Question Vai kāds var palīdzēt es gribu pārvērst kokaīna hcl atpakaļ šķidrumā un pēc tam pārkristalizēt, iztvaicējot šķīdinātāju

boxkiller3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
man vajadzīga palīdzība man ir kokaīna hcl, ko es gribu pārvērst šķidrā formā un pēc tam pārkristalizēt kāds ir kāds ir kāds i dears paldies paldies
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Vai vēlaties veikt bāzes ekstrakciju vai tikai pārkristalizēt?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ja tiek veikta tikai pārkristalizācija, es ieteiktu šo ceļu. Es pats to neesmu darījis, jo man nebija kokaīna tādā daudzumā un vajadzībās, bet tam jāstrādā 200%, ņemot vērā visu, ko zinu par kokaīna hcl un tā fizikālajām īpašībām.

Jūs varat vispirms izmēģināt ar mazāko daudzumu, lai redzētu, kā tas darbojas, un pielāgot šo ceļu. 2-3 gr - ok.

1. nelielam daudzumam, piemēram, 2-3 gr, ir vajadzīga apaļa dibena kolba, 50 ml.
2. Ievietojiet iekšā kokaīnu un pievienojiet acetonu nelielā tilpumā, sākumā var būt 3-4 ml acetona uz 1 gr vielas. es tiešām nezinu kokaīna hcl šķīdību karstā acetonā, tāpēc jums tas jāpielāgo pašiem.
3. kolbu ar kokaīnu uzsildiet karstā ūdenī. varat izmantot karsta ūdens pannu vai karsta ūdens strūklu, neatkarīgi no tā, ko vēlaties. es domāju, ka ūdens T ir aptuveni 50-60 °C.
4. nelielās porcijās pievienojiet vairāk acetona, ja tas nav pilnībā izšķīdis. un atkārtojiet 3. soli.
5. visu šo šķidrumu iemet PP kristalizācijas spainī un pārnes uz saldētavu.
Svarīgi: kristalizācijas spainītim jābūt noslēgtam, lai novērstu konvekciju ar gaisu saldētavā!!!

darbs ir paveikts.

lielākam daudzumam proporcionāli mērogojiet.

Jūs varat man pateikties ar pāris gramiem savas lietas, ja tas palīdzēs.
 
Last edited:

boxkiller3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Paldies, bet kokaīns dosent izšķīst acetonā kokaīns izšķīst ūdenī un citās ķimikālijās, tāpēc im nav gluži shore, kā tas varētu darboties, bet paldies par ierosmi.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Vai esat pārliecināts? Interesanti. Domāju, ka kā klorīda sāli, kas satur oksigēnu, to izšķīdina karstā acetonā apmēram 40-50c temperatūrā. Tāpat kā MDMA: aukstā tik tikko izšķīdina, bet 1 gr var viegli izšķīdināt 3-4 ml karstā.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Jūs varat apsvērt iespēju izšķīdināt to ūdenī, pēc tam pievienot acetonu 5-10 tilpumos ūdens un pārvietot uz saldētavu. Esmu pārliecināts, ka jūs iegūsiet dažus kristālus, bet neesmu pārliecināts par savu želeju.
Dažādas vielas - dažādas īpašības. Ar MDMA no ūdens acetona šādās proporcijās jūs iegūtu aptuveni 95 %. Bet, kad es pēdējo reizi veicu dažus testus ar ūdenī izšķīdinātu NaCl ar acetonu saldētavā, es ieguvu apmēram 60% jeldu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Es īsumā pārbaudīju rokasgrāmatu, tur ir teikts, ka tas nedaudz šķīst acetonā, bet nav teikts, kādās proporcijās.

Tāpat teikts, ka labi šķīst metanolā un hloroformā. Jautājums ir tikai par to, kā tā šķīdība mainās, mainoties temperatūrai: jums tā jāatgūst no šķīdinātāja.
 

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es ieteiktu izmantot parastu šķīdinātāju, piemēram, dihlormetānu vai trihlormetānu, un pēc tam maisījumu uzkarsēt un ļaut tam dabiski kristalizēties.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Nekad nav kristalizēts DCM. Vai jūs domājat, ka šķīdība ir mazāka, ja to karsē?
 

