D-LAME sintēze

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Sveiki, bišu draugi

Mani interesē informācija par D-LAME sintēzi (D-lizersiskā amīda metilestera). Tas ir diezgan lēts Ķīnā, un es gribētu zināt, vai tā produkts ir izgatavots no L-triptofāna vai varbūt tas ir izgatavots no melno graudu biosintēzes šķidrajās kultūrās?
Es būšu ļoti pateicīgs par jebkādu informāciju par šo tematu.

Paldies.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Es domāju, ka jums būs grūti atrast bezmaksas informāciju par šo materiālu. Tas ir ļoti ienesīgs bizness, un jebkuri amati, ko iv redzējis šeit, ir bijuši MINIMĀLĀ informācija par to, kā es zinu, kāds pārdod kopējo sintētisko no tā līdz LSD-25 par vairāk nekā 1000 €....tā ir tikai mana pieredze. Es uzdevu to pašu jautājumu citā forumā pirms kāda laika.
Nesaprotiet mani nepareizi, es ceru, ka kāds izskaidro coz tas ir interesanti kā f. Bet tomēr...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Dm
DM me 👌
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Literatūrā man visinteresantākais ir šis ceļš:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/ergot-tryptophan.pdf

Ergot alkaloīdu sintēze no triptofāna

Rebek, Jr,* D. F. Tai un Y.-K. Shue - 1984


Procedūra ir Eksperimentu sadaļā , un es domāju, ka mūsdienās mēs varam samazināt stūri un varbūt sasniegt mērķi ar mazāk soļiem...

Labu dienu
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ērgļu alkaloīdi un saistītie savienojumi
B. Berde, H. O. S***** rediģētā grāmata ir laba lasāmviela.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇭🇺
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Salīdzinot ar LSD, cik spēcīgs ir d-lame? Kāda ir tā deva?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Nevienam nav svarīgi,

Metilesterus šķeļ ar bāzes vai skābes hidrolīzi. Atstājot LA

Pievienojiet savienošanas reaģentu, pārveidojiet Deet par dietilamīnu vai vienkārši iegādājieties to un gatavs.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Izstrādāta mērogojama jauna pieeja N-6-demetilētas 9,10-dihidrolizergskābes metilestera pagatavošanai, izmantojot 2,2,2,2-trihloretilhloroformātu. Galvenais atklājums, kas ļāva panākt efektīvu un rūpnieciski mērogojamu procesu, ir saistīts ar stingru ūdens ekstrūziju reakcijas sistēmā un organiska katalizatora, piemēram, 4-(N,N-dimetilamino)piridīna (DMAP), izmantošanu sārmu metālu bikarbonāta piedevu vietā. Proti, iepriekš zināmajā procesā vienlaicīga bikarbonātu un ūdens pēdu klātbūtne izraisa blakusreakcijas ciklus, kuros rodas un uzkrājas sālsskābe un ūdens. Pirmais no tiem palēnina reakciju. Turklāt šie cikli izraisa daudzu karbonātu un spirta tipa blakusproduktu veidošanos ievērojamā apjomā, kas nodrošina zemas kvalitātes N-6-demetilētu produktu. Visus šos trūkumus var novērst, izmantojot DMAP kā katalizatoru un reakcijas vidi, kurā nav ūdens. Šāda pieeja ļauj darboties rūpnieciskā mērogā (51 kg partija) ar lielāku iznākumu, īsāku reakcijas laiku un labāku produkta kvalitāti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Vai tā ir dihidronorlīzergskābe?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Cik man zināms, dihidroLSD ir nedaudz mazāk spēcīgs
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Vienmēr domāju, ka dihidro un dibromo savienojumi ir viegli manipulējami kā prekursori, bet par tiem netiek bieži runāts...

Piemēram, ... Man vienmēr ir bijis sapnis atrast vai izmantot dibromo savienojumu mdp2p un veikt katalītisko hidrogenēšanu ar borhidrīdiem ... Es varētu kļūdīties, bet no maniem sapņiem un sarunām ar citiem būtu jāiegūst mērķa savienojums.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Dihidrolizerģisko būtu daudz grūtāk oksidēt atpakaļ ar specifiku, un attiecībā uz bromētiem analogiem es domāju par 2-Bromo, ko savukārt varētu precīzāk dehalogenēt, izmantojot Grignardu, kam seko hidrolīze, es atceros, ka kāds apgalvoja, ka to izdodas izdarīt ar neaktīvo 2-Br-LSD.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Man bija līdzīga doma ar to, ko jūs domājat. Bet mana ķīmija mazāk skanīga. Def domāju vai dzirdēju par to, lai gan.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Jebkurā gadījumā dzelteno ķieģeļu ceļš, tā teikt, vienmēr attīstās

IDK, kāpēc mans draugs to darīja, vai varbūt es zinu, kāpēc ..q

Pēc 4 semestriem organiskās ķīmijas laboratorijā es šovasar izveidoju ne vienu, bet DVUS jaunus savienojumus. Es esmu sajūsmā! Viens no tiem ir tetra-hidro starpprodukts, un otrs ir 1-(3-metoksifenil-5-metil-4-izoksazolil)-β-karbolīna galaprodukts.


Es būtībā teicu, kāpēc pats kāpēc es it kā zinu, kā tas izskatās, un

ka tas ir beta karbolīns ar izoksazola R grupu. Tomēr R grupa nav parasts izoksazols. Es izmantoju Pikē Špenglera sintēzi ar tripamīnu un šo izoksazola karboksaldehīdu.

Jaunu B-karbolīna gredzenu sistēmu sintēze...

Un viss, ko es domāju, bija, kāpēc kāds, ko es zinu. Darīt kaut ko tik ļoti ad hoc blakus kaut kam, ko es zinu. Diemžēl mana nomenklatūra / IPUAC sucks un ir nepieciešams to izvilkt XD
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Diemžēl esmu pavadījis vairāk laika, izstrādājot MDMA un vēl garlaicīgāk metamfetamīna un tā analogu ceļus nekā LSD.. kā mana izglītība ir ierobežota, nav slikta/briesmīga. Bet... Es esmu def ir mēģināt filiāles uz lizerģisko alkaloīdi un nākt klajā ar citām idejām, kas nav tik LAME ;) Un pārlieku izmantots. Bet tikpat eleganti, tā teikt, ar līdzīgiem esteriem.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Man vienmēr ir stāstīts, ka ĪSTAIS zelts ir Perdue patentos ar melno sēkliņu alkaloīdiem vai līdzīgiem savienojumiem.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tāpēc esmu pārliecināts, ka, ja es rakņātos akadēmiskajās aprindās, es, tāpat kā lielākā daļa cilvēku, varētu izdomāt kaut ko unikālu
 
Top