Question Vai jūs, lūdzu, varētu man sniegt padomu/palīdzēt man ar manu MDMA laboratoriju

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, kolēģi no BB,

Es meklēju palīdzību no cilvēkiem, kuri ir ieguvuši izglītību mdma laboratorijās, jo vēlos apgūt mdma kristālu izgatavošanas procesu.

Es neiebilstu pret mikrosintēzes palaišanu, lai sāktu, ja man to iesaka darīt, bet es gribētu izveidot savu ceļu līdz 10 kg ražošanai mēnesī.

Pašlaik lasu visu informāciju, ko varu atrast, un cenšos apkopot nepieciešamo laboratorijas iekārtu sarakstu, lai varētu sākt darbu.

Pašlaik manā sarakstā ir:
1x 32 gab. VEVOR ķīmijas laboratorijas komplekts.
1x RBF ar 3 kakliņiem un 3 aizbāžņiem.
1x atdalīšanas piltuve.
1x magnētiskā maisītāja karstā plate.

Vai kāds, lūdzu, var man ieteikt vēl kādu citu laboratorijas aprīkojumu, kas nepieciešams manam pirmajam sintezatoram.

Tāpat, kad laboratorija ir opetēta, vai man pie izejas/izplūdes ventilatora ir jāpievieno oglekļa filtrs, piemēram, filtrs, ko izmanto marihuānas ražošanā? Vai arī tas nav nepieciešams?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Ir daudz par ko padomāt. Ja jūs to ražojat no sasafrasas koka mizas, tas prasa he'll daudz vairāk pūļu nekā tad, ja jūs varat iegūt MDP-2-P, ja tas ir šis gadījums, tie paši ceļi, lai izgatavotu metu no p2p, padara mdma no MDP-2-P. Jums noteikti būs nepieciešami daži ph papīri, un ļoti noderīga ir Buknera piltuve. Būs nepieciešams vakuuma avots, un neaizmirstiet par karsto plīti. Nekas mazāks par 150 dolāriem par jaunu nav ne mazākā vērts. Ebay ir lietotas, kas ir lētākas, bet tās 50-120 dolāru vērtās lielākoties pat neuzvārīs ūdeni.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Paldies Osmosis Vanderwaal, es centīšos atrast MDP-2-P.

Es nezināju, ka var izmantot sasafrasas koka mizu, man patīk strādāt ar augiem un kokiem, bet MDP-2-P mēģināšu sagādāt, lai atvieglotu manu darbu.

Vai varat ieteikt, kādu MDP-2-P daudzumu man vajadzētu iegādāties (lai es varētu apgūt šo procesu)?

Paldies par jūsu palīdzību, ja jums ir nepieciešams kāds padoms par kaņepju ražošanu, rakstiet man, ka man ir zināšanas par to, vēlreiz paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Vau, izskatās interesanti. Es iestrēdzīšu uzreiz, paldies.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Kāda aizsargāta PMK forma, piemēram, glicidāti vai bromoarils un propilēnoksīds, var izrādīties piemērotāka lielam plānam, dabas resursi nav uzticami.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Paldies, HerrHaber, es novērtēju jūsu ieguldījumu.

Es gūtu īstu buzu no dabas resursu izmantošanas, un tas noteikti ir kaut kas tāds, ko es izmēģinātu.

Taču man ir nepieciešama arī uzticama, konsekventa sastāvdaļa/vielas, ko, cerams, man izdosies viegli iegūt. Ņemot to vērā, vai jums būtu arī kāds konkrēts ieteikums, kas nav dabīgs resurss, ko man izmantot, lūdzu? Laboratorija atradīsies Apvienotajā Karalistē,

Lūdzu, rakstiet man jebkurā laikā, ja jums nepieciešama jebkāda informācija par kaņepju ražošanu, labprāt jums palīdzēsim.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Amazing, paldies par to, ka mani uz Osmosis Vanderwaal
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Ir šī jaunā FDA apstiprinātā izmēģinājuma metode, kas sākas ar 1-bromobenzo-3,4-dioksolu, tad propilēnoksīdu, un iegūto spirtu var viegli oksidēt līdz pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Paldies HerrHaber, izklausās interesanti, es izlasīšu kādu informāciju par to
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Stikla pīrāgu pannas, lietotas. Iegādājieties visas, kas viņiem ir, ja tās ir 2 mārciņas par gab. Iztvaicēšanas trauki ir dārgi, šie ir lēti. Vai arī mammas trauciņi no kausiņiem.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Paldies, esmu pateicīgs par katru ieteikumu un jebkādu palīdzību virziena noteikšanā.
 
Top