemaisījumu. Svarīgi ir arī, lai šķīdinātājos būtu pēc iespējas zemāka 2b4m un gatavā aminoketona koncentrācija, tas samazina blakusreakciju iespējamību, un nukleofila koncentrācija šķīdumā ir maksimāli jāsaglabā.
 
View previous replies…

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Domāju, ka butila amīns varētu darboties, jo garas ķēdes primārie amīni ir mazāk reaģētspējīgi nekā šajā gadījumā MeNH2 kā nukleofils, vai arī galaproduktā varētu iegūt maisījumu ar N-metil- un N-butilalkilgrupu?

Trietilamīns ir ideāli piemērots, jo tas rada steriskus šķēršļus, bet man tas nav pieejams.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Butilamīns noteikti ir slikta ideja.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
2,5 stundas 60c toluolā ? Un kurā brīdī tiek pievienots NMP (kā parādīts pilnā video pamācībā benzolā)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nātrija bisulfīts arī labs risinājums HBr noņemšanai. Ar skābi reaģē arī metilamīna pārpalikums.
 

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton
Patrons

Ko jūs domājat par iepriekš rakstītajiem ieteikumiem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Toluols jau tika pieminēts tēmā, kas veltīta 4-mmc sintēzei. To var arī izmantot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Vai mēs varam saņemt ieteicamo šķīdinātāju sakārtotu sarakstu? Man ir etilacetāts, bet es neesmu tā liels fans. Nevarēju atrast DCM legālā ceļā, kas man šķita dīvaini, jo legāli varu atrast lit draudīgākas lietas. Es varētu pasūtīt toluolu, bet es tikai gribētu zināt savas iespējas.
Kā trietilamīns palielina iznākumu? Es atzīmēju, ka tas ir skābes attīrītājs. Kādu skābi mēs attīrām?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
HBr pēc nukleofilās aizvietošanas reakcijas ar metilamīnu. Lasiet manu komentāru iepriekš.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Tātad ar skalošanu jūs domājat, ka vienkārši neitralizējat skābi? Es nedomāju, ka tas ir jūsu publicētajā sintēzē, izmantojot etilacetātu. Pēc metilamīna un refluksa es gatavojos pilienveidīgi pievienot (6 mol? 3 mol) NaOH šķīdumu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
72
Points
28
Deals
8
Godīgi sakot, toulenam ir tikai viens pluss - tas ir labs šķīdinātājs 1. sintēzei, jūs varat mācīties ātrāk, es uzskatu. Tad, kad jums būs zināmas zināšanas par procesu, varēsiet pāriet uz citiem šķīdinātājiem un redzēt, cik tas ir viegli.

ja tas ir jūsu pirmā reize, es domāju, ka tā ir patiešām laba ideja. Es sāku šādā veidā (nebiju pārliecināts, ka tas ir ļoti grūti un ļoti slikti), bet iemācījos daudz ko ļoti ātri.
 
Top