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Izmēģiniet hloroformu, un šķīdībai vajadzētu būt lielākai, kad to karsē
 

mandownunder

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Izšķīdina destilētā ūdenī. Jums nav nepieciešams pārkristalizēt, Vienkārši iztvaicējiet ūdeni, ielejot saturu pyrex cepamajā traukā un novietojot uz elektriskās vai gāzes plīts uz lēnas uguns ar ventilatoru, kas izpūš tvaiku, kas var pacelties. Un zems karstums nozīmē zemu karstumu. pieturēties pie aptuveni 60 grādiem pēc Celsija. Kad tuvojas beigas, samaziniet karstumu vēl vairāk. Jūs pamazām sāksiet redzēt, kā tas atgriežas, lai gan tas tā nemaz neizskatās. Ja es būtu tavā vietā un būtu tava pirmā reize, kad tu tuvojies iztvaicēšanas beigām, vienkārši izslēdz karstumu un ļauj tam pabeigt zem karstas lampas. Tas nodrošinās, ka jūs to nepārvārīsiet, jo, ja jūs to darīsiet, vienmēr būs nepieciešama karsta plīts, lai to uzkarsētu. Ceru, ka tas palīdzēs
 

SamAltman

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Ja jums ir nepieciešams, atbildiet uz šo jautājumu:


Kokaīna HCl pārvēršana šķidrumā:

  1. Izšķīdināšana: Cilvēki bieži vien uzsāk nelikumīgu kokaīna ražošanu, izšķīdinot kokaīna hidrohlorīdu (kokaīna HCl) šķīdinātājā, piemēram, ūdenī vai acetonā. Šī pārveidošana pārvērš pulverveida kokaīnu šķidrā stāvoklī, kas atvieglo turpmāko apstrādi.
  2. Filtrēšana: Pēc izšķīdināšanas procesa maisījumu var filtrēt, lai novērstu piemaisījumus vai sastāvdaļas, kas nav pienācīgi izšķīdušas. Šis solis ir būtisks, lai iegūtu tīrāku šķīdumu, lai gan viss process joprojām ir nelikumīgs un rada ievērojamu risku.
Kokaīna pārkristalizēšana:

  1. Šķīdinātāja iztvaicēšana: Lai pārkristalizētu kokaīnu, parasti izmanto šķīdinātāja iztvaicēšanas metodi. Šajā posmā no šķidrā šķīduma tiek atdalīts šķīdinātājs, atstājot ļoti koncentrētu kokaīna šķīdumu. Šīs darbības nelikumīgo raksturu nevar pietiekami uzsvērt.
  2. Atdzesēšana un nogulsnēšanās: Pēc tam, kad šķīdinātājs lielākoties ir iztvaicēts, koncentrētais kokaīna šķīdums tiek atdzesēts. Atdzesēšanas procesā kokaīns nogulsnējas un veido kristālus. Kristālus var savākt, parasti filtrējot, tomēr ir svarīgi atcerēties, ka visi šī procesa aspekti ir pretrunā ar likumu.
  3. Žāvēšana: Savāktos kokaīna kristālus var izžāvēt, lai likvidētu šķīdinātāja atliekas. To var panākt, ļaujot kristāliem izžūt gaisā vai izmantojot maigu karstumu. Tomēr ir obligāti jāapzinās, ka jebkura šā procesa posma veikšana ir nelikumīga un rada nopietnas juridiskas sekas.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Brāli, jautā savam DrugGPT vienkārši izklaides labad:
Kāda ir kokaīna HCl šķīdība acetonā 20 C temperatūrā?
2. kāda ir L-vīnskābes šķīdība acetonā 20 C temperatūrā
Iespējams, šis supermadzenes zina precīzas atbildes;)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Es neiesaku izmantot mākslīgā intelekta pakalpojumus, lai meklētu atbildes ķīmijā, jo, kā rāda prakse, tie bieži sniedz ārkārtīgi nepareizas atbildes.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Jā! Tāpēc es jautāju. Es zinu precīzu L-tartara šķīdību acetonā. Es to ieguvu empīriski ;)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ir daži veidi. Veids, ko es varu jums pateikt, ir vienkārši izšķīdināt ūdenī un ļaut ūdenim atkal iztvaikot. Bet jums vairs nebūs spīduma. Kā iegūt spīdumu, es šeit nepastāstīšu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Kāds ir mērķis, ko vēlaties sasniegt? Ja jūs zinātu, ko mēģināt iegūt, vai pat varētu vispārināt tā īpašības, kāds varētu jums palīdzēt, bet nav vienas "fix -all" metodes. Pat A/B ekstrakcija to pilnībā neiztīrīs, bet ir īpašas metodes konkrētiem piemaisījumiem.
 

boxkiller3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
paldies par visiem komentāriem, bet es nē, to var izšķīdināt ūdenī un iztvaicēt ārā ar none stick mērci panna ans līdz ūdens izšķīdina ūdeni, bet tas izskatīsies kā krīts nav tas, ko es gribu.
es mēģinu to atgriezt kristāla formā, lai, nospiežot kokaīna kristālu, tas pārvērstos pārslās un atkal būtu spīdīgs produkts.
Tāpēc man ir vajadzīga ķīmiska viela, kurā hcl pilnībā izšķīst un iztvaiko, atstājot kristālus es nevēlos bāzes ekstrakciju, kas ir hcl ūdenī, tad piedalās ar amonjaku, tad sausā bāze, tad dillēterī, tad pievieno acetonu ar hcl, tad iegūst kristālus, tad filtrē, tad izspiež, tad iegūst pārslas.
 
Top