Pērciet pētniecības ķimikālijas, piemēram, triptamīnu , disso, no china-longflourishpharm

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
BEZMAKSAS SAMPLES - LŪDZ LŪDZU IZLASĪT ŠEIT



Longflourishpharm mēs saprotam, ka uzticība ir kaut kas tāds, kas ir jānopelna, nekad nepārkāpjot savu vārdu. Tāpēc mēs izrādīsim savu pateicību šai fantastiskajai kopienai, uzsākot mūsu uzņēmuma darbības uzsākšanu ar dažu mūsu produktu bezmaksas paraugu dāvināšanu.



Mēs neesam parasts pirkšanas un pārdošanas uzņēmums. Mūsu cenas ir pieņemamas un līdzvērtīgas vidējām cenām pētniecības ķīmisko vielu tirgū. Rūpējoties par klientu ērtībām un apmierinātību, mēs vienmēr cenšamies apmierināt un pārsniegt klientu cerības, tāpēc saviem jaunajiem klientiem piedāvājam neiedomājamu klientu apkalpošanu.......

Kamēr jūs esat šī foruma dalībnieki, pls justies brīvi lūgt paraugus(10 izvēlēti klienti no ES vai ASV).



KĀ VARĒTU PIETEIKTIESI DĀVANAI?


(Lai varētu saņemt bezmaksas paraugus, jums ir jāizlasa turpmāk norādītais)


Ir tikai divas vienkāršas prasības, kas jāizpilda, lai saņemtu bezmaksas paraugu. Jums jābūt šī foruma dalībniekam. Ja jūsu profila banerī ir uzraksts "jauns dalībnieks", tad jums nav tiesību saņemt paraugu, jo administrators jūsu atsauksmi par mūsu produktu neuzskatīs par derīgu. Tas ir tāpēc, ka foruma bezmaksas paraugu politika nosaka, ka paraugus var piešķirt tikai foruma "biedriem".

Nākamā prasība, lai saņemtu dāvanu, ir garantija, ka jūs atstāsiet atsauksmi par mūsu produkta izvietošanu tirgus sadaļā un par pavedienu, kuru tagad lasāt. Es arī lūdzu klientus neatstāt atsauksmes nekur citur forumā, izņemot tirgus vietu un šo pavedienu (izņēmumus var pieļaut, ja jūs mūs iesakāt citam foruma lietotājam). Lai arī man patīk jūsu atzinība, es nevēlos, lai surogātpasta sūtīšanas dēļ tiktu kaitināta šī foruma administrācija. Ja atsauksme netiks atstāta pēc tam, kad esam jums devuši paraugu, mūsu komanda un citi pārdevēji var neizvēlēties dot jums paraugus vai sadarboties ar jums.

Ja atbilstat šīm divām prasībām, apsveicam! Jūs varat saņemt paraugus! Vienkārši komentējiet zemāk šajā tēmā, norādot, kuru produktu paraugus vēlaties saņemt (jums ir atļauts viens vai divi mūsu produktu paraugi) .u varētu mums rakstīt ziņu pēc jūsu komentāra, lai saņemtu paraugus, mēs attiecīgi atbildēsim!


Pašlaik ir pieejami iegādei:


4-AcO-DET.fumarāts

tilmetamine.crystal



MENU:

4-aco-det.fumarāts:

saites, lai iegādātos:
https://bbgate.com/showcase/buy-4-aco-det-fumarate-from-china.1651/



TILMETAMINE.CRYSTAL:
saite, lai iegādātos:
https://bbgate.com/showcase/tiletamine-crystal-available-from-longflourishpharm-legal-worldwide.1653/
 
Last edited:

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
atbildēja!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
iegāde:

4-AcO-DET


mmmmm...tasy
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
un ko par

2 cb

mmda - 2

5 meo p*****
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Atvainojiet, kungs, mums nav šādas ķīmijas:))
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
garšīgi
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
nosūtīju jums pm
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
kas attiecas uz piegādi
Austrumeiropa
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
pm man savu piegādes adresi pls
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Tūlītējiem ziņojumiem, pls sazinieties ar mani tieši pa e-pastu:

Es varu sazināties ar mani: Telegram: Es varu sazināties ar mani: @fredchen999

Signāls: @fredchen999.71

Threema ID: 6RJFJ228

Session ID:05d2b69b8cf9c167badac5bed32bcf8846b4d629b2cedc40dc979aaf9ab8365c4d
 
Top