D-amfetamīna iegūšana no fenilpropanolamīna/katīna, izmantojot ar litija metālu modificētu bērza reducēšanas kratīšanu un cepšanu. D-metamfetamīns no efedrīna.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Efedrīnu var izmantot D-metamfetamīna pagatavošanai. Vai arī fenilpropanolamīnu vai katīnu, lai izgatavotu D-amfetamīnu.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Šim tulkojumam būtu jālasās bezūdens amonjaks.
Ne hidroksīds. šajā reakcijā bīstams ir ūdens.
Arī,
Ja izejas efedrīns ir racēmisks, arī gala rezultāts būs racēmisks. tam jābūt l efedrīnam.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Oops. tas ir krata un cep. mana kļūda.
Es sajaucos un domāju, ka jūs runājat par modificētu bērzu, sākot ar bezūdens amonjaku un litiju. šajā tas veidojas in situ. turpiniet.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Es biju viena apriņķa otrā pusē, un lielākā daļa pavāru vienkārši izmantoja bezūdens amonjaku. pēc tam, kad viņi atņēma mums piekļuvi tam, mēs paši to pagatavojām.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi,

Vai tas nozīmē, ka baltais pulverim līdzīgais produkts, ko mēs ieguvām visa šī procesa beigās, bija galaprodukts? Un tam nav vajadzīga nekāda turpmāka apstrāde vai kaut kas cits, tas ir tas pats "ledus, kristāliskais mets", ko pārdod uz ielas?? Ja tā, tad kāpēc tas bija pulvera veidā, nevis kristālu veidā, kā mēs to parasti redzam?? Un kā mēs to varam kristalizēt?

Turklāt lielākajā daļā videomateriālu es redzu, ka procesa beigās viņi savu galaproduktu ( šo pašu pulverim līdzīgo produktu) sauc par metamfetamīna hidrohlorīdu, nevis par ONLY metamfetamīnu? Kāpēc tas tā ir? vai ledus vai kristāliskais metamfetamīns mēs parasti zinām, ka tas ir tikai metamfetamīns, bet patiesībā tas ir metamfetamīna hidrohlorīds, un vārds hidrohlorīds vienkārši netiek pieminēts, bet tas vienmēr tur ir kā noklusēts vārds? Vai arī hidrohlorīds, ko mēs iegūstam beigās, tiek iegūts, izmantojot citu procesu, lai attīrītu galaproduktu, kas tad ir TIKAI metamfetamīns (ledus, kristāliskais metamfetamīns)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Juminā gandrīz visas zāles savā bāzes formā ir eļļa, tāpēc, kad kāds runā par galaproduktu pulverī vai lielos kristālos, atsaucas uz tā sāls formu, metamfetamīnam tas ir gandrīz tikai hidrohlorīda sāls.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Paldies, cilvēk!

Man ir vēl viens jautājums, Tātad galaprodukts, ko mēs iegūstam šīs procedūras beigās, tas ir metamfetamīna HCl, tas ir pulvera veidā. Bet faktiskais produkts, ko mēs redzam uz ielas, ir kristālu veidā. Vai mums šis pats pulveris ir jāizšķīdina kādā šķidrumā un jāpārkristalizē, lai iegūtu lielus kristālus? Ja jā, tad kā mēs to darām? Un kādus šķīdinātājus mēs izmantojam? Vai jūs varat, lūdzu, norādīt dažus galvenos šī pārkristalizēšanas procesa aspektus?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kad metamfetamīns brīvā veidā ir nogulsnējies ogļūdeņražu šķīdumā sāls formā - "PRETĪGĀ SNIEGĀ" -, to sauc par narkotiku "krekinga" formu.
Ledus ir mazgāts, attīrīts un kristalizēts tādā, kāds tas ir, izmantojot acetonu un spirtu vai ūdeni.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Turklāt tolaik es biju metamfetamīna pavārs, nevis ķīmiķis. Es rūpējos, lai tas būtu kārtīgi izžāvēts, bet es to pārdevu tieši no filtra bez pārkristalizēšanas. konsistence bija atkarīga no tā, ar ko to izvilka. toluols un ksilols deva baltu pūkainu pulveri. Colemanas degviela deva baltu kristālisku produktu. 111 trikloretāns un citi hlorētie šķīdinātāji deva zaļganu kristālu, dažkārt lielu. ēteris......
Aizdegs. Es neatceros, ko deva ēters. kopš tā laika ir pagājuši 20 vai vairāk gadu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Es joprojām neesmu ķīmiķis. Es tagad esmu tikai pensionēts metamfetamīna pavārs, kuram patīk mācīties
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Es zinu, ka tas var būt muļķīgs jautājums, bet vai teorētiski varētu izmantot arī amonija sulfātu amonija nitrāta vietā? Vienīgās atšķirības, ko man izdevās atrast, ir tādas, ka sulfāts nav sprādzienbīstams kā nitrāts un ka tāds pats sulfāta daudzums šķīdumu padarītu skābāku nekā tāds pats nitrāta daudzums (tāpēc es lietotu mazāk).
Es neesmu ķīmiķis, un es zinu, ka molekulārā struktūra ir atšķirīga. Es tikai jautāju, vai tas varētu arī darboties, jo amonija nitrātu šeit ir ļoti grūti dabūt, bet amonija sulfātu - nē. Sveicieni
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jā, jūs varat izmantot aptuveni jebkuru amonija sāli (cik saprotu) - es pati esmu izmantojusi tikai nitrātu, jo aukstuma iepakojumos vēl var atrast. Skrienu sausa, lai gan man ir palikuši apmēram 6 vārītāji.
Kādu produktu jūs izmantojat amonija sulfātam? Vai, ja drīkstu jautāt, kā jūs to iegūstat?
Paldies.
 
Top