Ķīmijas idiots lūdz palīdzību

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
1. Sajauc 40 gramus fenilacetona, 20 gramus metilamīna hidrohlorīda un 200 ml metanola, pievieno 1 gramu nātrija hidroksīda, lai neitralizētu līdz vājam sārmam, un 2 stundas reaģē 60 grādu temperatūrā, lai iegūtu imīna starpproduktu.
2. Imīna starpproduktam pievieno 15 g nātrija bordhidrīda un 6 stundas reaģē istabas temperatūrā, lai iegūtu amfetamīnu.
3. Reakcijas šķīdumam pievieno 100 ml ūdens, atdala organisko slāni un trīs reizes atkārto mazgāšanu. Pēc katras reizes, izmantojot 100 ml ūdens, pievieno attiecīgu sālsskābes daudzumu, lai neitralizētu līdz pH 5.
4. Iztvaicējiet visu šķīdinātāju un ūdeni, pārtrauciet karsēšanu, kad temperatūra ir virs 100 grādiem un pēc atdzesēšanas kristāli vēl nav nogulsnējušies. Vai esmu izlaidis kādu svarīgu darbību?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Nav pietiekami daudz nātrija hidroksīda. Ražojot metilamīna gāzi, metanola-metilamīna šķīdums jāuztur zemā temperatūrā, lai metanols absorbētu metilamīna gāzi. Priekšējā daļā veidosies mitrums. Ieteicams mitrumu noņemt. Daudzums ietekmēs iznākumu. Šķīdums atspoguļos metilamīna zudumus istabas temperatūrā. Gāzi, padarot reakcijas maisījumu nereaktīvu, un pēc reaģentu izšķērdēšanas var iegūt tikai P2P. Pēc ūdens pievienošanas, lai ekstrahētu metamfetamīna brīvo bāzi no ūdens, jāņem DCM vai citi šķīdinātāji un pēc tam paskābina.

Es nezinu, vai man ir taisnība vai nē, bet vismaz tas ir tas, ko es uzzināju forumā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
11,851 gramu nātrija hidroksīda, lai deprotonētu 20 gramus metilamonija hlorīda.
 
Top