Question Vai pārdevēji patiešām var 100% atbrīvoties no muitas nodokļiem?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Man būs darījums ar piegādātāju no valsts ārpus ES (tikai daži grami konkrētas ķīmiskās vielas laboratorijai).
Pārdevējs saka, ka a atbildīgs par produktu muitošanu. Turklāt viņi izmanto perfektu slēpšanu. Viņi apgalvo, ka viņiem ir 100 % veiksmīga transportēšana.

Viņi piedāvā arī pārsūtīšanu gadījumā, ja muita to konfiscē, bet ne par to ir runa: es nevēlos, lai muita vispār kaut ko konfiscē. Tas ir svarīgāk par naudu.

Kāda ir pieredze par to? Vai viņi tiešām var atbrīvoties no muitas un gūt 100% panākumus transportēšanā?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
NĒ! Tie nevar.

Joprojām ir jāiziet muita jūsu valstī...

Pat ja izskatās, ka sūtījums tiek sūtīts ES teritorijā, muita var veikt ārvalstu sūtījumu izlases veida pārbaudes...

Nekas nav simtprocentīgs.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Es tā domāju.
Cik labs var būt tulkojums? (par dažiem gramiem nereaktīvas ķīmiskas vielas, par kuru lielākā daļa cilvēku nav pat dzirdējuši).
Vai kādam ir pieredze ar šādām slepenām kravām?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
dažus gramus ir viegli noslēpt, jums vajadzētu runāt un vienoties ar sūtītāju par slēpšanu.
 

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nu man bija līdzīga situācija ar CN pārdevēju, kas piedāvāja jauku RC. Viņi teica tieši to pašu, es riskēju un samaksāju 230$, un pēc 7 dienām viņi man sniedza izsekošanas numuru, kuram 14 dienas nebija nekādas aktivitātes, tad pēkšņi tas bija ES iekšienē un 4-5 nedēļas pēc samaksas es saņēmu savu vēstuli, es nezinu, kā viņi to izdarīja, bet viņiem bija uzņēmums/persona ES iekšienē, kas to pārsūtīja uz manu valsti.
12-13 dienas pēc TN saņemšanas es tiešām domāju, ka viņi mani apkrāpa, jo viņi atbildēja ļoti lēni, kā arī nesniedza daudz informācijas, tikai turpināja teikt, ka tas parādīsies, tikai esiet pacietīgi.

Kad vēstule gāja cauri muitai, to pārbaudīja un atmuitoja bez problēmām.

Vēstules saturs bija aizzīmogots 5 dažādu materiālu slāņos. Iespējams, profesionālākā pieredze, kāda man jebkad ir bijusi. Vismaz 500+ pirkumi no dažādiem DNM pēdējo 7 gadu laikā. Tikai viens konfiscēts (0,5 g koksa paraugs) no Nīderlandes, manuprāt, iemesls bija tas, ka tas tika nosūtīts ar prioritāro aviopastu. Es parasti izmantoju ilgās piegādes metodes, jo uzticos "masveida" maskēšanai, nevis ātrākai. Veselu
 

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Alphapipe
Es mēģināju atbildēt 5 reizes tagad, katru reizi, kad es nospiežu post atbildēt, tas tikai novirza mani uz meklēšanas lapu, šis forums šķiet kļūdains.
Patiešām kaitinoši, jo vēlos dalīties ar jums stāstā.
Katrā ziņā es biju dusmīgs uz pārdevēju par to, ka viņš lika man iegādāties diezgan dārgu augstas kvalitātes paraugu, solot piegādi 3-5 dienu laikā. Pagāja laiks, un pēkšņi es saņēmu oficiālu vēstuli no policijas, ka lidostā ir konfiscēti 0,54 g 92 % tīra kokaīna un lieta pret mani ir izbeigta pierādījumu trūkuma dēļ. Sākumā es pasmējos par to, ka viņi izmērīja tīrības pakāpi un to minēja, un tad man kļuva skumji, jo 92 % ir diezgan pienācīga kvalitāte, un es par to samaksāju. Bet jā, mācījos no mācībām, ņemiet garu un lēnu piegādi, pēc manas pieredzes daudz drošāku, un nekad nepērciet no NL. Neatceros, ko es rakstīju pārējos 5 mēģinājumos
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Tagad es redzu jūsu atbildi un visinteresantāko stāstu.
Tātad jūsu lieta ir izbeigta "pierādījumu trūkuma" dēļ?! Ko, pie velna... kas vēl viņiem vajadzīgs kā pierādījums?
Uzskatiet, ka jums paveicās, ir valstis, kurās jūs zaudējat autovadītāja apliecību pat tad, ja mēnešiem ilgi neesat braucis...
 
