Question Ķīmisko vielu iegāde šajā forumā: Iespējami / ieteicami mirušie pilieni ?

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
tāpēc acīmredzamu iemeslu dēļ es negatavojos pasūtīt prekursoru ķimikālijas uz savu mājas adresi neatkarīgi no šo savienojumu juridiskā statusa.
Vai būtu iespējams izmantot "nāves pilienus"? piemēram, es saprotu, ka pasūtījums, iespējams, neiekļūs parastā pastkastītē. vai tas nozīmē, ka pasta dienests to vienkārši atstās uz durvīm? vai ir nepieciešams paraksts?

Sveicieni, ShiftingWaterfall
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Viss ir atkarīgs no pārdevēja, ja viņš ir gatavs nodot pasūtījumu šādā veidā, tad kāpēc ne.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nav labāk nosūtīt uz paku veikalu ar viltotu vārdu un adresi?
Arī jūs varētu mainīt paku veikalu vai noliktavu pēc pasūtījuma veikšanas, vismaz tur, kur es dzīvoju, mēs varam mainīt adresi pirms pasūtījuma saņemšanas, maksimums, ko pārdevējs par jums zinātu, ir valsts.
Tur, kur es dzīvoju Eiropā, man ir arī iespēja saņemt ar kurjeru, piemēram, DHL, un pēc tam, kad ieradīsies DHL, sūtījumu nogādās citam uzņēmumam, kas manu sūtījumu ievietos anonīmā skapītī pilsētā, kuru es izvēlējos iepriekšējā dienā, bet ir noteikti maksimālie kastītes izmēri. Un es domāju, ka viņi nesūtīs bīstamas ķimikālijas, piemēram, acetonu vai formamīdu, uz paku veikalu.
Vai jūs domājat, ka sūtīt uz paku veikaliem ir riskanti?
 
Last edited:

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tas ir atkarīgs no tā, vai jums ir jāmaksā ievedmuitas nodoklis, viņi to neatstāj, ja neesat mājās. Pat tad, ja jūs rakstāt paziņojumu, viņi to neatstāj.
Pieņemsim, ka sūtītājs sūtīšanai izmanto ups, tad jūs varat izvēlēties oficiālu ups savākšanas punktu, un, saņemot preci, jums nodoklis ir jāmaksā tur.
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Viņi mani apkrāpa par 1,5 kg P2NP 400 dolāru aizgāja

Wickr: [email protected]

Telegram: @discreetonly

ir grūti atrast, kur ievietot šo informāciju forumā, lai citi nepiesakās tur, lai
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Mirušie pilieni ir lieliska iespēja, kas ir atkarīga no tā, vai pārdevējs ir pietiekami uzticams un profesionāls, lai sniegtu pilnīgu pierādījumu par piegādes procesu.
Dead drop vienmēr jāizmanto arī eskrovizācijas pakalpojumi ar skaidriem noteikumiem un nosacījumiem par atmaksas un atkārtotas nosūtīšanas politiku.
 
Top