Vai kāds var palīdzēt? Triptamīns

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hei, puiši,
Es mēģinu dekarboksilēt triptofānu, lai iegūtu triptamīnu, tikai man tas neizdodas.
Es redzēju lielisku veidu, kā izspiest triptamīnu no šķīduma pēc tam, kad tas beidzot ir nonācis šķīdumā (izmantojot benzoāta sāli un pēc tam pirms lietošanas atsāļojot).
Lai vai kā, viss, ko es dabūju, atkal bija gunkas!
Tas ir tik kaitinošs, ka man ir kārdinājums nopirkt kādu - es gribu tikai vienu oz, lai gan pat puse no tā, es nevēlos pirkt kilogramu... arī es esmu Apvienotajā Karalistē.
Jebkurā gadījumā; esmu pārliecināts, ka es varētu veikt reducējošo amināciju, tiklīdz man būs triptamīns. Mani daudz vairāk interesē DMT analoģijas nekā DMT - tas vienkārši ir milzīgs bonuss!
Jebkurā gadījumā, paldies, es kā šķīdinātāju izmantoju terpentīnu, un kā katalizatoru izmantoju cikloheksanonu dažādos daudzumos - vai arī es to darīju vienreiz ar pārlieku daudz piparmētru eļļas. Es to palaidu, līdz vairs neizdalās Co2, un tas kļūst dzidrs, bet sarkans. Iv vēl nav izdevies atgūt izmantojamu triptamīnu, lai gan....piediet, lūdzu, palīdziet man!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Kādēļ?... Atvainojiet, aizsteidzos pa priekšu, zinu, ka tas ir sasniedzams, bet, šķiet, neredzu jēgu, ja faktisko triptamīnu nav neiespējami atrast un tas nav tik dārgs kā dekarboksilātu preparātu reproducēšana, kas attiecībā uz Trp no manas pieredzes ir liela laika, pūļu un reaģentu izšķiešana. Lai palīdzētu jums jūsu ceļā, termisko dekarboksilēšanu izslēdziet no saviem plāniem un pievērsieties katalītiskām metodēm, kā arī saglabājiet pieticīgas cerības attiecībā uz reduktīvo amināciju, triptamīna ķīmija prasa zināmas prasmes. Uz veselību!
 
Top