Question Kristāliskie akmeņi no metilfenidāta?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hei, interesē, vai jūs varat kristalizēt Metilfenidāta tabulas

Man ir daudz Ritalīna , bet es gribu to kristalizēt šņaušanai.

Ja jūs man
Greetz Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Neesmu pārliecināts par kristalizāciju, bet kāds reddit ierakstā sniedza ekstrakcijas instrukciju ^^;

"Vai ir kāds efektīvs veids, kā atdalīt MPH no pildvielām tabletiņā? Mana ideja būtu sasmalcināt tabletes, pagatavot tās etanola un ūdens (degvīna) maisījumā, nofiltrēt atlikušo, kas nešķīst, pēc tam maisījumu vārīt, līdz etanols izvārās un MPH izkūst no šķīduma, jo tas slikti šķīst ūdenī, un tad to vienkārši izfiltrēt un iegūt pietiekami tīru MPH daudzumu."

"Jā, tas izklausās pēc standarta etanola mazgāšanas. Vajadzētu būt pilnīgi kārtībā lielākajai daļai lietojumu, izņemot IV. Platformas darbam jūs, iespējams, gribēsiet submikronu laboratorijas filtru, un pat tad tas joprojām netiek uzskatīts par ieteicamu, ja vien bezmiegs nav personīgais meklējums.
Turklāt 190 izturīgais everclear iztvaiko tik ātri, ka vārīšanas process nav nepieciešams. Vienkārši izklājiet šķīdumu pa kastroļa šķīvi, lai veicinātu iztvaikošanu."

arī, ik tas nav tas, ko jūs lūdzāt, bet šī saite var būt noderīga IV lietotājiem!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Paldies, Jā, es zinu, youre reddit post.

Bet ne par to, ko es meklēju.

Es mēģināju iegūt to whit metanolu etanolu utt utt. Vienkārša kristalizācija nekristalizē MPH

Es nemēģināju izmantot sālsskābes gāzes metodi.

Bet tieši tāpēc es uzdevu šo jautājumu.

Priekšējā roka
Paldies par informāciju
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vai MPH ir saistīts ar sāli vai sulfātu IDK?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
afaik mph tiek lietots tablešu hidrohlorīda formā. un jā, pseidoefedrīns ir pieejams bez receptes amerikā, bet, manuprāt, par to ir jāparakstās uz lapas. es pazīstu kādu, kas to vienkārši nozog veikalā, kas ir daudz labāka ideja, ja vien jūs netiekat pieķerts. nvm jūs esat nīderlandē, tāpēc tas nav iespējams, mana kļūda... man nav ne jausmas, vai shake n bake varētu darboties ar mph. varbūt pajautājiet kādam no ekspertiem sānu joslā?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Labdien, Amerikā bez receptes ir pieejamas aukstuma tabletes ar aktīvo vielu pseidoefedrīnu.
Es dzīvoju Nīderlandē, šeit šī viela ir stingri aizliegta, un jūs to neatradīsiet nevienā ceļā.

Tagad, kad es salīdzinu efedrīnu un amfetamīnu, tā nav liela atšķirība.

Tas, kas Nīderlandē ir pieejams pēc receptes pacientiem ar ADHD, ir metilfenidāts (Dex amfetamīns ir pieejams arī ar recepti uzraudzībā).

Piemēram, ja es vēlos izmantot kratīšanas un cepšanas metodi, bet efedrīna vietā izmantot tabletes, kas ir pieejamas šeit, Nīderlandē? Vai tas darbotos?

MPH ir ab ketons.

Es gribu izvilkt tieši B-ketoamfetamīnu.

Jebkuri ieteikumi kāds?

Es tikai meklēju un jautāju, neuztveriet to pārāk nopietni, bet gribētu zināt.
Paldies iepriekš
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, man bija draugs, kurš izgatavoja metilfenidāta kristālus, kā jūs gribējāt darīt. Viņš teica, ka vienkārši turējis tos etanolā vai metanolā un tad ieguvis kristālus. Es ilgu laiku lietoju medikamentus pret ADHD un izmēģināju to, ko viņi teica, bet tas nedarbojās. Es dzirdēju, ka cilvēki lieto izopropilspirtu. Jūs varat pamēģināt arī to.
 
Top