View previous replies…

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nu 0,54 g nav daudz, un, ja man jautātu, vai tas ir mans, es teiktu nē.
Man nepieder adrese, uz kuru sūtījums tika nosūtīts, Tātad ir vairākas iespējas. Viņiem ir jāpierāda, ka es to nopirku, un jā, kā viņi to varētu izdarīt? Ja tas ir 1 kg, es domāju, ka viss izskatītos citādi 😂
Smieklīgi ir tas, ka es esmu bijis cietumā par koksa pārdošanu, tāpēc es tiešām nesapratu, lieta tika izbeigta, ja viņi nāca pēc adreses un veica kratīšanu, es esmu pārliecināts, ka viņi varētu sodīt mani par daudzu nelegālo vielu glabāšanu. Tomēr es domāju, ka izmēram ir nozīme 😂😂😂
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Neticami...
Man nav pilnīgi nekādas vēstures ar tiesībaizsardzības iestādēm saistībā ar vielām.
Bet es varu zvērēt dievam, ka tad, kad muita konfiscē 0,54 g kokaīna, es vismaz zaudēšu autovadītāja apliecību (ne joks, tāds ir ES valsts likums), saņemšu x000 EUR naudas sodu un būšu novērots nākotnē.
Tāpēc es to jautāju... Man ir ķīniešu pārdevējs, kurš pārdotu man dažus gramus ķīmiskas vielas. Ne tik slikti kā kokaīns, bet pietiekami slikti, ja tiktu pieķerts.
Vai es varu uzņemties šo risku? (Man nav pasta adreses, ko nevar saistīt ar mani).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Protams, nekas nenotiks. Iedomāsimies, ka es tevi ienīstu. Iztērējot pāris dolāru, es nosūtīšu kādu aunci, un jūs nonākat cietumā. Nenotiktu. Viņiem ir jārok daudz dziļāk, lai iegūtu reālu lietu
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Neviens brālis... Bet es ieteiktu pielāgotu iepakojumu, lai gūtu daudz labākus panākumus. Folijas maisiņi tiek sadedzināti..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Pareizā atbilde ir JĀ. Ja jūs nezinājāt, ka ASV valdība ir netīra, tad tā ir. Kravu pārvadājumu uzņēmumam ar tonnām aktīvu ir nepieciešams tikai sabiedrotais, kas ir apstiprināts kā muitas brokeris. Droši vien tas nav ļoti grūti. Visa Ķīnas valdība, kurai ir kāds cilvēks no muitas iekšienes? Viņam pat nav jābūt iekšpusē. Nevajag skatīties ziņas un redzēt, ka būtībā visi pārdod ķīniešiem patentu tehnoloģijas un visu, ko vien var dabūt rokās. ASV ir pārdošanā, un ķīnieši pērk visu, ko var dabūt.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Viņi joprojām aizvien aizķeras Brodi.. varētu būt augsti veiksmes rādītāji noteiktos uzņēmumos, bet tas joprojām nav drošs pret neveiksmēm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tātad, jūs domājat, ka ķīnieši "paslepus" ieved 3000 mārciņu betametilketona? Tā ir iespaidīga slēpšanās!
 

cookie

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2022
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Mēs katru dienu uz Eiropu sūtām tonnām ķīmisko vielu. Pēdējo divu gadu laikā muita tās ir konfiscējusi tikai vienu reizi! Mums ir pašu izveidots loģistikas tīkls. Netradicionālas loģistikas metodes! Mēs ticam vienai lietai! Nauda izkļūst cauri visam. Katram ir sava cena!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Faktiski dažādos laika periodos būs dažādas situācijas, mēs organizēsim piegādi atbilstoši muitas formalitātēm, bet aptuveni 98% gadījumu tas nav absolūti nekāda problēma. Pakas klientiem var piegādāt droši, un mums ir savas metodes Eiropā un ASV, lai nodrošinātu drošu transportēšanu.
 
Top