Vislētākais / visizdevīgākais GOOD Cathinone? (neliels mērogs)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Manā rajonā mēs dabūjam labu metamfetamīnu par diezgan lētu cenu, bet pēdējā laikā vietējā kvalitāte krītas, un lielākie fīreri nav apmierināti. Esmu apguvis visu vajadzīgo ķīmiju un r3alizējis, ka to ir viegli izmantot, pat ja tā ir tikai neliela teritorija, piemēram, daži tveikeru Hotspot parki.
Tātad, vai kāds var man palīdzēt noskaidrot, kāds ir lētākais katinons, ko sintezēt mazā vai vidējā mērogā? Ņemiet vērā, ka es esmu ASV un, protams, dodu priekšroku neplānotām ķimikālijām.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
4-MMC ir viss, kas jums nepieciešams. Pašlaik nav vērts nodarboties ar leģislatīvajiem dokumentiem
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Es negribēju teikt, ka u plānotas ķīmiskās vielas kā rcs, mana kļūda. Es domāju neplānotos prekursorus. Arī idk, ja 4mmc varētu strādāt šeit.. Es domāju, ka visi ir atkarīgi no adatas un pīpes, pat es ieskaitot, tāpēc, ja viņi nevar smēķēt i vai nu es domāju, ka tas būtu vienkārši bezjēdzīgi.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Jebkurā gadījumā 4-MMC, kad slampāts. Ir vēl eiforiskāks un atkarību izraisošs nekā jebkas cits.
Ja jūsu klienti meklē stimulanta tipa kāpumu, šis ir tas.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Un cik ilgi tieši ilgst slammēšana? Es nedomāju, ka jūs kādreiz esat redzējuši cietsirdīgus metamfetamīna lietotājus. Cilvēki šeit šņauc vairākas reizes dienā, bet joprojām cer, ka starp tām varēs smēķēt, lai turpinātu uzdzīvi.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Nē, Piros ir vislielākā eiforija. "Atkarību izraisošais" punkts ir diskutabls, jo tiem ir diezgan daudz blakusparādību.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Labi,
Cilvēki, kas visu dienu smēķē metamfetamīnu un smēķē, nemeklē īslaicīgu kat...
Jums vajadzētu izpētīt MDPV, A-PVP un citas līdzīgas ķimikālijas, varbūt.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Man likās, ka MDPV un tamlīdzīgas vielas ir kathi vai es kļūdos? Es arī tikai nezinu, vai tās ir pietiekami izdevīgi pārdot.. pat nezinu, par kādu summu tās tik un tā varētu pārdot. Es zinu, ka tas ir daudz tālāk, ja tā ir spēle, bet tas tomēr ir svarīga daļa.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dude ja jūsu gonna būt slinging, pyros ir ur labākā likme, kompulsīvs kā ellē, diezgan reti, tāpēc cenas ir diezgan daudz, cik strādā jums. Tomēr viltība ir radīt pieprasījumu, kas nav viegli, ja visi vēlas ledu un jūs piedāvājat kaut ko, kas smird pēc spermas, kad tas tiek smēķēts. Taču, ja to pārvarēsiet, jūs vairākas reizes dienā redzēsiet vienus un tos pašus klientus.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
No kurienes, pie velna, jums, cilvēki, ir piros, kas smaržo pēc spermas?
Tas ir smieklīgi, tie nemaz nesmird. Neviens no tiem.
Dažreiz tie nepatīkami smaržo, ja tos sadedzina, bet tā ir nevēlamā toksiskā ķimikālija, kas palikusi pēc sintēzes. Pirosi paši pēc sadedzināšanas pat nesmird.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php ir daudz labāka garša un smarža, bet tas ir absolūti biļete 100 reižu labāks nekā labākais mets, ko es jebkad esmu ēdis es varu dabūt katru sastāvdaļu pa nakti un iekšzemes (ASV, kā arī ) tirgus var grūti izveidot, bet pat vissmagāk cietā kodols Crack galva gonna pārdot viņa mammas kurpes pēc vienas garšas tas pārdod sevi tikai gotta dot viņiem garšu, jo jūsu gonna nav iegūt to jebkur citur jūs noteikt cenu piedāvājumu un pieprasījumu
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Efedrons jeb 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Atkarībā no tā, ko vēlaties:
1. Jauku īsu eiforisku uzplūdumu un diez vai blakusparādības: Alpha-PiHP
2. Vēls stimulējošs uzplūds un vairāk blakusparādību: Alpha-PHP
3. Smags eiforijas uzplūds, kas nekad agrāk nav redzēts Visumā, un briesmīgas blakusparādības, piemēram, mugura sāp stundām ilgi: Alpha-PVP

Ievērojama nozīme: MDPV nekad neesmu lietojis, bet saka, ka tā ir vissmagākā narkotika, kāda jebkad pastāvējusi. Tik labi. A-PCYP arī ir labs uzplūds, bet vēlāk patiešām dīvains kāpums.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ja jūs mēģināt pabeigt ar meth stimulāciju, varbūt jums vajadzētu aplūkot metilaminorelaksu ķīmisko vielu līniju vai pirovelarofenonus. a-pvp izpūš meth no ūdens stimulācijas jomā. Padara jūs ēst puiši seju
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Tā ir taisnība. Skumja patiesība un vēl sliktāk:
Flakka (Alpha-pvp) liek ēst sejas pāri.
Krokodils (desomorfins) liek jums kļūt par slimu krokodilu ar zaļu, dūšīgu miesu.
Ja jūs lietojat abus daudz, jūs esat krievs.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Vai liek jums ēst kādu seju? Pēdējo reizi, kad to izmēģināju, apmēram pirms 2 gadiem, es negribēju ēst pat ēdienu. Vai jūs zināt narkotiku, ko sauc par etanolu? Tā liek normāliem cilvēkiem nogalināt savus draugus, un pēc tam viņi pat nezināja, kāpēc to darīja! Traka narkotika, cilvēk. Es priecājos, ka nevienu nenogalināju. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Bija neliels apjukums par 2 dažādām ķīmiskām vielām, kuru nosaukumi ir praktiski identiski. Šķiet, ka ziņojumi tika dzēsti, bet es joprojām vēlos par to runāt. Šis
5GFySolkuw
ir CAS# 33809-96-0. 4-metil-1-fenilpentān-1-ons
2-brom-4-metilpentanofenons. Tas var būt a-pvp prekursors.
Tad ir
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-brom-4-metilpropriofenons. 4-mmc prekursors.
Ir viegli saprast, kā cilvēks var pārprast, par kuru ķīmisko vielu mēs runājam.
1. Bromo-valerofenons .
2. 2-brom-4-metilpropriofenons
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

CAS 33809-96-0 esot alfa-pihp prekursors.
Strukturāli tas ir analogs labi zināmajam un viegli pieejamajam CAS 49851-31-2 kā alfa-pvp prekursoram.
Taču neviens to vēl nav apstiprinājis, un, tā kā CAS 33809-96-0 patiešām nav iespējams iegūt, faktiskā sintēze var atšķirties. Būtu ļoti interesanti uzzināt, kā.
Varbūt ķīmijas eksperti var palīdzēt?
Paldies par precizējumu.
Jums, protams, ir taisnība par pārpratumiem praktiski identisko nosaukumu dēļ. Es nezināju par tumšo režīmu :)

Bet: Kāpēc šie ziņojumi ir dzēsti?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kāds (tas, kurš ievietoja pirmo cas#) šķita diezgan sašutis, ka es teicu, ka tas nešķiet derīgs #. Meklēšanā es saņēmu 0 pozitīvu rezultātu, ko kļūdaini uztvēru, ka tas neeksistē. ASV tas neeksistē, bet viņš sniedza saites uz dažiem Ķīnas ķīmijas uzņēmumiem, kas to ražo. Ja es pareizi atceros, tas ir heksanofenons, tātad tam ir gara sānu ķēde, 6 ogles. Ir pamatīgi pierādīts, ka fenilletilamīnu SAR/QSAR uzrāda aktivitātes maksimumu pie 3-4 oglekļiem sānu ķēdē, tāpēc būtu nepieciešams zaudēt vairākus. Es neesmu ķīmiķis, bet es spēlēju ķīmiķi savā virtuvē, un es zinu, kā noņemt pa 1 ogleklim un kā noņemt visus uzreiz. Iespējams, ir veids, kā noņemt tieši 3, es neesmu meklējis. Man šeit ir apmēram 3,5 grami kaut kādu tablešu, kas ir [ ***** I forgot but it's a phenyl] benzoate with a 26 carbon side chain I would like to do something with if anyone knows how. Edit; duh, tas ir benzonotāts, zāles pret klepu.
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top